SON ÇIKAN POPÜLER OYUNLAR

PS4 PKG TORRENT OYUN TORRENT OYUN İsteklerini Bu Konudan Yapabilirsiniz :)

K.A
K.A

baybarsturan

Yönetici
✧ Admin ✧
Inspector
hocam ALL-STAR fruit racing var mı . 5.05 de çalışan. hiçbir yerde bulamadım.
Bulamamanız normal çünkü geçmişten beri hiç paylaşılmamış. Bazı oyunlar CD olarak üretilmedi ise bu olabiliyor.
Yada geçmişte orijinal iken psn den satın alınmış olup hala kırık 5.05 ve 6.72 de olan bir konsoldan dump edilebilir yani çok düşük ihtimaldir.

fıro

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Just dance oyununun diğer oyunlarında da cep telefonu ile oynuyacaksanız internet bağlantısı şart bütün oyunları var bende ama cihazın 5.05 olduğundan dolayı cihazın internetini kestim güncellemeleri kaldırdım bazı oyunlar kendiliğinden güncelleme yapıyor oynayamadım ben siz nasıl oynadınız Just dance oyununun diğer oyunlarında da cep telefonu ile oynuyacaksanız internet bağlantısı şart bütün oyunları var bende ama cihazın 5.05 olduğundan dolayı cihazın internetini kestim güncellemeleri kaldırdım bazı oyunlar kendiliğinden güncelleme yapıyor oynayamadım ben siz nasıl oynadınız

K.A
K.A

baybarsturan

Yönetici
✧ Admin ✧
Inspector
Anladım hocam. Önceki sürümlerinde (2016,2017,2018 ve 2019da böyle bir olay yoktu. 2020de niye psn zorunluluğu getirmişler anlayamadım.
Kalkıp 1 oyun için de kamera ve move alınmaz zaten ps3ü satarken seti ile birlikte vermiştim :)
Just dance oyununun diğer oyunlarında da cep telefonu ile oynuyacaksanız internet bağlantısı şart bütün oyunları var bende ama cihazın 5.05 olduğundan dolayı cihazın internetini kestim güncellemeleri kaldırdım bazı oyunlar kendiliğinden güncelleme yapıyor oynayamadım ben siz nasıl oynadınız Just dance oyununun diğer oyunlarında da cep telefonu ile oynuyacaksanız internet bağlantısı şart bütün oyunları var bende ama cihazın 5.05 olduğundan dolayı cihazın internetini kestim güncellemeleri kaldırdım bazı oyunlar kendiliğinden güncelleme yapıyor oynayamadım ben siz nasıl oynadınız
Just Dance 2020 oyununda test ettiğimde PSN bağlantısı istiyor ama arşivimde Just Dance 2018 vardı siz oynanmıyor cep tel ile deyince merak edip test ettim ve 2018 oyununda PSN bağlantısı istemiyor yani cep tel üzerinden oynayabildim. Yani mose üyemiz doğrusunu demiş.

fıro

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Just Dance 2020 oyununda test ettiğimde PSN bağlantısı istiyor ama arşivimde Just Dance 2018 vardı siz oynanmıyor cep tel ile deyince merak edip test ettim ve 2018 oyununda PSN bağlantısı istemiyor yani cep tel üzerinden oynayabildim. Yani mose üyemiz doğrusunu demiş.
2016-2017 2018 oyunlarını cep telden uygulamasını indiriyoruz ama internet baglantisi olması gerek diyelim internt baglantisina girdik sürüm 5.05 den 7.55 olurmuş bazı oyunlara güven olmuyor bunda öyle sorun olurmu

K.A
K.A

baybarsturan

Yönetici
✧ Admin ✧
Inspector
2016-2017 2018 oyunlarını cep telden uygulamasını indiriyoruz ama internet baglantisi olması gerek diyelim internt baglantisina girdik sürüm 5.05 den 7.55 olurmuş bazı oyunlara güven olmuyor bunda öyle sorun olurmu
Bunu hala öğretemediğime şaşıyorum bir çok konuda yada soruda bu durumu hep açıklamışımdır. Offline kırmayı falan unutun artık. ;)

Disable updates (biliyorsunuz videolu rehberim var) yaptıysanız artık konsolda internet bağlantısını kapatmaya gerek yoktur.
Benim konsollarımın hepsinde (5.05- 6.72 - 8.00) internet her zaman açıktır. Test amaçlı denemeler haricinde daha hiç kapanmamıştır.
Kırık konsollarda disable update sonrası ve Al Azif dns ayarladıktan sonra ne güncelleme sorar bir daha ne de internet açık diye bir şey olur.

Son düzenleme:

fıro

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
baybarsturan ben o zaman bu tarz oyunları interneti acıp oynayabilirmiyim ps4 5.05 güncellemerini kapalı bir şekilde sadece internet acık playlink oyunları genelde var oynayamıyorum

K.A
K.A

baybarsturan

Yönetici
✧ Admin ✧
Inspector
baybarsturan ben o zaman bu tarz oyunları interneti acıp oynayabilirmiyim ps4 5.05 güncellemerini kapalı bir şekilde sadece internet acık playlink oyunları genelde var oynayamıyorum
Tabi ki interneti sürekli açık tutun zaten ve PlayLink oyunlarının hepsini oynayabilirsiniz ama önce aşağıda söylediğimi yapmış olun tabi.

Videodaki işlemleri birebir aynısını yaptığında yani Disable Update (ekranda yazmalı) ve Al Azif DNS kodlarını girdiğinde (bunları yaptıktan sonra en son konsolu bir kere kapat aç ayarlar korunsun) artık bir daha konsolunun internetini kapatman gerekmiyor. Bu ayarlarla bir daha orijinal sürüm herhangi bir yüksek firmware indirmesi istemez hatta böyle bir soru bile çıkmaz ne oyunları çalıştırırken ne de başka bir şey yaparken. Hatta kendin Sistem ayarlarından güncellemek istesen bile güncelleme yi indirmez hata verir yüklenemiyor-indirilemiyor der.
Yani istesen de yapamazsın. Diyelim ki istedin yani orijinale geçmek istedin o zaman tam tersi Enable Updates düğmesine basacaksın.
Mantık bu kadar basit anlamışsındır herhalde yani Disable Update konsolun kendini güncellemesini önlüyor.

Yani videodakileri birebir aynısını yapın. Bugüne kadar yapmamışsanız zaten bu büyük bir hatadır.

K.A
K.A

baybarsturan

Yönetici
✧ Admin ✧
Inspector

zagartan

Kullanıcı
Just Dance 2019 u hiçbir yerde bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

K.A
K.A

baybarsturan

Yönetici
✧ Admin ✧
Inspector
Just Dance 2019 u hiçbir yerde bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
Just Dance 2019 paylaşılmadı daha yenisi olan Just Dance 2020 indirmenizi tavsiye ederim.

akbaba6834

Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 31
Ekli dosyayı görüntüle 32

TORRENT OYUN İSTEKLERİNİZİ YAZIN SİZİN İÇİN BULUP PAYLAŞALIM

AKTİF TORRENT BULUNMAZ İSE BULABİLDİĞİMİZ NORMAL
MEGA / MEDIAFIRE / GOOGLE / ZIPPYSHARE
GİBİ LİNKLERİ PAYLAŞABİLİRİZ

LÜTFEN TORRENT'LERDE BİR İKİ GÜN BEKLEMEDEN YANİ TEKRAR İNDİRMEYİ DENEMEDEN
ÇALIŞMIYOR DEMEYİN. TORRENTLER FARKLI ZAMAN DİLİMLERİNDE AKTİF OLABİLMEKTEDİR

DOSTUM (NFS HEAT SAVE SORUNUNU COZSEN BENİM İÇİN YETERLİ)
İSTEDİĞİM OYUN NFS EA

K.A
K.A

baybarsturan

Yönetici
✧ Admin ✧
Inspector

DeathOfAngel

Kullanıcı

longcoming

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Call of duty world war 2 oyununu bulabilirmiyiz acaba,İngilizce versiyonunu.
Kendi indirdiğim rusça çıktı.

daywalker21

Kullanıcı
selamlae,
Knowledge is power Cusa09558 türkçe versiyonu bulamaım.Yardımcı olablir misiniz.Teşekkürler

Hamdi-kivrak

Kullanıcı
Forumda bulunan rehber ile 7.55 cihazımı kırmayı başardım. God Of War torrent linkine ulaşamıyorum, forumdaki god of war torrent yazılı konunuzdaki linke tıkladığımda partlar halinde çıkıyor torrent linki verirseniz çok sevinirim..

SonSakuraBukucu

Kullanıcı
Gravity Rush 2 olsa süper olur.

blood

Kullanıcı
Ashen oyun 2018 de çıkmasına rağmen link bulamadım rica etsem ekleyebilir misiniz.

badwolf

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
ınjustice 2 legendary edition sitede bulamadim

emre9334

Kullanıcı
Richie's plank experience vr oyununu rica ediyorum

ceysceys

Kullanıcı
cod cold war

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
Model: SLIM
CUH Kodu: 2116-B
Kapasite: 1TB
Versiyon: 6.72
Alım Yılı:
PC BİLGİLERİ
İşlemci: AMD RYZEN 5 5600
Ram: XPG SPECTRA D41ARGB 32 GB RAM 3600 MHZ
HDD:
Ekran Kartı: AMD RADEON AORUS 6700XT 12 GB
İşletim Sistemi: WİN 11 64 GB

yusufcrk

Kullanıcı
Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered bulamadım. Konsol 6.72. 5.05 buldum ama 5.05 için indirdiğim oyun 6.72 de çalışır mı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

RRimeKS

Kullanıcı

yusufcrk

Kullanıcı

Enginman01

Kullanıcı
Üstad merhaba pes 2021 i torrent olarak paylabilirmisiniz, birde nba 2k19 de ki google drive çalışmıyor doğrulama istiyor, nba 2k20 5,05 fix için torrent yüklemeniz mümkün mü teşekkürler

eeemre

Kullanıcı
uncharted kayıp miras - türkçe dublaj

Soner1983

Kullanıcı
S.a arkadaşlar.mortal kombat 11 ultimate ve street fıghter v arcade edition
full torrent varmı.saygılar

Renovatio90

Kullanıcı
Call of Duty Ghost paylasacak varmi benimle hangini indirdiysem dili rusca bana ingilizce olan surumu paylasan olursa cok sevinirim cihazim 5.05

brolin88

Kullanıcı
last of us 2 - 6.72 'de çalışacak versiyonu.

teşekkürler

Gkhn5835

Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 31
Ekli dosyayı görüntüle 32

TORRENT OYUN İSTEKLERİNİZİ YAZIN SİZİN İÇİN BULUP PAYLAŞALIM

AKTİF TORRENT BULUNMAZ İSE BULABİLDİĞİMİZ NORMAL
MEGA / MEDIAFIRE / GOOGLE / ZIPPYSHARE
GİBİ LİNKLERİ PAYLAŞABİLİRİZ

LÜTFEN TORRENT'LERDE BİR İKİ GÜN BEKLEMEDEN YANİ TEKRAR İNDİRMEYİ DENEMEDEN
ÇALIŞMIYOR DEMEYİN. TORRENTLER FARKLI ZAMAN DİLİMLERİNDE AKTİF OLABİLMEKTEDİR

Abi selamın aleyküm pes 21 torrent abi yada tek link koyarsan sevinirim iyi günler

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım