DUYURU ­čĹŹHangi Versiyonu Kullan─▒yorsunuz? - [PS4]

ÔśáHangi versiyonu kullan─▒yorsunuz? - [PS4]

• Kullan─▒lan toplam oy
    54

Scofield

Administrator
Y├Ânetici
Admin
Kat─▒l─▒m
2 Haz 2020
Tepkime puan─▒
14,926
Puanlar─▒
113
Merhaba arkada┼člar, ba┼čl─▒kta belirtti─čim soruya ankete kat─▒larak cevap verin l├╝tfen. Bu sayede ya┼čad─▒─č─▒n─▒z sorunlar da, kimin hangi versiyon kulland─▒─č─▒n─▒ ├Â─črenip sizlere daha h─▒zl─▒ yard─▒mc─▒ olabiliriz. :)

Ek olarak, bir ka├ž g├╝nd├╝r bilgisayar─▒m da ki sorunlar ile u─čra┼čmaktay─▒m bu y├╝zden sordu─čunuz sorulara cevap veremezsem nedeni budur. Akl─▒n─▒za bir ┼čey gelmesin.

Herkese iyi forumlar dilerim. (y)

baybarsturan

Administrator
Y├Ânetici
Admin
Inspector
Kat─▒l─▒m
9 Haz 2020
Tepkime puan─▒
13,273
Puanlar─▒
113
Ya┼č
45
Hani nerede benim se├ženek? Her ikisi diye bir se├žim g├Âremedim! :)

yhanova

├ťye
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
8 Tem 2020
Tepkime puan─▒
300
Puanlar─▒
63
oyumu zarfa koyup att─▒m :)

baybarsturan

Administrator
Y├Ânetici
Admin
Inspector
Kat─▒l─▒m
9 Haz 2020
Tepkime puan─▒
13,273
Puanlar─▒
113
Ya┼č
45
Nas─▒l her ikisi birden oluyor 2 konsolun var biri 7.51 orjinal biri 6.72 k─▒r─▒k birde ├╝st├╝ne 5.05 3.makine de mi var ­čĄú
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek i├žin o─član─▒n 5.05 'ini de kendime ald─▒m yani evet ┼ču an 3 tane ├╝st ├╝ste sizlere yard─▒m i├žin hizmet veriyorlar. :) Sizler i├žin hem 5.05 hem 6.72 de oyunlar─▒ test ediyorum.

Ankete 7.51 de konulsaym─▒┼č 3 'l├╝ se├žene─či se├žerdim. ;) Ama o gereksiz olurdu zaten.

Son d├╝zenleme:

yhanova

├ťye
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
8 Tem 2020
Tepkime puan─▒
300
Puanlar─▒
63
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek i├žin o─član─▒n 5.05 'ini de kendime ald─▒m yani evet ┼ču an 3 tane ├╝st ├╝ste sizlere yard─▒m i├žin hizmet veriyorlar. :)

Ankete 7.51 de konulsaym─▒┼č 3 'l├╝ se├žene─či se├žerdim. ;)
art─▒k ┼ča┼č─▒rm─▒yoruz hocam :)

yhanova

├ťye
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
8 Tem 2020
Tepkime puan─▒
300
Puanlar─▒
63
Her ┼čey sizlere daha fazla yard─▒mc─▒ olabilmek i├žin yoksa y─▒lda bir iki oynuyorum ben o da ├žok iyi oyun olursa.
indir y├╝kle ├žal─▒┼čt─▒r

├žal─▒┼čt─▒ m─▒ tamamd─▒r
├žal─▒┼čmad─▒ m─▒ sorunu ├ž├Âz :)

s─▒radaki oyun . . . . . :)

baybarsturan

Administrator
Y├Ânetici
Admin
Inspector
Kat─▒l─▒m
9 Haz 2020
Tepkime puan─▒
13,273
Puanlar─▒
113
Ya┼č
45
indir y├╝kle ├žal─▒┼čt─▒r

├žal─▒┼čt─▒ m─▒ tamamd─▒r
├žal─▒┼čmad─▒ m─▒ sorunu ├ž├Âz :)

s─▒radaki oyun . . . . . :)
Aynen ├Âyle g├╝nde bazen 100 GB sizler i├žin bende yoksa oyun indirip test ediyorum birisi olmad─▒ deyince.

just_jeday

├ťye
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
7 Tem 2020
Tepkime puan─▒
162
Puanlar─▒
43
Aynen ├Âyle g├╝nde bazen 100 GB sizler i├žin bende yoksa oyun indirip test ediyorum birisi olmad─▒ deyince.
Valla helal olsun Baybars abi ben senden HDDye app2usb ile oyun y├╝klemeyi, al azif dnslerini kullanmay─▒, patch y├╝klemeyi, 5.05e oyun fixlemeyi ├Â─črendim sana ├žok ciddi anlamda sayg─▒ ve sevgi duyuyorum iyi ki vars─▒n ­čĹĆ­čśŐ­čĆć

baybarsturan

Administrator
Y├Ânetici
Admin
Inspector
Kat─▒l─▒m
9 Haz 2020
Tepkime puan─▒
13,273
Puanlar─▒
113
Ya┼č
45
Valla helal olsun Baybars abi ben senden HDDye app2usb ile oyun y├╝klemeyi, al azif dnslerini kullanmay─▒, patch y├╝klemeyi, 5.05e oyun fixlemeyi ├Â─črendim sana ├žok ciddi anlamda sayg─▒ ve sevgi duyuyorum iyi ki vars─▒n ­čĹĆ­čśŐ­čĆć
Sa─č olas─▒n elimden geldi─čince yard─▒mc─▒ olmaya ├žal─▒┼č─▒yorum ve sizler de bu i┼čleri ├Â─črendik├že ben mutlu oluyorum.
Hem sizler ├Â─črenince i┼čim de azal─▒yor. :)

vdtycl4

├ťye
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
18 Tem 2020
Tepkime puan─▒
267
Puanlar─▒
63
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek i├žin o─član─▒n 5.05 'ini de kendime ald─▒m yani evet ┼ču an 3 tane ├╝st ├╝ste sizlere yard─▒m i├žin hizmet veriyorlar. :) Sizler i├žin hem 5.05 hem 6.72 de oyunlar─▒ test ediyorum.

Ankete 7.51 de konulsaym─▒┼č 3 'l├╝ se├žene─či se├žerdim. ;) Ama o gereksiz olurdu zaten.
Bence de gereksiz olurdu ;) 7.51 ile ┼čimdilik bir i┼čimiz yok uzunca bir s├╝rede olmayacak gibi g├Âr├╝yor bir sonraki yaz─▒l─▒m─▒n k─▒r─▒lmas─▒da en az 1 y─▒l hatta belki daha fazla s├╝re var bir ihtimal 7.02 k─▒r─▒labilir ├Ân├╝m├╝zdeki aylarda fakat daha yukar─▒ yaz─▒l─▒mlar i├žin en az 1 y─▒l bekleyece─čiz

TheCasH

├ťye
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
7 Tem 2020
Tepkime puan─▒
43
Puanlar─▒
18
Bence herkes 6.72 ye ge├žmeli. 5.05 ile u─čra┼čmak ayak ba─č─▒. Ben ┼čuan ev ta┼č─▒yorum ama haftaya 6.72 ye ge├žece─čim. Daha h─▒zl─▒ ilerlememiz i├žin y├╝klerimizi b─▒rakmam─▒z laz─▒m.

iLkayDemir

Yeni ├ťye
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
28 Eki 2020
Tepkime puan─▒
10
Puanlar─▒
3
Tek versiyon bu 2 versiyon de─čil ke┼čke se├žene─či bol tutmu┼č olsayd─▒n

erenjeager

Yeni ├ťye
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
13 Eyl 2021
Tepkime puan─▒
0
Puanlar─▒
1
Merhaba arkada┼člar, ba┼čl─▒kta belirtti─čim soruya ankete kat─▒larak cevap verin l├╝tfen. Bu sayede ya┼čad─▒─č─▒n─▒z sorunlar da, kimin hangi versiyon kulland─▒─č─▒n─▒ ├Â─črenip sizlere daha h─▒zl─▒ yard─▒mc─▒ olabiliriz. :)

Ek olarak, bir ka├ž g├╝nd├╝r bilgisayar─▒m da ki sorunlar ile u─čra┼čmaktay─▒m bu y├╝zden sordu─čunuz sorulara cevap veremezsem nedeni budur. Akl─▒n─▒za bir ┼čey gelmesin.

Herkese iyi forumlar dilerim. (y)

erenjeager

Yeni ├ťye
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
13 Eyl 2021
Tepkime puan─▒
0
Puanlar─▒
1
Ps4 8.52s├╝r├╝m sizce k─▒r─▒l─▒r m─▒ k─▒r─▒l─▒rsa ne zamana

├ťst Alt