MERHABA merhaba

kemalso

Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar ve adminler yeni forum sitesi {sitemiz} hayırlısı olsun gerçekten güzel olmuş. şık sade renk tonları güzel ve herşeyi rahatlıkla bulabiliyorum.
newgamex sitesinden çok oyun indirdim ve çalıştı gerçekten teşekkürler adminler elinize sağlık paaylaşımlarınız için .

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin
merhaba arkadaşlar ve adminler yeni forum sitesi {sitemiz} hayırlısı olsun gerçekten güzel olmuş. şık sade renk tonları güzel ve herşeyi rahatlıkla bulabiliyorum.
newgamex sitesinden çok oyun indirdim ve çalıştı gerçekten teşekkürler adminler elinize sağlık paaylaşımlarınız için .
Merhabalar, güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Elimizden geldiğince sade/şık yapmaya çalıştık sizlerin beğenmesi ve bununla ilgili yorum yapması da mutlu etti bizleri. İlerleyen zamanlar da daha da geliştireceğiz inşallah. Kendinize iyi bakın.

Hoş geldiniz. (y)

kemalso

Üye
Destekçi Üyemiz
Kullanıcı
Son süratla takipteyim bu saatten sonra da burdayım

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım