V1 atmosphere cihazda yama sorunu

Cello

Yeni Üye
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar V1 cfw li cihazım var 11 sürümünde Türkçe yamalari kullanabiliyordum cihazım yanlışlıkla guncelledin o sürümden sonra yamalar çalışmamaya başladı şu an 13 de yım her güncelleme de bir ümit yamaları deniyorum malesef çalışmıyor varmı önerisi olan

emre_007

Aktif Üye
Kullanıcı
Eski cfwde titles klasörü vardı kaldırıldı ondan sonra contents klasörü çıktı. Bütün yamalar contents klasörüne atman lazım. Ayrıyetten atmosphere en son sürüm yüklü olsun. Releases · Atmosphere-NX/Atmosphere · GitHub
Sigpatches for Atmosphere (Hekate, fss0, fusee & package3) | GBAtemp.net - The Independent Video Game Community
bu update dosyasını da yükle. Bu site her yeni sürümde sigpatches günceller. Bide inşallah rcm modunda çalışmaya devam ediyordur cihazın.

-zombi-

Yeni Üye
Kullanıcı
Eski cfwde titles klasörü vardı kaldırıldı ondan sonra contents klasörü çıktı. Bütün yamalar contents klasörüne atman lazım. Ayrıyetten atmosphere en son sürüm yüklü olsun. Releases · Atmosphere-NX/Atmosphere · GitHub
Sigpatches for Atmosphere (Hekate, fss0, fusee & package3) | GBAtemp.net - The Independent Video Game Community
bu update dosyasını da yükle. Bu site her yeni sürümde sigpatches günceller. Bide inşallah rcm modunda çalışmaya devam ediyordur cihazın.
Hocam benim cihazda v1 atmosphere dediginiz gibi titles klasörü yok ben kendim açtım klasör yazmayı attım çalışmadı ne yapmamız lazım?

Üst Alt