PS4 SAVE İSTEK Gta 5 Save Dosyası Hakkında

Dragon Eyes

Yeni Üye
Kullanıcı
Herkese iyi forumlar

Merhaba arkadaşlar..Öncelikle birkaç ingiliz sitesinde turlarken Gta 5 in ps4 save dosyalarına rastladım,rar halinde 100 % bitirilmiş save dosyaları mevcut ve indirilebiliniyor..Lakin bazı Türk forumlarında gözlemlediğim kadarı ile ps4 e save dosyası atılamıyormuş diyor insanlar..Mesela Gta 5 in save dosyasını atınca (Bu kayıtlı veriler başka bir kişiye aittir,kullanamazsınız) şeklinde uyarı çıkıyormuş..Bu söylenenler doğrumudur..ps3 te rahatça istediğimiz save dosyalarını cihaza atabiliyorduk,yani ps4 te hiç save kullanamayacakmıyız...Merak ettiğim,eğer ki böyle bir sorun varsa yabancılar neden bazı forumlarda bu save dosyalarını paylaşmışlar..Acaba bizim bilmediğimiz birşeylermi var..Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim!

maciras

Üye
Kullanıcı

Konuyu dikkatlice okuyup uygulama işlemlerini acele etmeden adım adım yaparsan save sorununu çözmüş olacaksın. Başarılar :)

Dragon Eyes

Yeni Üye
Kullanıcı

Konuyu dikkatlice okuyup uygulama işlemlerini acele etmeden adım adım yaparsan save sorununu çözmüş olacaksın. Başarılar :)
Öncelikle cevap için teşekkür ederim..Bu arada belirtmeyi unutmuşum benim cihaz 6.72 versiyonlu..Sanırım sunduğunuz konudaki işlemler 6.72 versiyonlar için geçerli değilmiş...Ps3 te bu save olayı çok basitti,istediğimiz oyuna istediğimiz save dopsyasını hemen yapabiliyorduk..Neden ps 4 te bu kadar zor onuda anlamış değilim.

Croesus

Aktif Üye
Yönetici
Moderator
Kullanıcı
Öncelikle cevap için teşekkür ederim..Bu arada belirtmeyi unutmuşum benim cihaz 6.72 versiyonlu..Sanırım sunduğunuz konudaki işlemler 6.72 versiyonlar için geçerli değilmiş...Ps3 te bu save olayı çok basitti,istediğimiz oyuna istediğimiz save dopsyasını hemen yapabiliyorduk..Neden ps 4 te bu kadar zor onuda anlamış değilim.
Geçerli denedim çalışıyor, ilk save noktasına gelip yatakta save alırsan çıkacaktır, @baybarsturan hocam videosunu çekmiş gta 5’in aynı anda izle yaparsın.

Croesus

Aktif Üye
Yönetici
Moderator
Kullanıcı
EĞER SAVE DOSYASI VE ANLATIMI ARIYORSANIZ KONUYA GİDİN

Son düzenleme:
Üst Alt