PS VITA TÜRKÇE YAMA Need for Speed: Most Wanted PS VITA Türkçe Yama Çıktı ! [İNDİR]

davetsiz57

Kullanıcı
Aktif Üye
Arkadaşlar PS Vitamı satalı uzun zaman oldu o yüzden PS Vita bölümüne bakmıyordum uzun zamandır. Zamanında ben bizzat deneyerek PSVita NFS e Türkçe yamayı kurmuştum. Scofield'in paylaştığı link kırık sanırım. Ama bir önceki sayfada verdiğim link hala çalışıyor ordan indirebilirsiniz. Öncelikle hatırladığım kadarıyla sizdeki oyunun bölge kodu PCSB00183 olmalı yoksa başka bölge kodunda yama çalışmaz. Öncelikle PCSB00183 bölge kodundaki oyunu indirin. Sonra da PC den PSVita içeriğine girerek yada PS Vitadaki dosya yöneticisi üzerinden şu yolu takip edin; Linkte verdiğim Türkçe yamayı indirdikten sonra oyunun kurulu olduğu PCSB00183/UI/LANGUAGE/ klasörü içerisine 1690132 klasörünü ve 0001.BNDL dosyasını kopyalayacaksınız. Değişim yapılsın mı, sorusuna Evet diyeceksiniz. Dosyaları göremiyorsanız Windows üzerinden Klasör seçenekleri bölümünden ''Korunan sistem dosyalarını gizle'' yazan yerdeki tiki kaldırıp tamam deyin. O şekilde gizli dosyaları görebilirsiniz. Dediğim gibi ancak bu kadar aklımda kaldı bunun haricinde fazladan yada farklı bir işlem yapılıyor muydu inanın hatırlamıyorum. İlk sayfada adminimizin yaptığı açıklamaya göre uygularsanız çok daha net sonuç alabilirsiniz. Gözden kaçıranlar için Dosyayı tekrar paylaşıyorum. Saygılar..

Ekli dosyalar

Ladior78

Kullanıcı
Yeni Üye

Buradan indirebilirsiniz:
[Gizli içerik][Gizli içerik]
PAROLA: SCOFIELD

Oyunu Çeviren: TG YAMA ve ekibine teşekkür ederiz...
PS VITA'ya göre düzenleme port etme: @Scofield
PS VITA Oyun Bölge Kodu: PCSB00183

Kurulum: Öncelikle VitaShell uygulamasını açıp START tuşuna basın. SELECT button kısmına gelip bağlantı olarak USB'yi seçip geri yapın sonra SELECT tuşuna basıp Vitayı usb kablo ile pc'ye bağlayıp, disk içine girin.

Burada sadece belirli klasörler görünür hepsini görmek ve türkçe yamayı kolay şekilde kurmak için alttaki resimdeki gibi bu tiki işaretleyin TAMAM yapın, bu sayede tüm klasör ve içeriği göreceksiniz. Devam ediyoruz. :)
app\PCSB00183 klasörünü bulup arşiv içinde yer alan türkçe yama dosyasını buraya atıp değiştirmeye onay verin.Tabii bundan önce her zaman dosyaların yedeğini alın.

Hepsi bu kadar. :)

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

Buradan indirebilirsiniz:
[Gizli içerik][Gizli içerik]
PAROLA: SCOFIELD

Oyunu Çeviren: TG YAMA ve ekibine teşekkür ederiz...
PS VITA'ya göre düzenleme port etme: @Scofield
PS VITA Oyun Bölge Kodu: PCSB00183

Kurulum: Öncelikle VitaShell uygulamasını açıp START tuşuna basın. SELECT button kısmına gelip bağlantı olarak USB'yi seçip geri yapın sonra SELECT tuşuna basıp Vitayı usb kablo ile pc'ye bağlayıp, disk içine girin.

Burada sadece belirli klasörler görünür hepsini görmek ve türkçe yamayı kolay şekilde kurmak için alttaki resimdeki gibi bu tiki işaretleyin TAMAM yapın, bu sayede tüm klasör ve içeriği göreceksiniz. Devam ediyoruz. :)
app\PCSB00183 klasörünü bulup arşiv içinde yer alan türkçe yama dosyasını buraya atıp değiştirmeye onay verin.Tabii bundan önce her zaman dosyaların yedeğini alın.

Hepsi bu kadar. :)

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

thx

Ladior78

Kullanıcı
Yeni Üye
Başka bir siteden buldum yamayı..
Ama oyun siyah ekranda kalıyor. Bir arkadaş repatch yaparak açıldığını yazmış nasıl olduğu konusunda bilgisi olan varsa bilgi verirse sevinirim..

Not: Denedim, yama çalışıyor arkadaşlar.. Yalnız %100 Türkçe denmiş ama oyun menüsünde yardım bölümlerindeki açıklamalar İngilizce kalmış. Ama çok sorun değil menüler ve oyun içi altyazılar komple Türkçe..
Teşekkürler dostum

histo1000

Kullanıcı
Yeni Üye
teşekkürler

ebola

Kullanıcı
Üye
teşekkürler

vdtsah

Kullanıcı
Yeni Üye
tesekurler

vdtsah

Kullanıcı
Yeni Üye
eline saglık

SuspectRider

Kullanıcı
Yeni Üye
tşk

dagasan343

Kullanıcı
Yeni Üye
teşekkürler

tunakyl

Kullanıcı
Yeni Üye

lazmanya53

Kullanıcı
Üye
VALLA INMIYOR FASA FUSE SITEE

baybarsturan

Yönetici
Admin
Inspector
Admin
VALLA INMIYOR FASA FUSE SITEE
Çalışmayan eskiden açılan konulara denk geliyorsunuzdur. Siz bu siteye gelmekte çok geç kalmışsınız. Aynı oyun başka konuları da olabilir siteyi araştırın ve olmadı ise şu torrent linkinden son dönem çıkan oyunları indirebilirsiniz.

Bu arada tabirlerinize dikkat edin lütfen.

basketci03

Kullanıcı
Üye
tşkler

Stars

Kullanıcı
Üye
tşk

GodOfRally

Kullanıcı
Yeni Üye
elinize sağlık

GodOfRally

Kullanıcı
Yeni Üye
Arkadaşlar PS Vitamı satalı uzun zaman oldu o yüzden PS Vita bölümüne bakmıyordum uzun zamandır. Zamanında ben bizzat deneyerek PSVita NFS e Türkçe yamayı kurmuştum. Scofield'in paylaştığı link kırık sanırım. Ama bir önceki sayfada verdiğim link hala çalışıyor ordan indirebilirsiniz. Öncelikle hatırladığım kadarıyla sizdeki oyunun bölge kodu PCSB00183 olmalı yoksa başka bölge kodunda yama çalışmaz. Öncelikle PCSB00183 bölge kodundaki oyunu indirin. Sonra da PC den PSVita içeriğine girerek yada PS Vitadaki dosya yöneticisi üzerinden şu yolu takip edin; Linkte verdiğim Türkçe yamayı indirdikten sonra oyunun kurulu olduğu PCSB00183/UI/LANGUAGE/ klasörü içerisine 1690132 klasörünü ve 0001.BNDL dosyasını kopyalayacaksınız. Değişim yapılsın mı, sorusuna Evet diyeceksiniz. Dosyaları göremiyorsanız Windows üzerinden Klasör seçenekleri bölümünden ''Korunan sistem dosyalarını gizle'' yazan yerdeki tiki kaldırıp tamam deyin. O şekilde gizli dosyaları görebilirsiniz. Dediğim gibi ancak bu kadar aklımda kaldı bunun haricinde fazladan yada farklı bir işlem yapılıyor muydu inanın hatırlamıyorum. İlk sayfada adminimizin yaptığı açıklamaya göre uygularsanız çok daha net sonuç alabilirsiniz. Gözden kaçıranlar için Dosyayı tekrar paylaşıyorum. Saygılar..
elinize sağlık hocam çok sağolun

messita

Kullanıcı
Yeni Üye
Teşekkürler

okii5757

Kullanıcı
Yeni Üye
nice <3

çakır0

Kullanıcı
Yeni Üye
teşekkür

redno

Kullanıcı
Yeni Üye
harika

MetinCakir

Kullanıcı
Yeni Üye
Ellerine sağlık

MetinCakir

Kullanıcı
Yeni Üye
Link kırık

yakuza1718

Kullanıcı
Yeni Üye
Teşekkürler emeğinize sağlık

bloodly

Kullanıcı
Yeni Üye
Teşekkürler

multimesut

Kullanıcı
Üye
teşekkürler

starscreamf22r

Kullanıcı
Yeni Üye
teşekkürler

starscreamf22r

Kullanıcı
Yeni Üye
Kurallara aykırı davranışların sonucu BAN olacaktır.

baybarsturan

Yönetici
Admin
Inspector
Admin

Hevara45

Kullanıcı
Üye
Elinize sağlık

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım