PS4 TÜRKÇE YAMA PS4 ile Yama Bilgisi

byesmer

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
S.a bundan 2 veya 3 hafta önceydi windows 7 bilgisayardan @Scofield hocamızın yamalalari ile bir sorun yaşamıştım sanırım metro exodus ve onun dışında bir oyun 2. Oyunu unuttum her neyse scofield abe dediği gibi bazı yamalar windows 7 kullanan arkadaşlar benim gibi yamayı sorunu ile karşılaşırsınız scofield yazmış olduğu çözüm ile sorunu hallettim windows 10 tüm yamaları çıkarırsınız bende çözüm olarak intetnet cafede bilgisayar windows 10 olan bir yere giderek yamaları cikartim Bazı yamalar wjndows 7 çıkıyor oluyor olmayanlari not alıp cafeden yapıyorum...Yamalar çıkarmak ile sorun yaşayanlar Çözüm olur belki diye paylaştım.@Scofield tskler Çözüm için eksik olmayın tüm ekip olarak

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım