SON ÇIKAN POPÜLER OYUNLAR

PS4 HACK HABER PS4 9.03 - 9.04 - 9.50 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

Ne Zaman Kırılacak?

• Kullanılan toplam oy
    58

cftcimert

Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, diyelim ki Playstation 7.55 sürümü var bende daha eski sürümdeki oyunları oynayabilir miyim?

Tevater213

Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, diyelim ki Playstation 7.55 sürümü var bende daha eski sürümdeki oyunları oynayabilir miyim?
İlk olarak burası bu konuyu konuşulacak konu değil. Sorduğun soruyu yeni bir konu açarak veya geyik kısmında tartışabilirsin.
Sorunun cevabına gelecek olursak, versiyonun oyunun istediğinden düşük olmadığı sürece istediğin gibi oynayabilirsin.

Fragile

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı

Destiny97

Kullanıcı

lextorv

Kullanıcı
9.0 veya kırılmamış bir sürüm için niçin bir atılım yok merak ediyorum. "Scene is dead" söylemi bu sefer gerçekten deed oldu gibi.

tazy

Kullanıcı
8 deki açığı 10000 euraya sonye bildirmişler 9la kapattı diyorlar kırılması daha uzun sürer deniyor daha fazla bilgisi olan var mı ?

Croesus

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Son düzenleme:
PS4 KONSOL BİLGİLERİ
Model: PRO
CUH Kodu: 7116B
Kapasite: 1 TB HDD
Versiyon: 6.72
Alım Yılı: 2018
PS5 KONSOL BİLGİLERİ
Model: BLURAY
CFI Kodu: 116A
Kapasite: 850 GB
Versiyon: 4.03
Alım Yılı: 2022

lextorv

Kullanıcı
8 deki açığı 10000 euraya sonye bildirmişler 9la kapattı diyorlar kırılması daha uzun sürer deniyor daha fazla bilgisi olan var mı ?
Bu saatten sonra inatla PS4 sistemini korumasına anlam veremiyorum Sony'nin. PS Vita ve 3 ü hemen saldı seneler sonra güncelleme getirse dahi bu kadar ısrar etmedi.

Korsan oyun bir tek bizim gibi ülkelerde yaygın zaten niye korkuyor anlam veremiyorum. Avrupa'daki bir vatandaşın fiyatlar ile ilgili bir derdi olduğunu hiç sanmıyorum. Basıyor parayı alıyor. Düşünsenize bizde ki oyunlarında 60 lira olduğunu.. korsanı kim takar kim uğraşır böyle bir şeyle.

Mr.Fabious

Kullanıcı

Croesus

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
:love::love:
SEVINDIRICI BIR HABER GIBIME GELDI AMA HACKER GUVENILIR MI ONU BILMEM
Kendisi güvenilir de burada birşey yok, bizim cihazlar normal cihazlar bir de oyun yapan şirketlerin kullandığı testkit’ler var, el altından insanlar testkit satın alıyorlar ama yeni sürüm gelince Sony sadece şirketlere verdiği için eski sürümde kalıyorlar işte birisi 8.0 sürümünün yükleme dosyasını sızdırmış. Bu kırılma konusuna sıfır katkı sağlıyor.

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PS5 KONSOL BİLGİLERİ

Croesus

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Bu saatten sonra inatla PS4 sistemini korumasına anlam veremiyorum Sony'nin. PS Vita ve 3 ü hemen saldı seneler sonra güncelleme getirse dahi bu kadar ısrar etmedi.

Korsan oyun bir tek bizim gibi ülkelerde yaygın zaten niye korkuyor anlam veremiyorum. Avrupa'daki bir vatandaşın fiyatlar ile ilgili bir derdi olduğunu hiç sanmıyorum. Basıyor parayı alıyor. Düşünsenize bizde ki oyunlarında 60 lira olduğunu.. korsanı kim takar kim uğraşır böyle bir şeyle.
Öyle birşey olmadı, flow konsolu kırmak için destek süresinin bitmesini bekledi Sony destek süresinden sonra bile yeni sürüm çıkardı vita’ya. Aynı şekilde ps3’ü de salmadı sanıyorum 2010’lu yıllardan sonra gelen her ps3 (3.55 üzeri) senelerce kırılmadı. Şimdi kırılmış gibi dursa da halen her konsolu açtığınızda tekrar jailbreak yapmak durumundasınız.

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PS5 KONSOL BİLGİLERİ

D3nte01

Kullanıcı

Destiny97

Kullanıcı

D3nte01

Kullanıcı
Apple'ın safari tarayıcısı için olduğu yazıyor ?
:) Evet dostum, basit bir mantıkla anlatmak gerekirse safarinin program tabanıyla playstationda kullanılan browserin program tabanı aynı daha önceki webkitler de bu şekilde oluştu. Ayrıca açığın 8.50de fixlendiği söyleniyor ama bundan emin değilim. Tabi çekirdek açığı olmadan da webkit bir hiç.

Croesus

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Günaydın herkese, 8.00/8.03 webkit yayınlandı, 7.55 sürümüne uyarlanma ihtimali de var. Böylece kararlılğı da düzeltebilinir.

Hocam merhabalar bu bir webkit açığı ve 8.03 üzerinde olma ihtimali yüksek o versiyonlarda bulunduğu düşünülüyor fakat bu kesin değil test edilmedi sadece varsayılıyor lütfen kesin olmadan, birileri proof of concept yayınlamadan kesin konuşmayalım çünkü Ps4 özel bir işletim sistemine sahip olduğundan bazen her açık çalışmayabiliyor.

Güvenilir:

Niteliksiz ve tekrar eden:

Farkettiyseniz aşağı doğru indikçe cehaletin verdiği güvenle kesinlik artıyor halbuki o tayfa beceriksiz boş yapan tayfa. ( bu arada dante hocam sözlerimin hiçbiri sizin için değil ben sadece bu fake hesap tayfaya ayarım)

Son düzenleme:
PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PS5 KONSOL BİLGİLERİ

falcon1905

Kullanıcı
Hocam merhabalar bu bir webkit açığı ve 8.03 üzerinde olma ihtimali yüksek o versiyonlarda bulunduğu düşünülüyor fakat bu kesin değil test edilmedi sadece varsayılıyor lütfen kesin olmadan, birileri proof of concept yayınlamadan kesin konuşmayalım çünkü Ps4 özel bir işletim sistemine sahip olduğundan bazen her açık çalışmayabiliyor.

Güvenilir:

Niteliksiz ve tekrar eden:

Farkettiyseniz aşağı doğru indikçe cehaletin verdiği güvenle kesinlik artıyor halbuki o tayfa beceriksiz boş yapan tayfa. ( bu arada dante hocam sözlerimin hiçbiri sizin için değil ben sadece bu fake hesap tayfaya ayarım)
8.52 ile ilgili durum ne peki bilgisi olan varmi

D3nte01

Kullanıcı

Croesus

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PS5 KONSOL BİLGİLERİ

lextorv

Kullanıcı
:love::love:
SEVINDIRICI BIR HABER GIBIME GELDI AMA HACKER GUVENILIR MI ONU BILMEM
Böyle haberlere artık ihtiyacımız yok. Bir babayiğidin çıkıp versiyon düşürme yöntemi buldum demesi gerek ya da 3'teki gibi bir cihazla bunun olması gerek.

8.50 gelecek 9. da ki bekleyecek (ben). Her sene aynı muhabbet. Bu muhabbet aşırı sıktı çok can sıkıcı hal almaya başladı.

istilah

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
8.0 8.03 için webkit çıktı söylentisi var retro oyun hazırlayıcısı videogamesscz ve bir kaç youtuber konu hakkında video yapmış bence haberler gelmeye başladı yakın dönemde jailbreak yapılacak gibime geliyor.

Croesus

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PS5 KONSOL BİLGİLERİ

Destiny97

Kullanıcı

D3nte01

Kullanıcı

istilah

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Kardeş şu konuyu okuduktan sonra mesaj atın ya
Kardeş birşey yazarken post atarken sana danışmamızmı lazım senin yazdıklarını takip ediyorum ama adamlar sistemizini güncellemeyin açık bulundu ve test aşamasında diyor sen bu işte bilir kişi gibi böyle ters ters mesaj yazıyorsun bizde bu işi takip ediyoruz ve benim gözümde ilk ciddi gelişme olduğu için paylaşmak istedim hatamı yaptım toplasan 2 tane yorum atmışımdır konuya

Ekli dosyalar

Destiny97

Kullanıcı
Kardeş birşey yazarken post atarken sana danışmamızmı lazım senin yazdıklarını takip ediyorum ama adamlar sistemizini güncellemeyin açık bulundu ve test aşamasında diyor sen bu işte bilir kişi gibi böyle ters ters mesaj yazıyorsun bizde bu işi takip ediyoruz ve benim gözümde ilk ciddi gelişme olduğu için paylaşmak istedim hatamı yaptım toplasan 2 tane yorum atmışımdır konuya
Hala konudaki mesajları okumuyorsun 🤣😅 Çalışmıyor bu çalışmıyor, yukarıda da yazdığı gibi haberini yaptıkları webkit sadece safari için.

Croesus

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Hala konudaki mesajları okumuyorsun 🤣😅 Çalışmıyor bu çalışmıyor, yukarıda da yazdığı gibi haberini yaptıkları webkit sadece safari için.
O kadar okumuyor ki, yukarıda itibar edilecek ve edilmeyecek hesapları yazdım durumu da özetledim. Valla bazen düşünüyorum bi Twitter hesabı açıp ben de sallayayım diye nasıl olsa Ps4 jailbreak yazınca herkes inanıyor :D

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PS5 KONSOL BİLGİLERİ

istilah

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
O kadar okumuyor ki, yukarıda itibar edilecek ve edilmeyecek hesapları yazdım durumu da özetledim. Valla bazen düşünüyorum bi Twitter hesabı açıp ben de sallayayım diye nasıl olsa Ps4 jailbreak yazınca herkes inanıyor :D
Bekleyip görelim bakalım sana itibar edelim o zaman sen çıkınca bilgi verirsin twitter açarsan iyi olur aslında keşke hatta jailbreak geliştirici kişilerle çalışsan be dostum bu kadar fazla bilip birşey bildiğini zannedip birşey yapamaman beni üzüyor diyelim konuyu uzatıp arkadaşların hakkına girmek istemem Kısacası (Sensi) Saygılar (Sir Croesus) 😂.

reha

Kullanıcı
bugün de nasip değilmiş be... 😔

Croesus

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Bekleyip görelim bakalım sana itibar edelim o zaman sen çıkınca bilgi verirsin twitter açarsan iyi olur aslında keşke hatta jailbreak geliştirici kişilerle çalışsan be dostum bu kadar fazla bilip birşey bildiğini zannedip birşey yapamaman beni üzüyor diyelim konuyu uzatıp arkadaşların hakkına girmek istemem Kısacası (Sensi) Saygılar (Sir Croesus) 😂.
Zaten bunları yapıyorum, bazı geliştiricilerle birebir Kontağım da oluyor gerekli şeyleri test ediyorum bazen geri dönüş yapıyorum ek olarak Ps4 scene için çıkardığım bir homebrew bile var fakat kendi ismim ile çıkardığım için anonimliği bozmamayı tercih ediyorum. Twitterda çok fazla gereksiz kişi olduğundan senin referans aldığın gibi burada paylaşmayı tercih ediyorum. Jailbreak çıkaracak kadar iyi bilgim yok fakat genel sistemi ve işleyişi biliyorum. Konuyu uzatmak istemezdim fakat açıklama yapmam gerekti.

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PS5 KONSOL BİLGİLERİ

saiyanemre

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Bir kere @Croesus hocamız ufak da olsa önemli tüm gelişmeleri bize aktarıyor ve tecrübesi olduğu için bize bu gelişmelerin neye yaradığını anlatıyor. Kendisi hiçbir zaman her şeyi bildiğini iddia etmemiştir. Yazık ya hem mesajları okumuyor hem de kafadan değerini bilmediğin @Croesus hocamıza hakaret ediyorsun. Yazık

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım