switch kırma üzerine

merichosyilmaz

Yeni Üye
Kullanıcı
Merhabalar newgamex'den beri takip ediyorum. Switch kırılması üzerine herhangi bir yazı göremedim sanırım nintendo'nun isteği üzerine kaldırılmış. Belki merak edenler vardır benim gibi Hala ekstra cihaz yardımıyla mı kırıyoruz switchleri ve bütün seri numaraları kırılıyor mu ? Eğer ekstra cihaz kullanmadan ps4 gibi evde kırılması mümkünse bununla alakalı bir rehber yapabilir misiniz ? Sadece cihaz ile kırılıyorsa nerden temin edebiliriz ? Şimdiden teşekkürler. Kusura bakmayın biraz acemiyim değerli cihaz malum hata yapmak istemiyorum. Yaklaşık 1.5 seneyi geçti alalı ama hala sadece fifa 19 oynayabiliyorum bana yardım edin.

Son düzenleme:

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
Switch almadığım için hiç merak edip araştırmadım ve bu konuda benim bilgim yok.

Belki Scofield bu konuda yardımcı olabilir yada bilen arkadaşlar bilgi paylaşırlar diye düşünüyorum.

merichosyilmaz

Yeni Üye
Kullanıcı
Switch almadığım için hiç merak edip araştırmadım ve bu konuda benim bilgim yok.

Belki Scofield bu konuda yardımcı olabilir yada bilen arkadaşlar bilgi paylaşırlar diye düşünüyorum.
Sanırım Scofield hala görmedi ben yapamadım ama herhangi bir şekilde kendisini etiketleyebilir miyiz ?

Aslan

Üye
Kullanıcı
@Scofield
Saygı değer yöneticimiz konuyla ilgili bilginiz var mıdır? Nintendo ile hiçbir bilgim maalesef benimde yok.

insomnium

Yeni Üye
Kullanıcı
İlk seriler sadece yazılımla kırılabiliyor, sonraki seriler çip takılarak kırılabiliyor. Konsolun seri nosunu sorgulayarak öğrenebilirsin.

vpercin

Yeni Üye
Kullanıcı
bu çipi Türkiye de nereden bulabilirim bir bilgin var mı ? @insomnium
hocam bildiğim kadarı ile çin de çipi üreten fabrika nintendo nun baskısı ile kapatıldı hatta tutuklananlar oldu çipi bulmak zor olanda fahiş fiyat ister ayrıca dolar kuru malum bildiğim en son 1000 tl civarı idi ama bu fabrika kapanmadan önce

Üst Alt