PS4 için PS2 OYUN GOD OF WAR 2 TÜRKÇE ALTYAZI (SCUS-974.81)

jimdijimdi

Üye
Kullanıcı
OYUN TAMAMLANDI ARKADAŞLAR TAKILMA YOK KÖPRÜDE KANATLI İCARUS AMCAMIZIDA GEÇİYORUZ OYUN %75 OYNANDI SONUNA KADAR BİTİRDİĞİMDE YAYINLIYACAGIM BEKLEMEDE KALIN

OYUN EDİT İŞİ HER ŞEY TAMAM HAZIR OYUN İÇİ VİDEOLAR ORJİNAL ÇÖZÜNÜRLÜKTE SIKINTISIZ
Süper haber. Hocam PS Vita versiyonlarına uyarlayamaz mıyız bu Türkçe editli versiyonları?

Mirawil103

Üye
Kullanıcı
Teşekkürler. Eline, emeğine sağlık.

bahamas00

Yeni Üye
Kullanıcı

EDİT BY ALPERRENKLİ
GOD OF WAR 2 TARAFIMDAN ARA VİDEOLARI FULL OLARAK TR ALTYAZI OLARAK EDİTLENMİŞTİR
Arkadaşlar ps4 pro oyun %100 oynanmış olup denenmiştir siz değerli forum takipcilerime keyifli oyunlar dilerim
videolar full ekrandır arkadaşlar

[Gizli içerik]
teşekkürler

Rüzgar Volkan

Yeni Üye
Kullanıcı

EDİT BY ALPERRENKLİ
GOD OF WAR 2 TARAFIMDAN ARA VİDEOLARI FULL OLARAK TR ALTYAZI OLARAK EDİTLENMİŞTİR
Arkadaşlar ps4 pro oyun %100 oynanmış olup denenmiştir siz değerli forum takipcilerime keyifli oyunlar dilerim

[Gizli içerik]
teşekkürler

bahamas00

Yeni Üye
Kullanıcı
Oyunda taş devin gözüne kılıç soktuğumuz sahnede öldünüz deyip yeniden başlatıyor, ve altyazı tam olarak nerede göremedim. Paylaşım ve çaban için çok teşekkürler ama altyazıya henüz denk gelemedim

alperrenkli

Aktif Üye
Moderator
Kullanıcı
Oyunda taş devin gözüne kılıç soktuğumuz sahnede öldünüz deyip yeniden başlatıyor, ve altyazı tam olarak nerede göremedim. Paylaşım ve çaban için çok teşekkürler ama altyazıya henüz denk gelemedim
öncelikle hayırlı bayramlar konuda yazdıgım gibi ara videolar altyazıdır diyaloglar menü altyazı değildir oyunda bir sıkıntı yok o bölümü oyunun başı zaten kolay bir şekilde geçildi anlayamadım

bahamas00

Yeni Üye
Kullanıcı
öncelikle hayırlı bayramlar konuda yazdıgım gibi ara videolar altyazıdır diyaloglar menü altyazı değildir oyunda bir sıkıntı yok o bölümü oyunun başı zaten kolay bir şekilde geçildi anlayamadım
Altyazı konusunu anladım teşekkür ederim , ama Devin gözüne kılıç sapladığımız zaman bizi fırlatıyor ve siyah ekrandan sonra öldünüz deyip başa atıyor. Ps4 pro 5.05 te oynuyorum, bölümü şansa geçene kadar tekrar mı etmeliyim çözümü nedir ?

alperrenkli

Aktif Üye
Moderator
Kullanıcı
Altyazı konusunu anladım teşekkür ederim , ama Devin gözüne kılıç sapladığımız zaman bizi fırlatıyor ve siyah ekrandan sonra öldünüz deyip başa atıyor. Ps4 pro 5.05 te oynuyorum, bölümü şansa geçene kadar tekrar mı etmeliyim çözümü nedir ?
oyunu test aşamasında bu problemle hiç karşılaşmadım siz yeniden oyunu kurun ve save dosyalarını silin deneyin oyunu %100 bitirdim zaten test etmeden oyunu bitirmeden yayınlamadım deneyiniz

bahamas00

Yeni Üye
Kullanıcı
oyunu test aşamasında bu problemle hiç karşılaşmadım siz yeniden oyunu kurun ve save dosyalarını silin deneyin oyunu %100 bitirdim zaten test etmeden oyunu bitirmeden yayınlamadım deneyiniz
Dediklerinizi hemen yapıyorum, hızlı geri dönüşünüz ve ilginiz için çok çok teşekkür ederim. İyi bayramlar

bahamas00

Yeni Üye
Kullanıcı
Dediklerinizi hemen yapıyorum, hızlı geri dönüşünüz ve ilginiz için çok çok teşekkür ederim. İyi bayramlar
Aynı sorun ile tekrar karşılaştım. 32 gb exfat flash bellek üzerinden yükledim. Taşınabilir hdd üzerinden yüklesem bir değişiklik olur mu?
Israrcıyım çünkü önceki versiyona göre oyunun fps ve görüntü kalitesi efsane olmuş ellerinize sağlık. :)

alperrenkli

Aktif Üye
Moderator
Kullanıcı
Aynı sorun ile tekrar karşılaştım. 32 gb exfat flash bellek üzerinden yükledim. Taşınabilir hdd üzerinden yüklesem bir değişiklik olur mu?
Israrcıyım çünkü önceki versiyona göre oyunun fps ve görüntü kalitesi efsane olmuş ellerinize sağlık. :)
bende deneyeyim bayram içi tekrardan oynayim eger bende olmuyorsa çözüm ararız önce benim denemem lazım gerekirse tekrardan oyunu yazayim sıkıntı degil

alperrenkli

Aktif Üye
Moderator
Kullanıcı
Arkadaşlar bende sıkıntı yok gayet güzel geçiliyor o bölüm ara video yada giriyor devi öldürdüm dogru oyunuda yüklemişim ben lefull v10 6.72 kullanıyorum hen 2.13 bir deneyin bende ve oyunda sıkıntı görünmüyor tüm ara videolar aktif oyunda takılmada olmadı bilginize

Son düzenleme:

Yakup

Yeni Üye
Kullanıcı

EDİT BY ALPERRENKLİ

[Gizli içerik]
Teşekkürler

Üst Alt