PS4 HACK HABER PS4 8.00 - 8.01 - 8.03 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

Ne Zaman Kırılacak?

• Kullanılan toplam oy
    199

D3nte01

Yeni Üye
Kullanıcı
Hacker'ın github sayfasını inceledim ve 7.00-7.02 kernel exploitte katkıda bulunanlar arasında tutumu bizden yana olur bence , disclosure da isterse tamam :)

Son düzenleme:

rangaronkgenc

Yeni Üye
Kullanıcı
Şimdi hocam yakın zamanda çıkar mı şimdiden oyun arşivine başladım

Ellie4401

Yeni Üye
Kullanıcı
Kaynak var mı arkadaşlar gelişmeyle ilgili???

HsnA

Üye
Kullanıcı
Kırılır ve umarım stabil olur

thyke

Üye
Kullanıcı
Ne kadar sürer kırılması
Sizde hafıza problemi var sanırım bir sayfa önce aynı soruyu sormuştunuz. 2 kişi de cevap vemişti. Soru sormuş olmak için sormayın. Az mantıklı olun rica ediyorum. Kırıldığı zaman forumda görürsünüz zaten. Bir gelişme olsa dahi herhangi bir tarih kimse veremez. Ancak gelişmeye göre tahmin yapabiliriz. Forumda kirlilik oluşmaması adına tüm bunları söylüyorum. Yanlış anlaşılmasın.

Son düzenleme:

EmrePascha

Yeni Üye
Kullanıcı
7.55 sürümlüyüm ve fazla stabil değil sadece böyle 1-5 gün arasından sonra ps4 kapatıp (güç modu değil) açtığımda sayfa baya uğraştırıyor yani demek istediğim 8.03 kırılırsa geçmemi önerir misin baylar?

tufi_tuna78

Üye
Kullanıcı
7.55 sürümlüyüm ve fazla stabil değil sadece böyle 1-5 gün arasından sonra ps4 kapatıp (güç modu değil) açtığımda sayfa baya uğraştırıyor yani demek istediğim 8.03 kırılırsa geçmemi önerir misin baylar?
8.03 kırılırsa şuankinden pek farkı olmaz düşük sürüm her zaman iyidir

Büyük gelişme hocam heyecan yapmalısınız, çoğu gitmiş azı kalmış 👍🏻
umarım ironi değildir :)

sinsi59

Üye
Kullanıcı
Büyük gelişme hocam heyecan yapmalısınız, çoğu gitmiş azı kalmış 👍🏻
Beklentim büyük oyunlar için bulunan açığın bekletileceği yönündeydi.Resident Evil 8 gibi oyunları uzun bir süre bekleyeceğiz bu gidişle.

KORSAN OYNAYAN ADAM

Üye
Kullanıcı
Hadi herkese hayırlı olsun arkadaşlar. Ben 8.50 güncelledi benim makine neyse yapacak birsey yok. Zaten alamayacağım için konu dışına çıkmayayım. Şimdiden umutlanabilirsek hayırlı olsun diyorum

çulsuz adam

Yeni Üye
Kullanıcı
Selamlar ben ilk defa ps4ümü kıracağım birkaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim ilk sorum kırdıktan sonra formatlayarak orijinale çevirebilirmiyiz ikinci sorum bende orijinal cdler var bunları kırdıktan sonra kullanabilirmiyim üçüncü soru kırdıktan sonra ps storedaki bütün oyunları pkg olarak bulabilirmiyim dördüncü ve son soru ise performans sorunları vs gördüm bu sorunlar kırık oyunlardan dolayımı yoksa kırık psden dolayımı oluşuyor sıfırladığımda sorunsuz hale dönermi dediğim gibi ilk defa kıracağım ve ps işlerinden baya uzağım yardımcı olursanız sevinirim

furkancetinkol

Üye
Kullanıcı
Selamlar ben ilk defa ps4ümü kıracağım birkaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim ilk sorum kırdıktan sonra formatlayarak orijinale çevirebilirmiyiz ikinci sorum bende orijinal cdler var bunları kırdıktan sonra kullanabilirmiyim üçüncü soru kırdıktan sonra ps storedaki bütün oyunları pkg olarak bulabilirmiyim dördüncü ve son soru ise performans sorunları vs gördüm bu sorunlar kırık oyunlardan dolayımı yoksa kırık psden dolayımı oluşuyor sıfırladığımda sorunsuz hale dönermi dediğim gibi ilk defa kıracağım ve ps işlerinden baya uzağım yardımcı olursanız sevinirim
burası yazmak için yanlış konu birincisi.
ikinicisi ps'ın sistem sürümü ne ?

thyke

Üye
Kullanıcı
Gün geçmiyor ki; alakasız entry ler bu başlıkta toplanmasın. Bu tür soruları LÜTFEN geyik kısmına yazın rica ediyorum. Ayrıca bu soruları internette aratsan cevabını bulacaksın zaten.

Üst Alt