PS4 HACK HABER PS4 8.00 - 8.01 - 8.03 Versiyon Ne Zaman Kırılacak? | ANA KONU

Ne Zaman Kırılacak?

• Kullanılan toplam oy
    170

djbadboys38

Yeni Üye
Kullanıcı
Eğer oyunlar yüklü değilse oyunları yükleyebilmen için internete bağlayıp sistemi güncelleyip psn'e girmen gerekli.
oyunlarımın hepsi psn hesabımda, bu durumda indirdiğim zaman en son sürümleri iniyor, dün akşam psn hesabımı sistemden logout yapıp interneti kestim yine de 8.01 den 8.03'e güncellemeden mk11, pes 2021 giremezsiniz uyarısı veriyor, ben de güncellemek istemiyorum sistemi, bunun çözümü yok mu?

Croesus

Aktif Üye
Kullanıcı
oyunlarımın hepsi psn hesabımda, bu durumda indirdiğim zaman en son sürümleri iniyor, dün akşam psn hesabımı sistemden logout yapıp interneti kestim yine de 8.01 den 8.03'e güncellemeden mk11, pes 2021 giremezsiniz uyarısı veriyor, ben de güncellemek istemiyorum sistemi, bunun çözümü yok mu?
Sanırım yok, DNS kullanırsanız geçilebilir uyarı bildirimlerini görmezsiniz

fıro

Üye
Kullanıcı
Böyle çok önemli sandığım bildirimler gelince 8.03 ile ilgili önemli haber düştü zannediyorum bir dahada uzun bir süre buraya bakmam asistanım Ellieyi söyler bana

fıro

Üye
Kullanıcı
senin baska birsey istedigin varmi :D inasnlara hayatina karismasin kanka
Benim var bir isteğim yerine getireceksin gibi yazmışsın estağfurullah insanların hayatına karıştığım yok kim ne yaparsa yapsın sayfanın konusundan uzaklaşmazsak bizler için daha iyi olabilir yada sohbet edeceksen herhangi birisi ile özelinde sohbet edersen daha iyi olur eminim sende 8.03 ile ilgili net haberler duymak istiyorsundur istemiyorsan bir arkadaşımızda çıksın şiirler şarkı sözleri yazsın biri fıkra yazsın öyle geçinip gidelim o zaman da konunun başlığını değiştirmek lazım

Tithonos

Yeni Üye
Kullanıcı
SEN YAPIYORSUN YAPMA SENIN ISMIN DEN BELLI NASIL BIRI OLDUGUN :D

"simdi burda soyletme"
Cihaz kırmanın yasal olduğunu söylüyorsun. Ben de ona cevaben Play Station'ı kırmanın, korsan yazılım yüklemenin nasıl yasal olduğunu sordum. İstersen şimdi hemen 8.03 sürümünü bir kır ve tüm dünyaya yay. Bak bakalım başına neler geliyor. Ayrıca ismimden nasıl biri olduğum anlaşılıyor? Daha açık konuşursan sevinirim. Tithonos, Yunan Mitolojisinde şafak tanrıçası Eos'un aşık olduğu bir insan. Burada inanç, din vs. ile insanları mı sorguluyorsun?

Önce adminlere laf ediyorsun, sonra yazı yazanlara, kendin çalıp kendin oynuyorsun. Yazık.

Son düzenleme:

cakarov

Yeni Üye
Kullanıcı
Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum, bu kırma işlemleri sıra ile mi gidiyor? Misal önce 8.00 sonra 8.03 şeklinde mi? Ya da yarın birgün haber geldiğinde direk 8.03 e kadar mı kırılmış olacak? Sistemim 8.00 şuan ve online oynamak istiyorum. 8.03 e güncellemek mantıklı olur mu sizce? Teşekkürler...

wd0203

Üye
Kullanıcı
Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum, bu kırma işlemleri sıra ile mi gidiyor? Misal önce 8.00 sonra 8.03 şeklinde mi? Ya da yarın birgün haber geldiğinde direk 8.03 e kadar mı kırılmış olacak? Sistemim 8.00 şuan ve online oynamak istiyorum. 8.03 e güncellemek mantıklı olur mu sizce? Teşekkürler...
İlk olarak 7.50 kırıldı ve aynı gün 7.55 te kırıldı. 7.55 daha iyi (diyorlar) diye ona geçtiler fakat bunda ne olur bilmem. Ama kırılırsa 8.03 te kırılır.

Croesus

Aktif Üye
Kullanıcı
En son hangi sürüm kırıldıysa o kırılır bir sırası yok.

Skayn

Yeni Üye
Kullanıcı
5.05 kırıldığında aynı hen 5.07'de de işe yarıyordu ama riskli yine de

thyke

Yeni Üye
Kullanıcı
8.00 da online oynayabilirsin(güncel oyunlar ve hala güncelleme alan oyunlar hariç)

sirinbaba33

Üye
Kullanıcı
selamlar yeni üyeyim, birşey sormak istiyorum, ben yeni cihaz aldım güncellemiyorum 8.01 yüklü geldi 8.03 yüklemiyorum ki malum kırılmasını bekliyorum :), ama şöyle bir durum var mesela psn hesabımda pes 2021, crew2, mk11 var, bunları oynayabilmem için güncelleme yap diyor sistem bana, nasıl çözerim bunu?
Hocam cihazı sıfır mı aldın.

cakarov

Yeni Üye
Kullanıcı
Jailbreak konusunda takip etmek için önerebileceğiniz önde gelen biri var mı?

Üst Alt