SON ├çIKAN POP├ťLER OYUNLAR

PS4 PKG OYUN ­čĹĘÔÇŹ­čĹęÔÇŹ­čĹžÔÇŹ­čĹŽ Oyun ve Yama Konular─▒ ─░├žin ­čĺş Soru-Cevap ­čĺČ Sohbet ve Etkile┼čim Konusu

├ľne ├ž─▒kan konu

ardaerdurak111

Moderator
Destek├ži ├ťyemiz Ayl─▒k
Legend
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
3 Y─▒l 5 Ay 7 G├╝n
Tepkime puan─▒
10,614
Puanlar─▒
113
Arkada┼člar selam, bir dosya var da 35 gb sadece 1ficher'da var san─▒r─▒m o da T├╝rkiyeye kapal─▒, bunu para ├Âdemeden tek seferlik ├žekmenin bir yolu var m─▒d─▒r sizce ?
├╝cretsiz bir alldebrid hesab─▒ a├ž abi alldebrid sana premium bir link ├╝retiyor o linkten indirmeyi deneyebilirsin normalde ├╝yelik ├╝cretli ama ├╝cretsiz ├╝yelik se├žene─či de var istedi─čin dosyay─▒ indirmek i├žin kullanabilirsin umar─▒m s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒kmadan indirebilirsin

PS4 KONSOL B─░LG─░LER─░
Model: SL─░M
CUH Kodu: 2216B
Kapasite: 1TB
Versiyon: 9.00
Al─▒m Y─▒l─▒: 18.10.2021
PS5 KONSOL B─░LG─░LER─░
Model: BLURAY
CFI Kodu: 1216A
Kapasite: 825 GB
Versiyon: 6.50
Al─▒m Y─▒l─▒: 13.12.2023
PC B─░LG─░LER─░
─░┼člemci: Intel Core ─░7 3537U
Ram: DDR3 - 8 GB
HDD: 222 GB SSD
Ekran Kart─▒: Nvidia Geforce GT 720M
─░┼čletim Sistemi: Windows 10-64 Bit

Croesus

Yard─▒msever ├ťyemiz
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
3 Y─▒l 8 Ay 10 G├╝n
Tepkime puan─▒
3,926
Puanlar─▒
113
├╝cretsiz bir alldebrid hesab─▒ a├ž abi alldebrid sana premium bir link ├╝retiyor o linkten indirmeyi deneyebilirsin normalde ├╝yelik ├╝cretli ama ├╝cretsiz ├╝yelik se├žene─či de var istedi─čin dosyay─▒ indirmek i├žin kullanabilirsin umar─▒m s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒kmadan indirebilirsin
Sa─čolas─▒n karde┼čim, dosya 35 gb oldu─ču i├žin h─▒zl─▒ bi vpn arad─▒m tabiki h─▒zl─▒ ve bedava bir ┼čey bulmak zor fakat bu derde d├╝┼čenler seed ile ba┼člayan vpn'i deneyebilir. Fakat ba┼čtan s├Âylemesi pek sa─člam ayakkab─▒ bir firma de─čil fakat i┼čimi g├Ârs├╝n diye katlan─▒yorum.

PS4 KONSOL B─░LG─░LER─░
Model: PRO
CUH Kodu: 7116B
Kapasite: 1 TB HDD
Versiyon: 6.72
Al─▒m Y─▒l─▒: 2018
PS5 KONSOL B─░LG─░LER─░
CFI Kodu: 116A
Kapasite: 850 GB
Versiyon: 4.03
Al─▒m Y─▒l─▒: 2022

DeepVoice

Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
2 Y─▒l 5 Ay 21 G├╝n
Tepkime puan─▒
7
Puanlar─▒
3
├ľncelikle Say─▒n Adminimize d├╝┼č├╝ncesi i├žin te┼ček├╝r ederim.
Umar─▒m do─čru alam─▒┼č─▒md─▒r. ben bu sorunu bir t├╝rl├╝├ž├Âzemedim. yard─▒mc─▒ olursan─▒z svinirim.

Uzun s├╝reli Assasins Creed serisi takip├žisiyim ve uzun s├╝redir de PS4 kullan─▒c─▒s─▒y─▒m. Assasins Creed Serisinin (Valhalla) oyununu da indirdim.
ama ilk yay─▒nland─▒─č─▒na TR yama yoktu oyunu gene de zahmetli yoldan bitirebildim (Oynan─▒┼č Videolar─▒ ile) bu oyun keyfine limon s─▒k─▒yor tahmin edersiniz. daha sonra sonda DLC ler geldi Ana oyun ile birlikte bu DLC lerin de TR yamas─▒ ile oynaya bildik ama tekrar indirmek zorunda kald─▒k (CUSA 18522) . (eski versiyonu direk bir g├╝ncelleme ile y├╝kseltemiyoruz malesef). ancak son DLC ├Âzellikle Down of Ragnarok TR yama hala gelmedi Kas─▒m 2022 de ├ž─▒kt─▒ yan─▒lm─▒yorsam. Bu DLC i├žin eski versiyon Valalla'y─▒ tekrar kald─▒rmak ve g├╝ncellemeli olarak kurmak zorunda kald─▒k (CUSA 18534) . ama bu kez de yeni versiyonda TR yama uymad─▒ ve zahmetli yoldan oynad─▒k sadece DLC'yi. Oyunun Update 7.0 da gelmi┼č (san─▒r─▒m o versiyon Down Of Ragnarok dahil) bu versiyonu PC'ciler ├žat─▒r ├žat─▒r TR altyaz─▒l─▒ oynamakta videolar─▒ var, oynan─▒yor ama PS4'de bakt─▒─č─▒m─▒zda de─čil 7.0 versiyon 6.01'in bile Tr yamas─▒ yok (CUSA18534).
Bu konuda bir bilgi payla┼ča bilir misiniz neden b├Âyle oluyor ve ├çevirmen Tak─▒m PC i├žin ├ževiri yap─▒yor, oynan─▒yor ama PS4 i├žin yok. TR altyaz─▒l─▒ Valhalla'y─▒ nereden bulabilirim DLC ler dahil (├ľzellikle Down of Ragarok) ben bulamad─▒m. en son TR altyaz─▒ v5.1 (CUSA 18522) ama orda da ne uyumlu update var nede DLC (Down of Ragnarok i├žin en az 6.0 gerekiyor) . Farkl─▒ bir versiyon ve PKG var (CUSA 18534) onda da ama TR yama yok ne yapal─▒m bir destek olursan─▒z sevinirim l├╝fen.

Hsnnemir

Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
4 Ay 20 G├╝n
Tepkime puan─▒
1
Puanlar─▒
3
Arkada┼člar herkese merhaba ├ľncelikle Sitede yeniyim. PSden pek anlamam. K─▒r─▒k bir PS4 pro ald─▒m i├žine oyun y├╝klemek istiyorum Gold Hen 2.4 y├╝kl├╝ en ba┼čtan itibaren anlatan bir video linki olan veya anlatabilecek var m─▒ ?

ardaerdurak111

Moderator
Destek├ži ├ťyemiz Ayl─▒k
Legend
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
3 Y─▒l 5 Ay 7 G├╝n
Tepkime puan─▒
10,614
Puanlar─▒
113
PS4 KONSOL B─░LG─░LER─░
Model: SL─░M
CUH Kodu: 2216B
Kapasite: 1TB
Al─▒m Y─▒l─▒: 18.10.2021
PS5 KONSOL B─░LG─░LER─░
CFI Kodu: 1216A
Kapasite: 825 GB
Versiyon: 6.50
Al─▒m Y─▒l─▒: 13.12.2023
PC B─░LG─░LER─░
─░┼člemci: Intel Core ─░7 3537U
Ram: DDR3 - 8 GB
HDD: 222 GB SSD
Ekran Kart─▒: Nvidia Geforce GT 720M
─░┼čletim Sistemi: Windows 10-64 Bit

Hsnnemir

Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
4 Ay 20 G├╝n
Tepkime puan─▒
1
Puanlar─▒
3

nearbypiece

Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
1 Y─▒l 9 Ay 28 G├╝n
Tepkime puan─▒
598
Puanlar─▒
93
├ľncelikle Say─▒n Adminimize d├╝┼č├╝ncesi i├žin te┼ček├╝r ederim.
Umar─▒m do─čru alam─▒┼č─▒md─▒r. ben bu sorunu bir t├╝rl├╝├ž├Âzemedim. yard─▒mc─▒ olursan─▒z svinirim.

Uzun s├╝reli Assasins Creed serisi takip├žisiyim ve uzun s├╝redir de PS4 kullan─▒c─▒s─▒y─▒m. Assasins Creed Serisinin (Valhalla) oyununu da indirdim.
ama ilk yay─▒nland─▒─č─▒na TR yama yoktu oyunu gene de zahmetli yoldan bitirebildim (Oynan─▒┼č Videolar─▒ ile) bu oyun keyfine limon s─▒k─▒yor tahmin edersiniz. daha sonra sonda DLC ler geldi Ana oyun ile birlikte bu DLC lerin de TR yamas─▒ ile oynaya bildik ama tekrar indirmek zorunda kald─▒k (CUSA 18522) . (eski versiyonu direk bir g├╝ncelleme ile y├╝kseltemiyoruz malesef). ancak son DLC ├Âzellikle Down of Ragnarok TR yama hala gelmedi Kas─▒m 2022 de ├ž─▒kt─▒ yan─▒lm─▒yorsam. Bu DLC i├žin eski versiyon Valalla'y─▒ tekrar kald─▒rmak ve g├╝ncellemeli olarak kurmak zorunda kald─▒k (CUSA 18534) . ama bu kez de yeni versiyonda TR yama uymad─▒ ve zahmetli yoldan oynad─▒k sadece DLC'yi. Oyunun Update 7.0 da gelmi┼č (san─▒r─▒m o versiyon Down Of Ragnarok dahil) bu versiyonu PC'ciler ├žat─▒r ├žat─▒r TR altyaz─▒l─▒ oynamakta videolar─▒ var, oynan─▒yor ama PS4'de bakt─▒─č─▒m─▒zda de─čil 7.0 versiyon 6.01'in bile Tr yamas─▒ yok (CUSA18534).
Bu konuda bir bilgi payla┼ča bilir misiniz neden b├Âyle oluyor ve ├çevirmen Tak─▒m PC i├žin ├ževiri yap─▒yor, oynan─▒yor ama PS4 i├žin yok. TR altyaz─▒l─▒ Valhalla'y─▒ nereden bulabilirim DLC ler dahil (├ľzellikle Down of Ragarok) ben bulamad─▒m. en son TR altyaz─▒ v5.1 (CUSA 18522) ama orda da ne uyumlu update var nede DLC (Down of Ragnarok i├žin en az 6.0 gerekiyor) . Farkl─▒ bir versiyon ve PKG var (CUSA 18534) onda da ama TR yama yok ne yapal─▒m bir destek olursan─▒z sevinirim l├╝fen.
sitedeki paral─▒ konular b├Âl├╝m├╝nde yok mu?

ps4 valhalla 8.0 s├╝r├╝m├╝ i├žin altyaz─▒ oldu─čunu biliyorum ama payla┼č─▒lmam─▒┼č olabilir.

NihaDs

Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
5 Ay 11 G├╝n
Tepkime puan─▒
1
Puanlar─▒
3
Merhaba arkada┼člar,benim k─▒r─▒k ps4 slimim var bu siteden oyun y├╝kl├╝yorum s├╝rekli oyunlar─▒n baz─▒lar─▒nda filecyrt var bilirsiniz oradan part 1 part 2 ┼čeklinde downlanda bas─▒ncada mega.nz sitesine at─▒yor o sitede mesela 2gb y├╝kleniyor ondan sonra site diyorki 5 saat sonra tekrar indir diyor sat─▒n alma gerekli peki mesela ben o dosyay─▒ IDM den y├╝klemek istiuorum nas─▒l yapabilirim yada ba┼čka bir ├ž├Âz├╝m├╝ var m─▒
merhabalar . sorunu gidermek icin chrome web ma─čazasina girin internetden . UltraSurf securuity indirin ve uzant─▒lardan akt─▒f ed─▒n ve sayfani yenileyin sayg─▒lar

PS4 KONSOL B─░LG─░LER─░
Model: fat
CUH Kodu:
Kapasite: 2tb
Al─▒m Y─▒l─▒: 2018
PC B─░LG─░LER─░
─░┼člemci: i7 4790
Ram: 32gb
HDD: 2tb
Ekran Kart─▒: rtx 4090
─░┼čletim Sistemi: windows 10
├ťst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamlar─▒ g├Ârmek hepimiz a├ž─▒s─▒ndan can s─▒k─▒c─▒ olabiliyor ve bunun fark─▒nday─▒z.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamlar─▒ engellemede harika bir i┼č ├ž─▒karsa da forum sitemizin varl─▒─č─▒n─▒ s├╝rd├╝rmesi a├ž─▒s─▒ndan reklamlara ihtiyac─▒m─▒z var. Bu y├╝zden forum sitemizde iyi bir deneyim ya┼čamak i├žin AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre d─▒┼č─▒ b─▒rak─▒n l├╝tfen.

Anlay─▒┼č─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝r ederiz...

AdBlock'u Devre D─▒┼č─▒ B─▒rakt─▒m