PS4 REHBER PS4 App Lock - PS4 için Oyunları ve Uygulamaları Kilitleme (PİN Verme) Programı / Anti-Misafir :)

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
(5.05/5.07 versiyon konsollar için)

1.jpg 5.jpg

2.jpg 3.jpg 4.jpg

EVET BEYLER ÇOĞU KİŞİNİN İŞİNE YARAYACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM BİR PROGRAM
GELİŞTİRİCİ LAPY TARAFINDAN HERKESİN BEĞENİSİNE SUNULDU.

KONSOLA YÜKLEYECEĞİMİZ BU UYGULAMA İLE İSTER TEK TEK SEÇECEĞİNİZ OYUNLARI İSTERSENİZ HEPSİNİ TEK BİR DÜĞME İLE KİLİTLEYEBİLİRSİNİZ. PROGRAMI YÜKLEDİĞİNİZ DE İLK GİRİŞİNİZDE SİZDEN KENDİ BELİRLEYECEĞİNİZ (12 HANEYE KADAR) PİN KODUNU 2 KERE TANIMLAMANIZI İSTEYECEK.

BEN SİZE ÖRNEK OLSUN DİYE İLK YÜKLEMEM'DE 4 HANELİ 1234 PİN KODUNU GİRMİŞTİM. SİZ İLK GİRERKEN KAFADAN BÖYLE SALLAMAYIN CİDDİ CİDDİ KULLANACAĞINIZ PİN KODUNU BELİRLEYİN ÇÜNKÜ SONRADAN PROGRAM İÇİNDEN TEKRAR ŞİFRE DEĞİŞTİREMİYORSUNUZ.

AYRICA KORKMANIZA DA GEREK YOK BU PİN KODU UYGULAMASI TARAFINIZDAN YADA BAŞKA BİRİ TARAFINDAN SİLİNSE BİLE EĞER OYUNLARI KİLİTLİ BIRAKTIYSANIZ OYUNLAR DA KİLİTLİ KALIYOR. VE PROGRAMI TEKRAR YÜKLEDİĞİNİZDE BİLE SİZİN İLK BELİRLEDİĞİNİZ ŞİFREYİ UNUTMUYOR VE PROGRAMA BELİRLEDİĞİNİZ PİN İLE GİRİP TEKRAR KİLİT AÇMA YADA KİLİTLEME YAPABİLİYORSUNUZ.

ŞİMDİLİK PROGRAM YENİ VE İLK SÜRÜM OLDUĞUNDAN HENÜZ BELİRLEDİĞİNİZ PİN KODUNU DEĞİŞTİRME ÖZELLİĞİ PROGRAM İÇİNDE YOK AMA EĞER UNUTURSANIZ GELİŞTİRİCİ LAPY BANA SORUN YARDIMCI OLAYIM NOTU YAZMIŞ YANİ ŞİMDİLİK NASIL OLACAĞINI AÇIKÇA YAZMAMIŞ AMA YAKINDA ÖĞRENİRİZ ZATEN MUHTEMELEN FTP İLE BAĞLANIP DOSYALARI TARARSAK MUHTEMELEN PİN KODUNUN YAZILDIĞI DOSYAYI DA BULURUZ DİYE TAHMİN EDİYORUM AMA ŞİMDİLİK BU KONUDA BİR ARAŞTIRMAYA GİRMEDİM. ÖĞRENİRSEM YADA LAPY AÇIKLARSA YİNE BU KONUYA BU BİLGİYİ DE SONRA EKLERİM.

BU YÜZDEN İLK KEZ PROGRAMI ÇALIŞTIRDIĞINIZDA ADAM AKILLI GERÇEK KULLANACAĞINIZ BİR PİN BELİRLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM.

DEDİĞİM GİBİ PİN PROGRAMI İLE HEM YÜKLÜ UYGULAMALARI HEM OYUNLARI TEK TEK YADA TOPLU KİLİTLEYEBİLİYORSUNUZ.
AYRICA HEM DAHİLİ HEM HARİCİ HDD DE YÜKLÜ OYUNLARI GÖRÜYOR VE PİN KODU TANIMLAYABİLİYOR.

TABİ BU PİN PROGRAMI BİLE KONSOLUNUZU KURCALAYAN BİRİNİN KİLİTLİ UYGULAMAYI GAMEPAD OPTIONS TUŞUNA BASIP SİLMESİNİ ENGELLEYEMEZ.

AYRICA BENCE PROGRAMIN BİR HANDİKAPI DA VAR O DA BİR OYUNU KİLİTLEDİĞİNİZDE VİDEODA DA GÖRECEĞİNİZ ÜZERE ŞU UYARIYI VERİYOR;

"Uygulama başlatılamıyor. Veriler bozuk. Uygulamayı PS4 sisteminden silin ve giriş ekranındaki [Kütüphane] seçeneğinden tekrar indirin."

YAZMAKTADIR.
(BU UYARIYI PROGRAM GELİŞTİRİCİ DE DEĞİŞTİREMEZ ÇÜNKÜ KONSOLUN KENDİ ORİJİNAL UYARI BİLGİLENDİRMESİDİR)

BU NOTU OKUYAN KİŞİ AYNEN YAZILANI YAPIP HANİ DÜZELİR Mİ DİYE GİDİP KÜTÜPHANEDEN OYUNU SİLEBİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM ŞAHSEN. :eek: :mad: :) :ROFLMAO:

GERÇİ SİLECEK OLDUKTAN SONRA DİREK ANA EKRANDAN DA SİLER İSTERSE BAŞKA KULLANICI OLUŞTURUP GİRİP YİNE SİLER
YANİ HER TÜRLÜ BİLEN SİLEBİLİR.

BİR TEK KENDİ KULLANICINIZI BENİM DİĞER REHBERİMDEN ONLINE HESAP YAPIP SONRASI KULLANDIĞINIZ BU HESABIN AÇILIŞINA GENEL PİN KOYABİLİRSİNİZ VE BU ŞEKİLDE DAHA KORUYUCULU OLUR AMA SİLMEK İSTEYEN YİNE YENİ BİR KULLANICIDAN GİRİP OYUNLARI SİLEBİLİR
(AMA EN AZINDAN SAVE DOSYALARINIZI KURTARIRSINIZ)

ONLINE HESAP YAPMA REHBERİ KONUSU DA BU LİNKTE.

KISACA %100 KORUMA MAALESEF YOK AMA EN AZINDAN BİLEREK SİZİN KONSOLU SİLEN BİRİ OLMAYACAKSA EN AZINDAN ÇOLUK ÇOCUKTAN YADA İŞLEMLERİ BİLMEYEN EVE GELEN MİSAFİRDEN BU ŞEKİLDE PİN KORUMALARI İLE DAHA İYİ BİR KORUMA SAĞLAYABİLİRSİNİZ. YANİ DÜŞMANINIZ YOKSA BİLEREK SİZİN KONSOLU SİLMEK İÇİN SİZ EVDE YOKKEN UĞRAŞACAK BİRİ BU PROGRAM SİZİ KORUYACAKTIR. :)

PROGRAMDA DİĞER BİR HANDİKAP İSE KONSOLDA BİRDEN FAZLA KULLANICI OLDUĞUNDA BİRİNCİ HESAPTAN KİLİTLEDİĞİNİZ OYUN DİĞER HESAPTA DA AYNEN KİLİTLENMİŞ OLUYOR BU KÖTÜ. ÜSTELİK BU PROGRAMI DİĞER HESAPLARA DA YÜKLEYEBİLİYORSUN VE YENİ BİR PİN BELİRLİYORSUN VE GİRİŞ YAPTIĞINDA DİĞER KULLANICIDA KİLİTLİ OLAN OYUNU BU KULLANICIDAN YÜKLEDİĞİN PROGRAM İLE KİLİDİNİ AÇABİLİYORSUN YANİ ORTAK HAVUZDA BİR PROGRAM OLMUŞ.

YANİ EKSTRA KORUMA İSTEYENLER BU PROGRAMI DENEYEBİLİR VE İŞİ BİLMEYEN KULLANICILARDAN BİR TIK DAHA FAZLA KORUYACAKTIR. KOLAY GELSİN.

PS4 APP LOCK PROGRAMI
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

GÜNCELLEME (12.06.2020): KULLANICI HESABINI TAM KORUMA YOLUNU DA BULDUM. YAKINDA REHBERİNİ HAZIRLAR PAYLAŞIRIM. :)

Üst Alt