PS4 HACK HABER PS4 8.00 - 8.01 - 8.03 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

Ne Zaman Kırılacak?

• Kullanılan toplam oy
    94

Croesus

Aktif Üye
Kullanıcı
Gigabyte firmasının üretim bölümünden amd intel işlemciler hakkında veri sızdırılmış, bu sızdırılan verinin içerisinde hardware debug tool adlı işlemciler üzerinde hata ayıklamasını çalıştırabilen bir program varmış. Bu program amd tarafından ekran kartları işlemciler ve mantıksal işlem birimlerinin üzerinde “eğlenceli”(twitte öyle demiş) değişiklikler yapmaya yarıyormuş.

Birileri de eğlenceli derken neden bahsedildiğini sormuş ve keyfi/özel kod çalıştırma yanıtını almış.(bu jailbreak veya cfwdemek oluyor)

Önemli Not: Hiçbirşey gerçekleşene kadar gerçekleşmiş sayılmaz, buna çok bel bağlamamalısınız bekleyip görmelisiniz. Bu söylenen ilk yorumlar henüz kesin olarak kırılan bişey yok.
Yeni birşey yok bununla ilgili haber yapmışlar onu ekliyorum:

vdtycl4

Üye
Kullanıcı

thyke

Üye
Kullanıcı
hahahahahhahahhaha. Aklınca biz g*t ettiğini zannediyorsun ama yanılıyorsun. Bu video fake kardeşim. Madem bize inanmıyorsun git cihazını güncelle dene bakalım. Bu forumu niye takip ediyorsun? Madem çok bilgilisin git yap sonra buraya fotosunu at biz de cahilliğimizi bilelim :D

thyke

Üye
Kullanıcı
Sana ağabey tavsiyesi vereyim bilmediğin konular hakkında yorum yapma. Biliyormuş gibi davranma. Dinlemek, okumak erdemliktir; eziklik değildir. İnsan susması gerektiği yeri de iyi bilmeli. Kırıldığı zaman sitede haberini görürsün. Başlıkta değişmiş olur zaten. Hayırlı akşamlar, iyi forumlar dilerim.

Razor_01

Yeni Üye
Kullanıcı
benim pek ingilizcem yok,isteyen bakabilir

thyke

Üye
Kullanıcı
benim pek ingilizcem yok,isteyen bakabilir
Etrafta dolaşan söylentileri değerlendirmiş(kanal sahibi). Ve bu iddialar üst sayfalarda @Croesus adlı arkadaşımız tarafından paylaşıldı yalnız bir tanesini forumda gördüğümü hatırlamıyorum. O yüzden burada o iddiaya değineceğim. CTurt (1.76 sürümünü kıran kişi) 19 ağustos 2021 tarihinde bir açık sony'ye bildirmiş ve 10k dolar ödül almış. h1'de(hackerone) gözükmüyor. Bu bildirilen açık ile 8.0 sürümünün kırılmış olabileceği ve Sony'nin bunun yayınlanmasını engellemiş olabileceği söyleniyor. 3-4 söylentinin yorumlanması dışında videoda bir şey yok. Videonun özeti cihazınızı güncellemeyin ve bekleyin.

Destiny97

Yeni Üye
Kullanıcı
Son düzenleme:

ayazli12

Yeni Üye
Kullanıcı

9.00 Sürümü bazı kullanıcıların ps4'ünde kilitlenme sorunu çıkartmış. Bunun üstüne de güncelleme çıkarsa, kırılma işlemi daha da hızlanır.
varya ben yanlışkla güncelemeye basıyordum allahatan basmamaışım eyw

9.00 Sürümü bazı kullanıcıların ps4'ünde kilitlenme sorunu çıkartmış. Bunun üstüne de güncelleme çıkarsa, kırılma işlemi daha da hızlanır.

Ek olarak atılan bir twitte psn kullanımı için 9.00 güncellemesinin zorunlu olduğunu belirtildi. İşte bize lazım olan haberlerden biri buydu.

şimdi günceleyimi güncelemeyimi ?

tufi_tuna78

Üye
Kullanıcı
varya ben yanlışkla güncelemeye basıyordum allahatan basmamaışım eyw

şimdi günceleyimi güncelemeyimi ?
Dostum kırılma beklemiyorsan ve online oynuyorsan güncellemek zorundasın zaten kırılma bekliyorsan hiç bir şekilde cihazını güncelleme

topalsinek

Yeni Üye
Kullanıcı
baktım cihaz kendi kendini güncelliyor hemen durdurdum umarım yakın bir zamanda kırılır oyunlar ateş pahası gow3 remastered bile indirimli 75 lira olmuş. 1.5 sene önce gow 2018 i 64 liraya almıştım indirimde. online da oynamayalım bekleyelim 8.52 li kardeşlerim...

rangaronkgenc

Yeni Üye
Kullanıcı
Bu ay içinde kırılır mı hard disk siparşi verip oyunları indirmey başladım

vdtycl4

Üye
Kullanıcı
Bu ay içinde kırılır mı hard disk siparşi verip oyunları indirmey başladım
Hocam siz harici hdd yi alın ve oyunlarınızı yavaş yavaş indirin konsol er yada geç kırılacaktır. Kırıldığında oyunlarınız hazır olur yalnız aldığınız hdd yi exfat formatında formatlamayı unutmayın çünkü ps4 ntfs formatını görmüyor.

Üst Alt