BU GECE SPECTER CANLI YAYINI VAR ! PS4 7.5X KIRMA !

PS4 TÜRKÇE YAMA Middle-earth: Shadow of War Definitive Edition PS4 Türkçe Yama Çıktı !

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin

Buradan indirebilirsiniz:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Oyunu Çeviren: Apex Çeviri ekibine teşekkür ederiz...
PS4'e göre düzenleme port etme: @Scofield
Özel Teşekkür: Türkçe yamanın dosya boyutunu düşürmem de yardımcı olan, Bekir arkadaşıma tekrar teşekkür ediyorum.
PS4 Oyun Bölge Kodu: CUSA04402

Kurulum: İndirdiğiniz arşivin içindeki exe dosyasını bir klasöre çıkartıp, çalıştırın. Resimde gösterdiğim gibi KURULUM sekmesine tıklayın ve kurulumun nasıl yapılacağına göz atın. Ayrıca sayfaların görüntülenmesi de internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır.

v1.0

v1.18

Menü ve Arayüz
%100

Diyaloglar
%100

Görüntüler

HERKESE İYİ OYUNLAR DİLERİM (y)

Son düzenleme:

mortal33

Üye
Kullanıcı
Port u zor oyunlardan....birkaç güne çıkması muhtemel....emeklerine sağlık diğer soru işaretli oyunları düşünemiyorum :love:

revenge

Üye
Kullanıcı

Buradan indirebilirsiniz:
[Gizli içerik]
Oyunu Çeviren: Apex Çeviri ekibine teşekkür ederiz...
PS4'e göre düzenleme port etme: @Scofield
Özel Teşekkür: Türkçe yamanın dosya boyutunu düşürmem de yardımcı olan, Bekir arkadaşıma tekrar teşekkür ediyorum.
PS4 Oyun Bölge Kodu: CUSA04402

Kurulum: İndirdiğiniz arşivin içindeki exe dosyasını bir klasöre çıkartıp, çalıştırın. Resimde gösterdiğim gibi KURULUM sekmesine tıklayın ve kurulumun nasıl yapılacağına göz atın. Ayrıca sayfaların görüntülenmesi de internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır.

Menü ve Arayüz
%100

Diyaloglar
%100

Görüntüler

HERKESE İYİ OYUNLAR DİLERİM (y)
süpersin Emre hocam, eline sağlık.

nazdarofya58

Yeni Üye
Kullanıcı
cok teşekkür ederim elinize sağlık apex çeviri ekibinide unutmamak lazım

nazdarofya58

Yeni Üye
Kullanıcı
alt yazılar bayaaa küçük gözüküyor resimlerde büyütme imkanınız varmı

MucoBEY

Üye
Kullanıcı
araştırsam bulamam böyle oyunları ama bir şekilde var işte. çeviri için sağ olun bekliyorum

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin
Merhaba arkadaşlar, türkçe yama linki konuya eklenmiştir. Herkese iyi oyunlar diler, alttaki detayları okumanızı tavsiye ederim. (y)

Not: Programı çalıştırmadan önce anti-virüs programlarını lütfen devre dışı bırakın ki kurulumu engellemesin. Kurulum, dosyalarda değişiklik yaptığından ender de olsa bazı programlar tehdit olarak algılayabiliyor.

- Türkçe yama oyunun 1.11 sürümüne göre yapılmıştır. (Oyun+güncelleme içeren oyun sürümüdür)
- Çeviride gözüme çarpan bazı hataları, elimden geldiğince düzelttim. (Kelime, tuş kodları vs.)
- Türkçe yama oluştuğunda 1.25 GB boyutunda olacaktır.
- Kurulum süresi artık gözle görülür bir şekilde azaltılmıştır. Sizde fark edeceksiniz. (Programda yaptığımız bu yeni değişiklik, diğer yamalara da uygulanacaktır)

fıro

Üye
Kullanıcı
gönül insanı değerli Scofield teşekkür ederim emekleri kimlerin geçmiş ise teker teker tekrar teşekkür ederim sağolsunlar

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
Evet program gerçekten hızlanmış ve %95 sonrası bekleteme olayı ortadan kalkmış gibi gözüküyor.
Bende 1 dakika 22 saniyede dosyayı verdi fakat bende oluşan dosya boyutu 1.25 GB değil 1.19 GB olduğunu belirteyim.
Yamayı test ettim ve çalışmaktadır.
Ben programı ve seçilecek oyunu masaüstüne alarak çalıştırdım ayrıca Windows Güvenliğini (Microsoft Defender) ve kullandığım
Anti-Virus (ESET Internet Security) uygulamasını kapatmadım yani hiç ellemedim onlar devredeydiler ve program sorunsuz yamayı verdi.

ice_screenshot_20201209-003559.jpeg

MucoBEY

Üye
Kullanıcı
Sitede 1.18 sürüm güncellemesi var nasıl yapacaz 1.11 sunabilir misiniz? Veya 1.18 de sıkıntı olmazsa 1.18 e kuralım

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin
Sitede 1.18 sürüm güncellemesi var nasıl yapacaz 1.11 sunabilir misiniz? Veya 1.18 de sıkıntı olmazsa 1.18 e kuralım
Merhabalar, oyunu daha önce indirdiniz mi?

Edit: Buradaki oyun, 1.11 güncellemesini de içinde barındırıyordu yanlış hatırlamıyorsam. (y)

Son düzenleme:

vuenx

Yeni Üye
Kullanıcı

Edit: Buradaki oyun, 1.11 güncellemesini de içinde barındırıyordu yanlış hatırlamıyorsam. (y)

Ben AC:Odyssey i önceden indirmiştim ve pc de yer olmadığı için .pkg dosyasını silmiştim. Tekrar indirmeden yükleme yöntemi var mıdır? Ayrıca önceden 5.05 fixli oyunda (yani V1 versiyonu ama fix yapınca V1.02 gibi görünüyordu) çalışıyor mu diye test edebilirim.

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector

Baktım ilgili paylaştığım konudaki oyun v1.00 yani dahili updateli v1.11 sürüm değil. (Benim arşivdeki geçmişte indirdiğimden v1.11 tabi :))
Yama programı çalışsın diye dahili updateli v1.11 sürüm bulabilirim ama sanırım istenen yama en son v1.18 versiyonunda çalışsın isteniyor.
O da yapılabilir tabi ama şimdilik yapmadım beklemedeyim. :)

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
Ben AC:Odyssey i önceden indirmiştim ve pc de yer olmadığı için .pkg dosyasını silmiştim. Tekrar indirmeden yükleme yöntemi var mıdır? Ayrıca önceden 5.05 fixli oyunda (yani V1 versiyonu ama fix yapınca V1.02 gibi görünüyordu) çalışıyor mu diye test edebilirim.
Normalde yama programının yamayı vermesi için doğru versiyon oyunu seçmek yani göstermek mecburidir. Başka yolu yoktur.
Ama siz bir daha oyunu indirmeyin diye size AC Odyssey yamasını özel mesaj ile gönderebilirim.

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
Aşağıdaki linkte paylaştığım oyun içine v1.11 sürüm dahil edilmiş direk v1.11 versiyon oyundur yani yama ile uyumlu olması gerekir.
Deneyip bilgi vermenizi rica ederim. Ayrıca ekstra verilen dosyalarda oyuna ait çıkmış DLC 'ler bulunmaktadır.

Paylaştığım 1fichier linklerine ulaşmak için proxy sitesi üzerinden yada Opera VPN gibi hizmetler kullanarak ulaşabilirsiniz.

1.jpg

Middle Earth Shadow of War Gold Edition
CUSA04402 v.1.11 Sürüm Oyun + DLC

:1fichier:
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

_______________________________________________________________________________________

ALTERNATİF TORRENT LINK
Yukarıdaki 1fichier linkinden indirmeyi başaramayanlar için Torrent vereyim. :)

:torrent:
Gizli içerik

MucoBEY

Üye
Kullanıcı
Aşağıdaki linkte paylaştığım oyun içine v1.11 sürüm dahil edilmiş direk v1.11 versiyon oyundur yani yama ile uyumlu olması gerekir.
Deneyip bilgi vermenizi rica ederim. Ayrıca ekstra verilen dosyalarda oyuna ait çıkmış DLC 'ler bulunmaktadır.

Paylaştığım 1fichier linklerine ulaşmak için proxy sitesi üzerinden yada Opera VPN gibi hizmetler kullanarak ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 1207

Middle Earth Shadow of War Gold Edition
CUSA04402 v.1.11 Sürüm Oyun + DLC

:1fichier:
[Gizli içerik]
abi şu link çok sıkıntılı ya, başka bir yerden paylaşsanız oyunları? bende indirilmiyor. bu linkten başka oyun indirdiğimi hatırlıyorum yapmasını biliyorum ama link pislik yapıyor indiricekmiş gibi davranıp indirmiyor...

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
abi şu link çok sıkıntılı ya, başka bir yerden paylaşsanız oyunları? bende indirilmiyor. bu linkten başka oyun indirdiğimi hatırlıyorum yapmasını biliyorum ama link pislik yapıyor indiricekmiş gibi davranıp indirmiyor...
Link benim değil internetten buldum sizler için yani link sağlam ama indirmeyi başarmak size kalmış.

Neyse sizin için torrent buldum ve kontrol ettim şu an son hız (kendi hızınız kaç ise o hızda) paylaşım var. [Bu dediğim şu an için geçerlidir]

:torrent:
Gizli içerik

Serkan2540

Yeni Üye
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, türkçe yama linki konuya eklenmiştir. Herkese iyi oyunlar diler, alttaki detayları okumanızı tavsiye ederim. (y)

Not: Programı çalıştırmadan önce anti-virüs programlarını lütfen devre dışı bırakın ki kurulumu engellemesin. Kurulum, dosyalarda değişiklik yaptığından ender de olsa bazı programlar tehdit olarak algılayabiliyor.

- Türkçe yama oyunun 1.11 sürümüne göre yapılmıştır. (Oyun+güncelleme içeren oyun sürümüdür)
- Çeviride gözüme çarpan bazı hataları, elimden geldiğince düzelttim. (Kelime, tuş kodları vs.)
- Türkçe yama oluştuğunda 1.25 GB boyutunda olacaktır.
- Kurulum süresi artık gözle görülür bir şekilde azaltılmıştır. Sizde fark edeceksiniz. (Programda yaptığımız bu yeni değişiklik, diğer yamalara da uygulanacaktır)
THANKS

ziruzzu

Yeni Üye
Kullanıcı
emeğenize sağlık...

Üst Alt