Red Dead Redemption Yaması

sinsi59

Üye
Kullanıcı
@Scofield zamanında bu yamaya başlamıştı fakat istediği desteği görmediği için yarım kaldı sanırım.Bu oyunu oynamayı çok istiyorum,gereken yazılımlar elinizde mevcutsa en azından Translate bile olsa hızlıca çevirip yerleştiremez miyiz?Translate ile kimse uğraşmazsa tek tek ben yapabilirim onu.220px-Red_Dead_Redemption.jpg

demirim31

Üye
Kullanıcı
ingilizcem yok ama translete oluyorsa destek veririm bende:)

yhanova

Üye
Kullanıcı
Valla super olur da az cok senaryoyu anlariz zaten anca cibematik giriyo oyuna uyuz oluyorum atla git babam git :)

Helikopter sifresi de yok oyunda

closerisa

Üye
Kullanıcı
Oyunda milyonlarca kelime ve cümle var arkadaşlar, bu sebeple translate ile çevrilse dahi kopukluklar ve anlamsızlıklar olacaktır. vakti zamanında pc için yama çalışmasına başlanıp geçtiğimiz temmuz ayında yama bitirilmişti fakat sebebi net olarak açıklanmayarak proje iptal edildi bilindiği kadarıyla yama grubu ile rockstar games arasında bir şeyler yaşandığı söylendi ve öylece kaldı.

Bende uzun zamandır yamayı beklediğim için oyuna hiç başlamamıştım ama son gelişmeler ile çat pat bildiğim ingilizcemle oyuna başladım.
Dediğim gibi oyunda çok fazla diyalog olduğu için öyle tek başınıza halledilebilecek kadar kolay birşey değil, şöyle düşünün, bir ansiklopediyi tek başınıza türkçeye çevirmeye çalışıyorsunuz. O denli zor olacaktır.

sinsi59

Üye
Kullanıcı
Dostum sen oyunları karıştırdın sanırım biz 1.oyundan bahsediyoruz.Ps3 için olan.

Üst Alt