MERHABA selam herkese

dila2011

Yeni Üye
Kullanıcı
selamlar hayırlı ramazanlar herkese sayfanız güzel emeği geçenlere teşekküre ederim.biraz yabancıyım bu konulara ama yardım edersenız sevınırım mesela pes 2018 indirmeye çalışıyorum birtürlü inmiyor google drive istek gönderildi diyor neden torrent yok o kolay olurdu bu çok zor diilmi teşekkürler şimdiden herkese...

witcherxr

Yeni Üye
Kullanıcı
Hangi siteden indirmeye çalışıyorsun ? Özelden yazarsan eğer aradığın oyunlar hakkında yardımcı olabilirim.

dila2011

Yeni Üye
Kullanıcı
Hangi siteden indirmeye çalışıyorsun ? Özelden yazarsan eğer aradığın oyunlar hakkında yardımcı olabilirim.
bu siteden fakat pes 2018 örnek google drive lınkı var torrent yok birde benim cihazım yeni days gone ornek oynarmıyım 5,05 versiyon yazıyor fixlemeden olmaz yazıor arşatırmlarım çok karışık geldıya youtubeden vıdolar ızlıorum sımdı bunla ılgılı

witcherxr

Yeni Üye
Kullanıcı
Cihazının sistem sürümü yeni ise eskiye yönelik fix yapmana gerek yoktur ki öyle bir fix mevcut değildir oyunun sorunsuz çalışacaktır, fakat eğer eski versiyon bir sistem sürümü kullanıp yeni versiyonda çıkmış bir oyun oynamak istiyorsan o oyunun ufak boyutlu özel yapılmış update dosyasını oyundan sonra kurman gerekir bu dosyaya da fix dosyası denir. Oyun linki konusuna gelince; link paylaşmak yasak mı bilmiyorum risk almak da istemiyorum bundan dolayı özelden oyun linklerini ve rar şifrelerini gönderdim kontrol edebilirsin.

Üst Alt