BU GECE SPECTER CANLI YAYINI VAR ! PS4 7.5X KIRMA !

PS4 HACK HABER Geyik Muhabbeti Yapacaklar Buraya !!!

unloser

Yeni Üye
Kullanıcı
Oyun çok eski değilse birşey yapmaya gerek kalmadan vermesi lazım.

Bunu öğrenmenin bir kaç yolu var ilki orbispatches.com
Bu site oyun yamalarını tutuyor, ilk yama hangi sürümdeyse bu size fikir verebilir

bir diğer alternatif ise https://defaultdnb.github.io/, fakat ben aradığım şeyi bulmakta zorluk çekiyorum bu sitede
ps4 e cıkmış tüm oyunlar yoksa patch yapılması fln gerekıyormu oyunlara online

Eyyupozger

Üye
Kullanıcı
Orbispatches
Bu programı kullanıp uptade kurabilen varmı bende indiriyor fakat kurulum gerçekleşmyr
ce-36441-8 bu hatayı veriyor amacımsa Amazon prime 1.33 uptadeni kurabilmek 1.0 sürümü homebrew de var ama video açmıyor teşekkürler şimdiden

yusuf3455

Yeni Üye
Kullanıcı
bu ps4te 9.00 sürümü çıktı mı? internette hiçbir şey bulamadım webrteyi açtım sonra sistem kısmına bi girdim 9.00 yazıyordu aha o kadar beklememiz boşa gitti dedim de baktım oyunlar falan açılıyor sonra yeniden başlattım hemen 6.72 diye düzeldi

Eyyupozger

Üye
Kullanıcı
Merhabalar 6.72 sürümünü kullanan arkadaşlar nerden hen yapıyorlar 5.05 te iken al aziften hen e tikliyordum bitiyordu bide webrte kullanıyorum bazen ama alazifte 6.72 için hen yok mira var mira ile oyunlar açılıyor ama debug settings yok 6.72de webrte çalışmadı varmı yardımcı olabilecek

maciras

Üye
Kullanıcı
Orbispatches
Bu programı kullanıp uptade kurabilen varmı bende indiriyor fakat kurulum gerçekleşmyr
ce-36441-8 bu hatayı veriyor amacımsa Amazon prime 1.33 uptadeni kurabilmek 1.0 sürümü homebrew de var ama video açmıyor teşekkürler şimdiden
Buyurun:

Croesus

Aktif Üye
Kullanıcı
bu ps4te 9.00 sürümü çıktı mı? internette hiçbir şey bulamadım webrteyi açtım sonra sistem kısmına bi girdim 9.00 yazıyordu aha o kadar beklememiz boşa gitti dedim de baktım oyunlar falan açılıyor sonra yeniden başlattım hemen 6.72 diye düzeldi
Sistem vr çalışırken sorun yaşamasın diye sürümünü yüksek gösteriyor normal.

mhmt_tpz

Yeni Üye
Kullanıcı
Arkadaşlar HDD alacaktım ama ne kadar artmış bunların fiyatları ya :( yok mu ucuz yoldan 4 8 TB falan :D

Croesus

Aktif Üye
Kullanıcı
Arkadaşlar kusura bakmayın yoğun bir dönemden geçiyorum bu yüzden sizi bekletebiliyorum.

Ek olarak bu kazanılan başarımların tarihinin boş gelmesini çözen bir program çıkmış redditte onun konusunu Türkçeleştirmeyi düşünüyorum ama şu sıralar maalesef sadece düşüncede kalıyor bu konu buna bir konu açabilecek yiğit varsa açsa herkese yardımcı olur yoksa ben boş bi zamanımda açarım

Konu:
https://www.reddit.com/r/ps4homebrew/comments/lf8v5r

maciras

Üye
Kullanıcı
Arkadaşlar kusura bakmayın yoğun bir dönemden geçiyorum bu yüzden sizi bekletebiliyorum.

Ek olarak bu kazanılan başarımların tarihinin boş gelmesini çözen bir program çıkmış redditte onun konusunu Türkçeleştirmeyi düşünüyorum ama şu sıralar maalesef sadece düşüncede kalıyor bu konu buna bir konu açabilecek yiğit varsa açsa herkese yardımcı olur yoksa ben boş bi zamanımda açarım

Konu:
https://www.reddit.com/r/ps4homebrew/comments/lf8v5r
Sorun değil üstat. Verdiğin bilgiler yeter. Geç olsun güç olmasın. Tüm paylaşımların için sana bir kez daha yürekten teşekkür ederim.

deathstar_temizlikcisi

Yeni Üye
Kullanıcı
Sistem depolaması kısmında uygulamalar ve oyunlara girdiğimde 12 gb diğer isminde bi bölüm var burayı nasıl silebilirim?

Croesus

Aktif Üye
Kullanıcı
yayın devam ediyor şimdi izlemeye başladın ben de 44 beep olmuş şimdi

furkancetinkol

Yeni Üye
Kullanıcı
Arkadaşlar son güncel jb versiyonu hangisi hen 2.1.3b mi ? Mira mı ? Mira unoffical mı ? Yardımcı olur musunuz ? Bir de hangi siteden kırma yapıyorsunuz öneri var mı ?

sinsi59

Üye
Kullanıcı
7.50 ve üzeri versiyonda bekliyen arkadaşlarımı tenzih ederek soruyorum,arkadaşlar gerçekten bütün oyunları oynayıp bitirdiniz mi ya :) Ben daha ps3 oyunları filan oynuyorum 2014 2015 o civarlardan takip ediyorum oyun dünyasını :) Yoksa bütün telaş sadece Last Of Us 2 için mi merak ettim.Benim kırılmadan öte en büyük beklentim Spider man için türkçe yama çıkması,çıkar çıkmaz oynayacağım.Bu şekilde kıyamıyorum.

saiyanemre

Üye
Kullanıcı
Uygun fiyata steam,amazon, vb hediye kartları alabileceğim siteler var mıdır ?

fıro

Üye
Kullanıcı
Dün şu ikisini 60 liraya aldım, 7-8 km yol gittim ama sanırım değdi
Ekli dosyayı görüntüle 1332
Kutulu oyun çılgınlığını bilirim dostum bunu yaşayanlardan bir tanesi de benim Pendikten Esenyurt'ta gitmişligim var kutulu oyun almak için geniş arşivim vardı baktım olacak gibi değil kırık cihaz aldım kutulu oyunuda severim ama malum cizildimi CD sıkıntı oluyor sonra bir çok kutulu oyunu satım hardisk aldım ona oyunları ona yüklüyorum birde genelde Türkçe değil o yüzden Türkçe altyazılı yamalı oldumu oyunun hikayesinide anlayabiliyoruz tercih meselesi tabiki rafda sıralı duruşuda güzel oluyor

tufi_tuna78

Yeni Üye
Kullanıcı
7.50 ve üzeri versiyonda bekliyen arkadaşlarımı tenzih ederek soruyorum,arkadaşlar gerçekten bütün oyunları oynayıp bitirdiniz mi ya :) Ben daha ps3 oyunları filan oynuyorum 2014 2015 o civarlardan takip ediyorum oyun dünyasını :) Yoksa bütün telaş sadece Last Of Us 2 için mi merak ettim.Benim kırılmadan öte en büyük beklentim Spider man için türkçe yama çıkması,çıkar çıkmaz oynayacağım.Bu şekilde kıyamıyorum.
büyük ihtmialle çoğu kişi the last of us için bekliyor benimde oynamadığım bir sürü oyun var ama the last of us başka bunun yanında bir sürü daha güzel oyun var tabiki ben spiderman i bitirdim de rdr 2 için bekliyorum ama önerim spiderman için yama beklemeye değmez altyazı olmadan da hikayeyi anlarsın ve ve az buçuk ingilizcemle bile anladım ama sadece sinematikler bile hikayeyi anlatıyor diyebilirim

wd0203

Yeni Üye
Kullanıcı
Beyler Efootball PES 2021 Bitbox Update'yi mi indireyim FİFA 2020 mi? Hangisi daha iyi?

Aslan

Üye
Kullanıcı
Selam Dostlar Bildiğiniz PS4 için çıkmış A dan Z ye kadar oyunların olduğu Torrent yada zippyshare yani Jdownloader ile indirilebilen linklerin olduğu yabancı site var mı?

saiyanemre

Üye
Kullanıcı
Ben her ikisini indirdim ve FIFA nın grafikleri daha iyi fakat oynanışını beğenmedim. Ne pas attığımı hissettim ne de şut. PES te ise grafikler ona göre daha zayıf olsa da oynanışını daha iyi geldi ve ondan bence PES daha iyi.
Doğru söylediniz. Dediğiniz gibi Pes in fizik yapısı iyi, fifa nın grafikleri güzel. Tabi kişiye göre değişir, kimisi grafiğe kimisi fiziğe önem verir :)

Eyyupozger

Üye
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba PS4 webtrainer çalıştırdıktan sonra tüm dlclerim gitti ve sonrasında kurduktan sonra cihazi açıp kapatınca dlcler gidiyor debug settings de dlc gözüküyor ama kurulu değil oyunu açınca dlc yüklü değil diyor tekrar kuruluyor sıkıntı yok ama tekrar başlatınca gidiyor hepsi varmı daha önce karşılaşan varmı bi çözümü

Shanks0

Yeni Üye
Kullanıcı
Bendeki cihaz 8.0 sürüme sahip ayarlardan otomatik güncellemeyi falan kapatıyorum ama sürekli kendi kendine 8.03 güncellemesini indiriyor. Bunu kendi kendine yükleyebilir mi? İnternet bağlantısını kesmeden bunu engellemenin bir yolu var mı?

Üst Alt