SON ÇIKAN POPÜLER OYUNLAR

PS4 YARDIM PS Store'a Bağlanamıyorum

Psynchassium

Kullanıcı
PS4'ümde 8.01 sürümüne sahibim. PS Store'a girmek istediğimde sistemi güncellememi söylüyor. Birkaç aydır 8.01-8.03 için jailbreak bekliyorum. Sistemi 8.50 ye güncellemek istemiyorum. Sistemi 8.03'e güncellesem PS Store'a girebilir miyim?

resident18

Kullanıcı
PS Store'a girebilmen için son güncellemeyi kurman gerekiyor.
Eğer jailbreak bekliyorsan PS Store'ı unutmaya başla.

K.A
K.A

Psynchassium

Kullanıcı

sametmercan53

Kullanıcı
Sizce cihazı 8.03'e güncellemeyi denemeli miyim? 8.50 güncellemesi dışında PS Store'dan oyun indirme imkanım yok mu?
Maalesef PS Store u kullanmak istiyorsanız jailbreak ten vazgeçip konsolu güncellemeniz gerekiyor. Benim önerim güncellemeyin. Tahmini 3-6 ay gibi bir sürede 8.01-8.03 kırılacak ve istediğiniz oyunu oynayabileceksiniz. Beklemeye değer. Ayrıca bu süre zarfında 8.01 versiyon altı oyunları kutulu olarak alıp oynayabilirsiniz.

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım