KURALLAR PS4 MİNECRAFT 1.8 İN USTUNDE VEYA YAKININDA Bİ GUNCELLEME ATABİLECEK KRAL VARMI

The last of us seven

Kullanıcı
Yeni Üye
Kardeşim benden minecraft istedi yükledim başımın etini yemesin diye ama birde ne göreyim abi bu çook eski bir sürüm deyip sabahtan beri başimin etiini yiyiyo aradım aradım bulamadım beni bu çileden kurtaracak kral varmı

SCARFACE-KREUZBERG36

Kullanıcı
Aktif Üye
İndirdiğiniz Bölge Kodunu Söylermisiniz ÖRN: CUSA1234 EU (Avrupa)

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
Model: SLIM
CUH Kodu:
Kapasite: 500 GB
Versiyon: 9.00
Alım Yılı: 2018

SCARFACE-KREUZBERG36

Kullanıcı
Aktif Üye
Ha Birde Şunu Söyleyeyim Konuyu Çok Yanlış Bir Yere Açmışsınız Büyük İhtimal Konu Ya Silinecek Yada Taşınacaktır İlk Başta Bende Fark Etmedim Aklınızda Olsun

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
CUH Kodu:
Kapasite: 500 GB
Versiyon: 9.00
Alım Yılı: 2018

dila2011

Admin
Immortal
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
Tanınmış Üye
Ha Birde Şunu Söyleyeyim Konuyu Çok Yanlış Bir Yere Açmışsınız Büyük İhtimal Konu Ya Silinecek Yada Taşınacaktır İlk Başta Bende Fark Etmedim Aklınızda Olsun
Renkli ve yazı boyutu çok büyük yazılar kullanmaz isen sevinirim scarface herkesten önce sen insanlara örnek olmalısın...Sadece konu açtığınız zaman vurgulamak istediğiniz yazıyı renkli ve büyük kullanmalısınız..

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
CUH Kodu: 2116A
Kapasite: 500gb
Versiyon: 5.05
Alım Yılı: 2021
PC BİLGİLERİ
İşlemci: Intel Core i5-6500
Ram: 16GB - DDR4
HDD: 256 GB - SSD
Ekran Kartı: Sapphire R9-380
İşletim Sistemi: Windows 10 - 64 Bit
Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım