PSP ISO OYUN GTA Liberty City Stories [TÜRKÇE]

T-Bone

Üye
Kullanıcı
gta-lcs-1.jpgScreenshot_2.pngScreenshot_6.pngScreenshot_7.pngScreenshot_8.pngScreenshot_9.pngScreenshot_3.pngScreenshot_5.pngScreenshot_4.png

GTA LİBERTY CİTY STORİES / 833 MB

ROCKSTAR NORTH VE LEEDS STUDYOLARI TARAFINDAN GELİŞTİRİLMİŞ OLUP OYUN 2005 YILINDA ÇIKMIŞTIR.

PLATFORMLAR : PSP, PS2, ANDROİD, IOS, FIRE OS

NOT: OYUNDA GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE TÜRKÇE KARAKTER SIKINTISI VARDIR.

OYUNUN HİKAYESİ TARAFIMCA EMULATOR (PPSSPP) YARDIMI İLE TAMAMEN BİTİRİLMİŞTİR VE HİÇ BİR SIKINTISI YOKTUR.

OYUNUN TÜRKÇE PSP VERSİYONU HARİÇ TÜRKÇE TXT DOSYASIDA PAYLAŞILCAKTIR, PS2 SÜRÜMÜNE UYUMLU OLDUĞUNDAN DOSYALARI DEĞİŞTİREREK TR YAMA UYGULANABİLİR.

PSP EMULATOR : https://www.ppsspp.org/downloads.html

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

maciras

Aktif Üye
Kullanıcı
Dostum bu oyunu Ps4'te Türkçe olarak oynama şansımız var mı acaba?

T-Bone

Üye
Kullanıcı
Dostum bu oyunu Ps4'te Türkçe olarak oynama şansımız var mı acaba?
PS4 çevirilerinde sıkıntı olduğu için yerine PSP versiyonunu paylaşmak zorunda kaldım.

Beklenenden iyi performans veriyor PS2 emulatörüne göre PSP emülatörü.

En azından ben 10 yıllık dizüstünde bile 30-35 arası fps aldım oyunun sonuna kadar sıkıntısız bitirdim.

maciras

Aktif Üye
Kullanıcı
PS4 çevirilerinde sıkıntı olduğu için yerine PSP versiyonunu paylaşmak zorunda kaldım.

Beklenenden iyi performans veriyor PS2 emulatörüne göre PSP emülatörü.

En azından ben 10 yıllık dizüstünde bile 30-35 arası fps aldım oyunun sonuna kadar sıkıntısız bitirdim.
Dostum bu oyunu da emülatörle oynayabiliyor muyuz? İlgili emülatörü için de link ekleyebilir misin acaba? PSP emülatörünü indirip bari o şekilde oynayalım :)

teamstar

Yeni Üye
Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 1666Ekli dosyayı görüntüle 1667Ekli dosyayı görüntüle 1668Ekli dosyayı görüntüle 1669Ekli dosyayı görüntüle 1670Ekli dosyayı görüntüle 1671Ekli dosyayı görüntüle 1672Ekli dosyayı görüntüle 1674Ekli dosyayı görüntüle 1675

ROCKSTAR NORTH VE LEEDS STUDYOLARI TARAFINDAN GELİŞTİRİLMİŞ OLUP OYUN 2005 YILINDA ÇIKMIŞTIR.

OYUNUN HİKAYESİ TARAFIMCA EMULATOR (PPSSPP) YARDIMI İLE TAMAMEN BİTİRİLMİŞTİR VE HİÇ BİR SIKINTISI YOKTUR.

OYUNUN TÜRKÇE PSP VERSİYONU HARİÇ TÜRKÇE TXT DOSYASIDA PAYLAŞILCAKTIR, PS2 SÜRÜMÜNE UYUMLU OLDUĞUNDAN DOSYALARI DEĞİŞTİREREK TR YAMA UYGULANABİLİR.

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]
xd

omersahn

Yeni Üye
Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 1666Ekli dosyayı görüntüle 1667Ekli dosyayı görüntüle 1668Ekli dosyayı görüntüle 1669Ekli dosyayı görüntüle 1670Ekli dosyayı görüntüle 1671Ekli dosyayı görüntüle 1672Ekli dosyayı görüntüle 1674Ekli dosyayı görüntüle 1675

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]
Kanka harbi yardımcı oldun. Ben yapmaya çalıştığımda hatalı oluyordu. Hazır iso işime yaradı. Teşekkürler.

Üst Alt