PS4 TÜRKÇE YAMA Need For Speed Hot Pursuit Remastered Türkçe Yama Hazırlanıyor

fıro

Tanınmış Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Paylaşım için teşekkür ederim emeklerine sağlık

dila2011

Tanınmış Üye
Admin
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
Şimdiden eline sağlık bu yama sevgili gökhan kocaman arkadaşımızın yamasımı?yoksa siz tekrardan çevirimi yapıyorsunuz yoksa düzenlememi yapıyorsunuz üstünden onu merak ettim alper bey çünkü bu oyunun remastered olarak yaması yoktu birtane vardı oda gökhan kocaman arkadaşımızın yaptığı...

alperrenkli

Aktif Üye
Moderator
Kullanıcı
Hayır gökan kocaman nin değil sıfırdan çeviri yap tim 5 gündür onunla uğraşıyorum gökanin yamasi aylar önceden baktım ps4 ile uyumsuz hatta Scofaild e yolladim lakin iş başa düştü gökan açsın baksın kendi yaması degil dosyalar ve satırlar uyuşmuyor emek hırsızlığına karşıyım google translate çeviri full yapıp anlamlı kısa tuttum tamamı ile bana ait not GÖKAN KOCAMAN arkadaşımızın yamasını edit etseydim yamada adı ve edit by alperrenkli geçerdi onunda eline emeğine sağlık hakikaten cok zor ne göz kaldı ne kafa

Son düzenleme:

dila2011

Tanınmış Üye
Admin
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
Hayır gökan kocaman nin değil sıfırdan çeviri yap tim 5 gündür onunla uğraşıyorum gökanin yamasi aylar önceden baktım ps4 ile uyumsuz hatta Scofaild e yolladim lakin iş başa düştü gökan açsın baksın kendi yaması degil
Tahmin etmiştim Ozaman büyük emek var tebrik ediyorum👏👏👏 kardeşim eline koluna sağlık alper hocam...

dila2011

Tanınmış Üye
Admin
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
Oyun peki usa sürümüne göremi ayarladın 1.03 updateli
Yoksa eur sürümüne göremi ona göre indirelim hazırda bekletelim oyunu...

maciras

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Hayır gökan kocaman nin değil sıfırdan çeviri yap tim 5 gündür onunla uğraşıyorum gökanin yamasi aylar önceden baktım ps4 ile uyumsuz hatta Scofaild e yolladim lakin iş başa düştü gökan açsın baksın kendi yaması degil dosyalar ve satırlar uyuşmuyor emek hırsızlığına karşıyım google translate çeviri full yapıp anlamlı kısa tuttum tamamı ile bana ait not GÖKAN KOCAMAN arkadaşımızın yamasını edit etseydim yamada adı ve edit by alperrenkli geçerdi onunda eline emeğine sağlık hakikaten cok zor ne göz kaldı ne kafa
Alper, paylaşım için şimdiden çok teşekkürler. Ellerine, emeklerine sağlık! Yamada emeği geçenlerin ellerine sağlık diyeceğim ancak anlaşılan sadece senin emeğin geçmiş :) Öyleyse yalnızca sana çok ama çok teşekkürler :)

Müsaadenle bir şey sormak istiyorum. Burada bahsetmişsin ancak tam anlayamadım. Yama translate mi yoksa normal çeviri mi?

Son düzenleme:

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
Alper, paylaşım için şimdiden çok teşekkürler. Ellerine, emeklerine sağlık! Yamada emeği geçenlerin ellerine sağlık diyeceğim ancak anlaşılan sadece senin emeğin geçmiş :) Öyleyse yalnızca sana çok ama çok teşekkürler :)

Müsaadenle bir şey sormak istiyorum. Burada bahsetmişsin ancak tam anlayamadım. Yama translate mi yoksa normal çeviri mi?
Anladığım kadarıyla Google Translate ile tamamen çevrilmiş ama insan gözü ve aklı ile de düzeltmeler yapılmış.
Yani tam olarak makine çeviri de değil, insan çeviri de değil.
Yeni bir tabir bulalım buna ve makinsan çeviri diyelim mi? :)

alperrenkli

Aktif Üye
Moderator
Kullanıcı

8266 satır tabiki translate yanniz anlamsız yazıları anlasilir hale getirdim düzenlemeleri daha var normal çeviri ile ayları alır benim ingilizcem %2 google amcadan yardım alıyorum oyunu test ettim gayet başarılı anlasilir halde sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum inş en kısa zamanda sizlerle MAKİNSAN aynen

maciras

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Anladığım kadarıyla Google Translate ile tamamen çevrilmiş ama insan gözü ve aklı ile de düzeltmeler yapılmış.
Yani tam olarak makine çeviri de değil, insan çeviri de değil.
Yeni bir tabir bulalım buna ve makinsan çeviri diyelim mi? :)
Abi sen ne dersen biz okeyiz, tamamız :) Buna sen makinsan diyorsan bize yalnızca literatürümüze hoş geldi demek düşer :D

8266 satır tabiki translate yanniz anlamsız yazıları anlasilir hale getirdim düzenlemeleri daha var normal çeviri ile ayları alır benim ingilizcem %2 google amcadan yardım alıyorum oyunu test ettim gayet başarılı anlasilir halde sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum inş en kısa zamanda sizlerle
Anladım kardeşim. Söylediğin gibi çıksın bir bakalım o vakit :) Yine de ne olursa olsun emeklerin yadsınamaz! Ellerine sağlık!

ispark

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
hocam eline koluna sağlık usa sürüm 1.03 update uyarlarsan çok sevinirim.
az evvel indirdim bu sürümü şansıma yama çıkıyor çok teşekkürler

dila2011

Tanınmış Üye
Admin
Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
hocam eline koluna sağlık usa sürüm 1.03 update uyarlarsan çok sevinirim.
az evvel indirdim bu sürümü şansıma yama çıkıyor çok teşekkürler
Benim bildiğim 1.03 sürümü usa sürümünde var eu sürümünde 1.03 yok onuda @baybarsturan fixini geçen yaptığı gibi horizonda ondan ona uayarlayabilir diye düşünüyorum fixli update yi

il14ker

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
teşekkürler

ispark

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Benim bildiğim 1.03 sürümü usa sürümünde var eu sürümünde 1.03 yok onuda @baybarsturan fixini geçen yaptığı gibi horizonda ondan ona uayarlayabilir diye düşünüyorum fixli update yi
1.03 sadece usa olarak var hocam

@alperrenkli sağlık olsun hocam keşke 1.03'e uyarlanabilseydi epey bir düzeltme yapılmış bu patchle

Patch Notes: • Added Wrap Editor functionality • Added Decal Editor • Enabled customised wraps to be seen in online races • Implemented reporting for wrap content • Maximum setting provided for better resolution and performance • Corrected VoIP icon behaviour • Fixed highlighting errors • Fixed UI placement • Stability improvements • Autolog reporting optimisation • Fixed wrong cinematic showing when unlocking a specific event • Memory usage optimisation • Refined Autolog reporting

istilah

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
@alperrenkli Emeğine sağlık kardeşim oyunu indirdim yamayı bekleme halindeyim Metal Gear Solid Phantom Pain oyunun traslate çevirisi mevcut bunu portlama ihtimaliniz nedir

alperrenkli

Aktif Üye
Moderator
Kullanıcı
@alperrenkli Emeğine sağlık kardeşim oyunu indirdim yamayı bekleme halindeyim Metal Gear Solid Phantom Pain oyunun traslate çevirisi mevcut bunu portlama ihtimaliniz nedir
İnan o oyun bende yok interneti komşudan alıyorum çevirisi hazırda ise portlama kolay yanniz ben oyunu indiremem inmiş olasa idi tabiki ama şu zaman için imkansız

istilah

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
İnan o oyun bende yok interneti komşudan alıyorum çevirisi hazırda ise portlama kolay yanniz ben oyunu indiremem inmiş olasa idi tabiki ama şu zaman için imkansız
Verdiğiniz cevap için teşekkürler umarım probleminiz kısa sürede çözülür internetsiz olmayı iyi bilirim port yüzünden 1 sene lanet superbox'ı kullanmış mahkemelik olmuştum.

alperrenkli

Aktif Üye
Moderator
Kullanıcı
arkadaşlar yamanın son aşamalarındayım tek başıma yaptıgım için bir kaç gün kaldı bilginize bu akşam testi var sorun sıkıntı çıkmaz ise en kısa zamanda sizlerlerle

Son düzenleme:

Volkan

Aktif Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Emeğine sağlık merakla bekliyoruz

Polex

Aktif Üye
Kullanıcı
Emeğine sağlık

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım