SON ÇIKAN POPÜLER OYUNLAR

ps3 yüklenen oyunları ana ekranda görme

asker222

Kullanıcı
s. a. arkadaşlar. biliyorsunuz ps3’ü yazılımını kırdıktan sonra multiman yükleyip oyunları multimana girip seçip sonrada cd şeklinde çıkan oyunu seçerek oyuna giriş yapabiliyoruz. benim sizlerden ricam şu. bazı ps3 lerde oyunu ps3 yükledikten sonra multimana girmeden ana ekranda oyunların gözükmesini nasıl sağlayabilirim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

wd0203

Kullanıcı
s. a. arkadaşlar. biliyorsunuz ps3’ü yazılımını kırdıktan sonra multiman yükleyip oyunları multimana girip seçip sonrada cd şeklinde çıkan oyunu seçerek oyuna giriş yapabiliyoruz. benim sizlerden ricam şu. bazı ps3 lerde oyunu ps3 yükledikten sonra multimana girmeden ana ekranda oyunların gözükmesini nasıl sağlayabilirim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Onu direk pkg olarak indirmeniz lazım. Oyun 4 Gb den büyükse multimandan birleştirerek pkg kurmalısınız.

utkubrs

Kullanıcı
CFW2OFW Game Converter programı ile oyunu ve update dosyasını convert edip, GAME klasörüne atarsan ve veritabanını yeniden oluşturursan istediğin şekilde görüntüleyebilirsin.

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım