PS4 TÜRKÇE YAMA Ps4 Özel Oyunlarına GPT-3 Türkçe Yama

kasimarslan

Üye
Kullanıcı
Ps4'e özel olan oyunlara türkçe yama yapmakla kimse uğraşmıyor. GPT-3 yapay zeka ile yapılan PC türkçe yamalar var. Ps4 içinde yapamaz mıyız? Örnek olarak Final Fantasy 7 Remake, Spider-Man...

mortal33

Üye
Kullanıcı
Yapılabilir, uygun tool bulursa ve geri paketlerken sorun olmazsa fontta sorun olmazsa @Scofield yardımcı olabilir....gpt-3 icin once kayit olmak gerekiyor izin verilirse, ustunden geçilirse harika işler cikabilir

Son düzenleme:

kasimarslan

Üye
Kullanıcı
birkaç gönüllü birleşerek yapabilriiz bence

Yasin.krc

Yeni Üye
Kullanıcı
Horizon zero dawn a bi el atın babayiğitler tr yama çıksın diye bekliyorum valla ayrıca çok bekleyen var bu oyunun tr yamasını

nazdarofya58

Yeni Üye
Kullanıcı
Horizon zero dawn a bi el atın babayiğitler tr yama çıksın diye bekliyorum valla ayrıca çok bekleyen var bu oyunun tr yamasını
Bende zamanında çok bekledim çıkmayınca oynadım tr yamasızda oynanacak bir oyun aslında bence hiç bekleme oyna

sametmercan53

Yeni Üye
Kullanıcı
Merhabalar. Arkadaşlar GPT 3 e erişimim var. Türkçe yama konusunda yardım etmek istiyorum fakat GPT 3 ü Türkçe çeviride kullanmak için yapılması gereken işlemler var ve hiçbir yerde bulamadım.Bu konuda yardım edebilecek biri varsa tüm oyunları çevirebiliriz.Ama toolla ilgilenecek bir arkadaşa ihtiyacımız var.

tufi_tuna78

Üye
Kullanıcı
Merhabalar. Arkadaşlar GPT 3 e erişimim var. Türkçe yama konusunda yardım etmek istiyorum fakat GPT 3 ü Türkçe çeviride kullanmak için yapılması gereken işlemler var ve hiçbir yerde bulamadım.Bu konuda yardım edebilecek biri varsa tüm oyunları çevirebiliriz.Ama toolla ilgilenecek bir arkadaşa ihtiyacımız var.
bu konuyu üstte tutmak lazım yardım edebilecek kişilerin görebilmesi için

Exodia

Yeni Üye
Kullanıcı
RDR2 nin yapay zeka yakasını oynuyorum çok sağlam bence pek bir sıkıntı yok yapay zeka iyi çevirmiş. Bence olabilir böyle bişey

sametmercan53

Yeni Üye
Kullanıcı
RDR2 nin yapay zeka yakasını oynuyorum çok sağlam bence pek bir sıkıntı yok yapay zeka iyi çevirmiş. Bence olabilir böyle bişey
İşte bahsettiğiniz yapay zekaya şuan erişebiliyorum ama türkçe çeviri hazırlayabilmem için yapay zekaya türkçe öğretmem ve ingilizceden türkçeye çeviri yapabilmesini sağlamam gerekiyor.Bu işlemlerin nasıl yapıldığını bilmiyorum ve bu konuda yardıma ihtiyacım var.Başarabilirsek aşağı yukarı her oyunu çevirebiliriz. Ps4 özel oyunlarını bile çevirebiliriz.İhtiyacımız olan tek şey Gpt konusunda yardımcı olabilecek ve ayrıca tool konusunda bilgi sahibi insanlar bulmak.Yapay zekayı ben sunuyorum sizlere.İlgili kişiler ulaşsın.Bu konuyu üstte tutmamız lazım.

Üst Alt