PS3 TÜRKÇE YAMA gta san andreas çalışan ps3 türkçe yaması arıyorum

fener

Yeni Üye
Kullanıcı
Arkadaşlar yıllardır gta sanandreas oyununun çalışan türkçe yamasını arıyorum başka sitelerde buldum ama hep siyah ekranda kalıyor.Çalışan varsa yardımcı olurmusunuz? Çok sevdiğim bir oyun ama olmuyor işte. scofield arkadaşımıza da yazdım umarım yardımcı olur.

Bendeki oyun kodu bu BLUS31584

jimdijimdi

Üye
Kullanıcı
En son çıkan 2020 Türkçe yamasının portunu yapmaya çalıştım,beceremedim ben de :(

fener

Yeni Üye
Kullanıcı
Bende çok uğraştım ama olmadı scofiled arkadaşımıza rica ettim bakması içinn bekliyorum :(

fener

Yeni Üye
Kullanıcı
Oldu be sonunda :D scofield arkadaşımız bilgisayarıma geldi dosyalara bir şeyler yaptı oldu beş dakika bile sürmedi hayret ettim. Allah razı olsun kendisinden port edeb çağ arkadşımızada teşekkür ederim.

fener

Yeni Üye
Kullanıcı
sizler için buraya atıcağım internet hızım düşük yarım saate biter.

megakovboy

Yeni Üye
Kullanıcı
Bu hangi yani nerden aldın kanka, boyutu düşükmüş
jimdijimdi
dediği yamayı mı portladınız

Son düzenleme:

metinsanli

Yeni Üye
Kullanıcı
bende npeb (dijital avrupa) versiyonunda deniyecegim, insallah calisir ve tekrar blus sürümü indirmek zorunda kalmam...

metinsanli

Yeni Üye
Kullanıcı
Ceviri calisti, sanirim bölge ile alakasi yok bu dosyanin cünkü eu ve us de calisiyor asya ve japonya versiyonu yok diye biliyorum... Yinede ps3 e portlamis olmasi sevindirdi beni, ceviri en iyi ceviri olmasada (küfürsüz, bazi gereksiz komiklik falan) ama yinede güzel, gta san andreas in psvita ya portlandigini duydum, onda ekstra bir dosya ya gerek duyulcagini sanmiyorum.

Üst Alt