Ps4 6.72 assasin's Creed origin

Crazycontra

Yeni Üye
Kullanıcı
6.72 için Assasin's Creed origin oyununun linkini verebilir misiniz acaba?

falcontee

Üye
Kullanıcı
6.72 için Assasin's Creed origin oyununun linkini verebilir misiniz acaba?

al hocam

Crazycontra

Yeni Üye
Kullanıcı
Bu oyunda DLC kurmak şart mıdır?

Crazycontra

Yeni Üye
Kullanıcı
Ya kusura bakma hocam yeni aldım ps4 ü bir sürü sıkıntı yaşadım.Days gone oynuyorum bir görevde oyundan atıyor .Şimdi de onunla uğraşıyorum .göreve gelince oyundan atıyor sistem hatası veriyor .Oyunla mi alakali ps4 ile mi alakali çözemedim .

truva1

Yeni Üye
Kullanıcı
Ya kusura bakma hocam yeni aldım ps4 ü bir sürü sıkıntı yaşadım.Days gone oynuyorum bir görevde oyundan atıyor .Şimdi de onunla uğraşıyorum .göreve gelince oyundan atıyor sistem hatası veriyor .Oyunla mi alakali ps4 ile mi alakali çözemedim .

Oyun ait güncellemeleri kur. Bende de benzer sorun vardı güncellemeleri pkg olarak indirdim ve kurdum sonra oyunu bitirdim. Efsane hikaye. Ben beğendim

Crazycontra

Yeni Üye
Kullanıcı
Oyun ait güncellemeleri kur. Bende de benzer sorun vardı güncellemeleri pkg olarak indirdim ve kurdum sonra oyunu bitirdim. Efsane hikaye. Ben beğendim
Valla Türkçesi sorun verdi bir bölümden sonra kapaniyordu.Bende ingilizce olan sürümünü kurdum.Turkce yamasını da bulamadım .

truva1

Yeni Üye
Kullanıcı
Valla Türkçesi sorun verdi bir bölümden sonra kapaniyordu.Bende ingilizce olan sürümünü kurdum.Turkce yamasını da bulamadım .
Orjinal Türkçe sürümü varken, ayrıca türkçe yama olmaz ki. Yani bence farklı bir siteden türkçe sürümü bulmalısın. Hikayesini anlamadan sıradan bir zombi oyundan farkı kalmaz.

Üst Alt