PS3 TÜRKÇE YAMA Infamous: Festival of Blood PS3 Türkçe Yama İndir !

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin
[BILGI]Açıklama: Merhaba arkadaşlar,

Sizlere kısa açıklama yapmak istiyorum.Oyun resmi olarak türkçe olarak çıktı.Fakat paylaşılan oyunların hiç birinde türkçe dil desteği yoktu bende,dosyaları incelerken bir kaç yöntem denedim.Ve seslendirmelerin bazıları hariç oyun tamamıyla %100 türkçe oldu derken,ara sahnelere ait video alt yazılarının türkçe olmadığını gördüm.

En sonunda özel teşekkür kısmında da adını yazdığım Yankı kardeşim ile hemen irtibata geçip türkçe yamayı %100 olarak tamamlamış olduk.
[/BILGI]

Buradan indirebilirsiniz:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Oyunu Çeviren: "23 Studios" tarafından PS3 platformuna türkçe olarak çıkartılmıştır.

Özel Teşekkür: Oyunun ara sahnelerinin çevirisini yapan "Yankı DOĞAN" a teşekkür ederiz.

Ps3'e göre düzenleme port etme: @Scofield

Kurulum: Oyun BD formatına çevirilmiş olup,backup olarak Harici veya Dahili HDD üzerinden oynayabilirsiniz.

İndirdiğiniz arşivleri çıkartın,içindeki klasörü oyunlarınızı oynamak için kullandığınız GAMES klasörüne atıp türkçe oyunun keyfini çıkartın.

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

İyi oyunlar
:)

Görüntüler

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
Teşekkürler.

Part 1 - Sağlam
Part 2 - Silinmiş
Part 3 - Silinmiş

jimdijimdi

Üye
Kullanıcı
Dostlar kurduğum halde bende İngilizce oluyor.Nerede hata yapıyorum?

megakovboy

Yeni Üye
Kullanıcı
Şuan bende indiriyorum sorun olup olmadığını yazarım yarın sana . İndireceklerim arasındaydı öne aldım.

megakovboy

Yeni Üye
Kullanıcı
Aga kusura bakma geç kaldı birazda ben oyunu hiç açamadım siyah ekranda kaldı bd yansısı fln yapmama rağmen

jimdijimdi

Üye
Kullanıcı
Şuan bende indiriyorum sorun olup olmadığını yazarım yarın sana . İndireceklerim arasındaydı öne aldım.
Dostum çalıştı mı sende benimki siyah ekranda kalıyor açılırken. Internal ve BD Mirror seçeneklerini ayarladım Multiman'dan.Oyun GAMES klasöründe. ISO olarak da denedim sonuç aynıydı.

megakovboy

Yeni Üye
Kullanıcı
3.55 fix lazım ondan oluyor sanırım da nasıl hazırlanıyor o fixler hiç bilmiyorum . Biraz daha uğraşırım akşama . Scolfield abi el atsa çözer muhtemelen işi bakarlar birkaç güne denicem bende bişiler yapabilirsem yazarım

megakovboy

Yeni Üye
Kullanıcı
Aga ben çalıştırdım naptım kısaca söylim. Öncelikle neden çalıştığını şuan bilmiyorum birçok işlemi bir arada yaptım. Yaptıklarım ; İlk olarak oyunu indirdiğim sade şeklini aldım direk ps3 teki hdd0 içindeki küçük harflerle olan (game) klasörüne attım. Ardından sade işlem görmemiş indirdiğim dosyayı isoya çevirip de harddiskime atmıştım her yolu denemek için. 2 tanede kendi fixlediğim dosyalar vardı onları da denicektim gerek kalmadı . Yapman gereken ilk iş isoya çevirip oyunu denemek o çalışmazsa games klasörünü ps3 içine atıp oyuna girmeye çalış . Ben birazdan games klasöründeki ve diğer verileri kaldırıp sadece isodan çalışıp çalışmadığını test edicem inşallah sende açabilirsin. Bu arada oyun Türkçe Altyazılı çalışıyor

Son düzenleme:

megakovboy

Yeni Üye
Kullanıcı
Oyunu iso yapmam çalıştırmış iso yapıp dene abi diğerlerini sildim yinede çalıştı .

jimdijimdi

Üye
Kullanıcı
Kopyalayıp ps3iso klasörüne iso olarak yapıştırmaktan bahsediyorsun değil mi?Öyle yaptığımda da siyah ekran almıştım. :(

megakovboy

Yeni Üye
Kullanıcı
PS3 ISO TOOLS V2.2 bu uygulama ile çevirdim ben pc de , Hard diskten oynuyorum genelde oyunları hard diskin içinde PS3ISO klasörünün içine iso halinde attım

jimdijimdi

Üye
Kullanıcı
PS3 ISO TOOLS V2.2 bu uygulama ile çevirdim ben pc de , Hard diskten oynuyorum genelde oyunları hard diskin içinde PS3ISO klasörünün içine iso halinde attım
Tamamdır bir de öyle deneyeyim. Oynayalım çıksın aradan şu dlc. :)

megakovboy

Yeni Üye
Kullanıcı
Keşke ses te Türkçe olsaydı normalde oyunun orijinali Türkçe dublaj hiç bir yerde bulamadım bulursam bir şekilde iletişime geçip buraya paylaşırım . Oyun zevkli duruyor 20 dk. filan oynadım . Değişik bir boyuta taşıyor oyunu duvarların üstünden filan yarasa olup uçabiliyorsun. Oyun ana görevleri ila 2 -3 saat te bitiriliyormuş . Tüm görevleri 6-8 saatte bitire bilinirmiş. İnşallah yapabilirsin her türlü desteklerim.

jimdijimdi

Üye
Kullanıcı
Keşke ses te Türkçe olsaydı normalde oyunun orijinali Türkçe dublaj hiç bir yerde bulamadım bulursam bir şekilde iletişime geçip buraya paylaşırım . Oyun zevkli duruyor 20 dk. filan oynadım . Değişik bir boyuta taşıyor oyunu duvarların üstünden filan yarasa olup uçabiliyorsun. Oyun ana görevleri ila 2 -3 saat te bitiriliyormuş . Tüm görevleri 6-8 saatte bitire bilinirmiş. İnşallah yapabilirsin her türlü desteklerim.
Bende de klasör şeklinde çalıştı.Senin dediğin programdan sadece 3.55 fix uyguladım. ISO'ya dönüştürmeye gerek yokmuş yani.

onur312

Yeni Üye
Kullanıcı
[BILGI]Açıklama: Merhaba arkadaşlar,

Sizlere kısa açıklama yapmak istiyorum.Oyun resmi olarak türkçe olarak çıktı.Fakat paylaşılan oyunların hiç birinde türkçe dil desteği yoktu bende,dosyaları incelerken bir kaç yöntem denedim.Ve seslendirmelerin bazıları hariç oyun tamamıyla %100 türkçe oldu derken,ara sahnelere ait video alt yazılarının türkçe olmadığını gördüm.

En sonunda özel teşekkür kısmında da adını yazdığım Yankı kardeşim ile hemen irtibata geçip türkçe yamayı %100 olarak tamamlamış olduk.
[/BILGI]

Buradan indirebilirsiniz:

[Gizli içerik]

Oyunu Çeviren: "23 Studios" tarafından PS3 platformuna türkçe olarak çıkartılmıştır.

Özel Teşekkür: Oyunun ara sahnelerinin çevirisini yapan "Yankı DOĞAN" a teşekkür ederiz.

Ps3'e göre düzenleme port etme: @Scofield

Kurulum: Oyun BD formatına çevirilmiş olup,backup olarak Harici veya Dahili HDD üzerinden oynayabilirsiniz.

İndirdiğiniz arşivleri çıkartın,içindeki klasörü oyunlarınızı oynamak için kullandığınız GAMES klasörüne atıp türkçe oyunun keyfini çıkartın.

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

İyi oyunlar
:)

Görüntüler

tşk

Theia

Yeni Üye