PS VITA TÜRKÇE YAMA Stardew Valley PS Vita Türkçe Yama

OrdeaL

Üye
Kullanıcı
Stardew Valley için tükçe yama hazırladım. Şuan için tek yerde oyun çöküyor, ilk başladığınızda gelen hediye paketini açınca. Bunu önlemek için de ilk günü ingilizce oynamanız gerekiyor. İlk günü bitirip kaydettikten sonra oyunu tekrar açarak türkçeyi seçip oyuna girebilirsiniz.

Yama US PCSE01235 sürümü için hazırlandı. EU sürümünde de çalışabilir rePatch içindeki klasörün ismini PCSB01226 yaparak deneyebilirsiniz.

Yamayı kullanabilmeniz için rePatch kurulu olmalıdır.

Kurulum: Zipten çıkan rePatch klasörünü hafıza kartınızın ana klasörüne (ux0:\ içine) atın.

İndirme linkleri:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Gizli içerik
Gizli içerik
Gizli içerik
Oyunda ilk gün harici çökme olursa lütfen bildirin düzeltmeye çalışırım. Oyun çok geniş olduğundan herşeyi deneme fırsatım olmadı.

Oyun içi görüntü:

maciras

Üye
Kullanıcı
Öncelikle yama için çok teşekkür ederim. Ellerinize, emeklerinize sağlık.

Ancak malum hepimizde PS Vita yok. Ps4 için de bu yama mevcut mu acaba? Mevcut değilse yapılma olasılığı var mıdır?

cover_dr

Yeni Üye
Kullanıcı
Eline Sağlık. Tunca Arslan gibi oynamak için deneme yapıcam

fsdsfsdf

Yeni Üye
Kullanıcı
Stardew Valley için tükçe yama hazırladım. Şuan için tek yerde oyun çöküyor, ilk başladığınızda gelen hediye paketini açınca. Bunu önlemek için de ilk günü ingilizce oynamanız gerekiyor. İlk günü bitirip kaydettikten sonra oyunu tekrar açarak türkçeyi seçip oyuna girebilirsiniz.

Yama US PCSE01235 sürümü için hazırlandı. EU sürümünde de çalışabilir rePatch içindeki klasörün ismini PCSB01226 yaparak deneyebilirsiniz.

Yamayı kullanabilmeniz için rePatch kurulu olmalıdır.

Kurulum: Zipten çıkan rePatch klasörünü hafıza kartınızın ana klasörüne (ux0:\ içine) atın.

İndirme linkleri:
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Oyunda ilk gün harici çökme olursa lütfen bildirin düzeltmeye çalışırım. Oyun çok geniş olduğundan herşeyi deneme fırsatım olmadı.

Oyun içi görüntü:

eyw

Üst Alt