SON ÇIKAN POPÜLER OYUNLAR

SATILIK JB CFW HEN KIRIK PS4 SLIM 9.0 + ESP32 + 512 SSD + 2 KOL - 12000 TL

cetinodinson

Destekçi Üyemiz Aylık
Kullanıcı
Merhaba,
Zamaninda Polonyadan aldigim ve ilk sahibi oldugum PS4'u satmak istiyorum.
Cihaz slim kasa ve herhangi bir sorunu/tamiri yok. Ilk cikan neredeyse 11 yillik olan fat kasalar ile lutfen karistirmayin. Slim cihazlarin uretilen son kasasi.
Ilk ve tek sahibiyim. Is guc nedeniyle cihazi uzun suredir kullanamiyorum.
Bu yaz SSD takip 9.0 guncellemesini yaparak cihazi kirdim, yani bu cihaza cikmis ve cikacak olan tum oyunlari 5 kurus vermeden oynayabilirsiniz.
Cihazin yaninda jailbreak islemini koltugunuzdan kalkmadan yapabilmeniz icin ESP32 de gonderecegim.
ESP32 olmadan 9.0 surumunde cihazi kapatip actiginiz zaman jailbreak gider, ve jailbreak islemini yapmak icin cihazi actiginiz zaman flash disk tak/cikar yapmaniz gerekir ve ever her seferinde.
ESP32 bunun onune geciyor. Cihazi kapatip acsaniz bile herhangi bir flashdisk ile ugrasmadan, oturdugunuz yerden otomatik olarak jailbreak etmenize, kirmaniza yariyor.
Icinde ps1,psx,ps2 ve ps4 oyunlari mevcut. Ancak siz zevkinize gore de oyun yukleyebilirsiniz.

Cihazin kutusu yok. Maalesef depremdeyken yikilan evimizden herseyi, sanirim dolu diye dusunerek onu da calmislar.
Neyseki ben Polonyadaydim ve PS4 de yanimdaydi. Sadece kutusunu calabilmisler.

Hatay ili icerisinde elden teslim yapabilirim, diger iller icin once havale/eft sonra kargo.
Kargo icin sapasaglam paket yaparim ve odeme bana ait olur.

ESP32 ve SSD ile birlikte iyi bir teklif oldugunu dusunuyorum.

iletisim icin lutfen pm atin yada;
whatsapp +48 884 742 038

JB CFW HEN KIRIK PS4 SLIM 9.0 + ESP32 + 512 SSD + 2 KOL

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım