SON ÇIKAN POPÜLER OYUNLAR

PS4 için PS2 OYUN PS4 İçin PS2 Oyun İstek Konusu.

T-Bone

Kullanıcı
MERHABALAR BAŞLIKTA BELİRTİLDİĞİ ÜZERE PS4 İÇİN PS2 OYUN İSTEĞİNİZİ YAZIYORSUNUZ.

SİSTEMİN SAĞLIKLI VE DÜZGÜN İŞLEYEBİLMESİ, FORUMDA GEREKSİZ KONU ÇÖPLÜĞÜ OLMAMASI İÇİN KENDİMCE BİR KAÇ KURAL GETİRDİM.

...KURALLAR...

1) HALİHAZIRDA FORUMDA OYUN VARSA ÇEVİRİSİ YAPILMAZ. (LÜTFEN FORUMDA ARAYIP BULAMAZSANIZ ÖYLE İSTEKTE BULUNUN)

2) İSTEDİĞİNİZ OYUN PS2 İÇİNDE ÇIKMIŞ OLMASI GEREKİR. (AKSİ HALDE PS2 TO PS4'ÜN ANLAMI KALMAZ :D )

3) İSTEDİĞİNİZ OYUN KONTROL EDİLİR, BÜYÜK PROBLEMLERİ YOK İSE OYUNUN KONUSU AÇILIR İNDİRMEYE SUNULUR. (SIKINTILI OLMASI HALİNDE CEVAP VERİLİR)

KURALLARIN HEPSİ BU KADARDIR...

ŞİMDİ İSTEDİĞİNİZ OYUNU SÖYLEYEBİLİRSİNİZ TEŞEKKÜRLER.

rifat16

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
merhaba crash'n burn yaparmısınız acaba

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
Model: Ps4 pro
CUH Kodu: 7216b
Kapasite: 1 tb+5 tb
Versiyon: 9.00
Alım Yılı: 01.10.2019
PC BİLGİLERİ
İşlemci: AMD ryzen 3600x
Ram: DDR4 32 GB
HDD: 500 GB m2 ssd
Ekran Kartı: Sapphire rx580
İşletim Sistemi: Windows 11-64 bit

Nate72

Kullanıcı
üstad killzone 1 yaparsan çok seviniriz

K.A
K.A

T-Bone

Kullanıcı
@rifat16
Screenshot_1.png

@Nate72
Screenshot_2.png

İstediğiniz oyunları kontrol ettim her ikiside sıkıntılı.

Nate72

Kullanıcı
hocam Silent Hill 4: The Room yapma ihtimaliniz var mı

Yusuf722

Kullanıcı
MERHABALAR BAŞLIKTA BELİRTİLDİĞİ ÜZERE PS4 İÇİN PS2 OYUN İSTEĞİNİZİ YAZIYORSUNUZ.

SİSTEMİN SAĞLIKLI VE DÜZGÜN İŞLEYEBİLMESİ, FORUMDA GEREKSİZ KONU ÇÖPLÜĞÜ OLMAMASI İÇİN KENDİMCE BİR KAÇ KURAL GETİRDİM.

...KURALLAR...

1) HALİHAZIRDA FORUMDA OYUN VARSA ÇEVİRİSİ YAPILMAZ. (LÜTFEN FORUMDA ARAYIP BULAMAZSANIZ ÖYLE İSTEKTE BULUNUN)

2) İSTEDİĞİNİZ OYUN PS2 İÇİNDE ÇIKMIŞ OLMASI GEREKİR. (AKSİ HALDE PS2 TO PS4'ÜN ANLAMI KALMAZ :D )

3) İSTEDİĞİNİZ OYUN KONTROL EDİLİR, BÜYÜK PROBLEMLERİ YOK İSE OYUNUN KONUSU AÇILIR İNDİRMEYE SUNULUR. (SIKINTILI OLMASI HALİNDE CEVAP VERİLİR)

Knk splinter cell oyunlarını da yapar mısın ?

scoskun

Kullanıcı
merhaba arkadaşlar ps3 te çocuk oynardı madagascar africa oyunu vardı sanırım ps2 içinde var bu iso dosyasını ps4 te göre uyarlayıp yada halihazırda mevcut ps4 uyumlu oyun dosyası olan varsa paylaşırsanız sevinirim

thyke

Kullanıcı

...KURALLAR...

Fake pkg isteyen basit bir aramayla bulabilir. Aradığınız oyun ps4'e uyarlanmış ise dosyayı karşınızda görürsünüz. Pkg kurulum rehberi de bu forumda mevcut. Bence buraya yazıp başkasının atmasını beklemeye gerek yok. Hazıra alışmayın bu kadar. (Söylediklerim sana değil @T-Bone )

K.A
K.A

T-Bone

Kullanıcı
1 aya yakın internet problemleri yüzünden tam aktif değildim, tekrardan geldim kusura bakmayın.

@Nate72 1 Haftaya kadar Silent Hill 4 The Room konusu açılır haberdar ederim.

@Yusuf722 Serinin 4 tanesi ps2 konsolu içinde çıkmış, 1 hafta içinde birisinin konusunu açıp sizi de haberdar ederim.

@scoskun Bahsettiğiniz oyun bu mu ? Madagascar: Escape 2 Africa

@thyke Anladım hocam sorun değil ama hazıra alışmaktan ziyade kimi insan ya yapamıyor yada vakit bulamıyor, hemde zamanında gözden kaçırdığım oyunları keşfediyorum.

Son düzenleme:

fıro

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
T Bone. Bu oyunu pkg dosyası şeklinde yüklermisin

Stakes winner 1.2

alperrenkli

Moderator
Kullanıcı
PS4 KONSOL BİLGİLERİ
Model: pro
CUH Kodu: 7218b
Kapasite: 1tb
Versiyon: 6.72
Alım Yılı: 2022
PC BİLGİLERİ
İşlemci: i3
Ram: 14
HDD: 750
Ekran Kartı: Ati redeon hd
İşletim Sistemi: Windos 10

scoskun

Kullanıcı
1 aya yakın internet problemleri yüzünden tam aktif değildim, tekrardan geldim kusura bakmayın.

@Nate72 1 Haftaya kadar Silent Hill 4 The Room konusu açılır haberdar ederim.

@Yusuf722 Serinin 5 tanesi ps2 konsolu içinde çıkmış, 1 hafta içinde toplu konu açıp sizi de haberdar ederim.

@scoskun Bahsettiğiniz oyun bu mu ? Madagascar: Escape 2 Africa

@thyke Anladım hocam sorun değil ama hazıra alışmaktan ziyade kimi insan ya yapamıyor yada vakit bulamıyor, hemde zamanında gözden kaçırdığım oyunları keşfediyorum.
Evet Madagascar escape 2 africa

Renovatio90

Kullanıcı
Selamlar hocam aradığım oyunlar Call of Duty 3 , Nfs Underground 2 ve Nfs Most Wanted oyunları bunları forumdan bir arkadaş paylaştı ama oyunlarda kasma ve ses kayması sorunu var oynanmıyor eğer becerebilirseniz bu oyun yada oyunları paylaşırsanız çok sevinirim

alperrenkli

Moderator
Kullanıcı
Selamlar hocam aradığım oyunlar Call of Duty 3 , Nfs Underground 2 ve Nfs Most Wanted oyunları bunları forumdan bir arkadaş paylaştı ama oyunlarda kasma ve ses kayması sorunu var oynanmıyor eğer becerebilirseniz bu oyun yada oyunları paylaşırsanız çok sevinirim
Paylaşan bendim oyun sorunsuz corvetlendi otomatik yani editli değildi yannız ana kodlamada sıkıntı var kasması ve ses sorunları çıktı

anlıyacagınız ana kodlama yapılması şart eger ana kodlama kaynaklarını bulursam corvetlerim eğer bulamazsam normal şartlarda oyun kasar

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
Model: pro
CUH Kodu: 7218b
Kapasite: 1tb
Versiyon: 6.72
Alım Yılı: 2022
PC BİLGİLERİ
İşlemci: i3
Ram: 14
HDD: 750
Ekran Kartı: Ati redeon hd
İşletim Sistemi: Windos 10
Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım