SON ÇIKAN POPÜLER OYUNLAR

PS4 SAVE FIFA 23 Güncel Kadrolar Kış Transferleri (5 Mart 2023)

NeoSkyPS

Kullanıcı
KURULUM:Exfat olarak biçimlenmiş USB yada HDD'nize PS4 klasörü ve onun içerisinde APOLLO klasörü açıyorsunuz indirdiğiniz dosyayı oyun sürümünüze göre olanı 31873 veya 31874 içine kopyalıyorsunuz oyun sürümünüz farklıysa kendi dosyanızdaki sce_sys klasörünü kullanıp diğerlerini değiştirin(index,data,name).Daha sonra usbyi ps4'ünüze taktıktan sonra Ps4 menüsünde ayarlar>uygulama kayıtlı verilerinin yönetimine girdikten sonra FIFA 23 oyununu bulup kadrolar veya squad yazan saveyi siliyorsunuz.Daha sonra Apollo'yu açıyorsunuz usb saves kısmına gelip save dosyanızı buluyorsunuz ilk seçenekteki apply changes &resign tıkladıktan sonra gelen bildirimden sonra copy save game deyip copy save to HDD seçiyorsunuz.Apollo'yu kapatıp daha sonra ps4 yeniden başlatın ve Fifa'ya girin.

BİLGİ: v1.10 CUSA31874 ve CUSA31873 için çalışmaktadır diğer CUSALAR için kendi sce_sys dosyanızı kullanıp diğer (index,data,name) dosyalarını paylaştığım klasörden alıp içine atarak deneyebilirsiniz. Youtube'da paylaşmış biri 18 Ocak güncellemesini kendim CUSA31874 ve CUSA31873 için elle ekleyebildiğim kadarını ekledim ve güncel şekliyle tamamlamaya çalıştım eksikleri.

-Eklenebilen transferler eklendi kiralıklar da transfer olarak eklendi kariyer modu için biraz sıkıntı ama yapabilecek bir şey yok.
-Forma numaraları ve ilk 11 kadroları düzenlendi.

Gözden kaçan şeyler veya sorun olanlar varsa özel mesaj atarsanız ileride yenisi paylaşılmazsa bunu düzeltir üzerinde düzeltmeler yaparız.

Not: v1.11 çıktı backport.Ne zaman resmi kadro dosyası paylaşılır bilmiyorum ama o zamana kadar 18 Ocak resmi kadro güncellemesi üstüne kendi eklediklerim olan (daha önceden eksik olanlar bu listede olmasa da oyunda var transferler) kadro dosyasını paylaştım deneyip yazarsanız sevinirim. (5 Mart 2023)

GÜNCEL: Merhaba tekrar 1.13 güncellemesi ile birlikte profili ve kadroları silip tekrar girerseniz daha güncel bir kadro geliyor ve eklenen kadın takımları da geliyor bilginize Hatay'da vs Adekugbe var (resmi kış transfer sezonunun bitmiş halini içeriyor sanırım 7 Şubat) iyice inceleyeceğim eksikleri düzenleyip (güncel dizilimler+bizim ligde sonradan olan transferler vs )paylaşırım ileride 1.13 olmayan varsa kurup kadro indirip kurmaya gerek kalmadan güncel kadrolarla oynayabilir bilginize sadece bizim lig güncel olmayacak yenisini paylaşana kadar ve yeni transferler kadro dışı kısmında olabiliyor ona dikkat edin.

FIFA 23 CUSA-31874 sürümü için güncel kadro dosyası (5 Mart 2023)

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

FIFA 23 CUSA-31873 sürümü için güncel kadro dosyası (5 Mart 2023)

Gizli içerik

Gerekli uygulama:Apollo Save Tool

DİKKAT: Dünya Kupası güncellemesi kadro işini bozdu biraz oyunda Dünya Kupası moduna girince kadrolar gidiyor eski kadrolar oluyor mesela her defasında tekrar kadro yükle demeniz lazım oyun ayarlarından Dünya kupası modunda oynarsanız geri normal takımlarla oynamak istediğinizde.

HATA ALANLAR İÇİN: Tüm eski kayıtları silin profil felan daha sonra oyuna girin yeni profil oluşturun ve bir kaç transfer yapın kadroların değişmesi için sonra oyun içinde kadroları kaydedin.Apollo ile hdd'deki kadrolar (squads) savesini usbye atın orda sce_sys sizin klasörünüz olacak verdiğim dosyadaki index data name içine atacaksınız üzerine yazarak sonra tekrar apollodan bu sefer usbden saveyi hddye kopyalayacaksınız.Apollo ile saveyi hddye aktardıktan sonra apollo kapatıp ps4 yeniden başlatın oyuna öyle girin düzelecektir.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
PS4 KONSOL BİLGİLERİ
Model: SLIM
CUH Kodu: 2116B
Kapasite: 1TB+5TB /+5TB Depo PKG
Versiyon: 5.07
Alım Yılı: 12.07.2018
PC BİLGİLERİ
İşlemci: Intel Core i5 6500 Skylake
Ram: Corsair Vengeance LPX 32 GB DDR4
HDD: 250 GB SSD+2 TB HDD
Ekran Kartı: Sapphire R9 380 NITRO GAMING Dual-X 4 GB
İşletim Sistemi: Windows 10-64 Bit

deliaskim

Destekçi Üyemiz Aylık
Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
teşekkürler

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
Model: Slim
CUH Kodu:
Kapasite: 1 tb
Versiyon: 9.0
Alım Yılı: 2021
PS5 KONSOL BİLGİLERİ
Model: Digital
CFI Kodu: 1215A
Kapasite: 865
Versiyon: 6.0
Alım Yılı: 2023
PC BİLGİLERİ
İşlemci: Ryzen 1600x
Ram: 16 gb ddr4
HDD: 500 Gb- SSD
Ekran Kartı: Rtx 3060
İşletim Sistemi: Win 10
K.A
K.A

NeoSkyPS

Kullanıcı
31874 için kendi eklediğim güncel kadro (Oyuncu Oluştur'dan Josef eklendi ileride ilk 11 kadrolar güncellenecek ve ara transferde yeni transferler eklenecek)
Gizli içerik
Not:Güncel dosya konunun ilk mesajındadır bu eski kadro.

Son düzenleme:
PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PC BİLGİLERİ

fıro

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Teşekkürler

Son düzenleme:

tokerli

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Teşekkürler eski kadrolarla eğlenmeye çalışıyorduk bu çok iyi oldu eline sağlık

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
CUH Kodu: 2016A
Kapasite: 500 GB
Versiyon: 5.05
Alım Yılı: 2019
PC BİLGİLERİ
İşlemci: İntel Core i3-3220
Ram: 8 GB
HDD: 250GB SSD-500GB HDD
Ekran Kartı: Radeon RX 550(2GB)

abstergo78

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
çok teşekkürler büyük hizmet..mata yok diye fifayı silmiştim komple böyle fifa mı olur demiştim

Karaa

Kullanıcı
31874 için kendi eklediğim güncel kadro (Oyuncu Oluştur'dan Josef eklendi ileride ilk 11 kadrolar güncellenecek ve ara transferde yeni transferler eklenecek)
Bunu da test edip geri bildirim yollarsanız sevinirim.31873 sürümünü sildim buradan devam edeceğim kadrolar resmi update içeriyor herhangi bir sıkıntı görünmüyor incelediğim kadarıyla.Hiç oyunu yüklemeyenlere 31874 kendinden Türkçe olan sürümü ve bu güncel kadroyu yüklemelerini tavsiye ederim.

[Gizli içerik]
Mesela kardeşim bu oyuncu yüzleri değişmiş mi birde ona bakabilirmisin örnek Manchester united Antony Dortmunda adeyemi milanda rafael leao çünkü normal fifa 23 kirik olmayanlarda yüzler değişmiş aynı yapmışlar kırık guncelleme bir değişme yok sade dünya kupasına leao degistirmisler ama milanda tipi daha değişik onlara bir bakabilirmisin[/QUOTE]

Son düzenleme:

14serhat14

Kullanıcı
eyvallah

K.A
K.A

NeoSkyPS

Kullanıcı
Mesela kardeşim bu oyuncu yüzleri değişmiş mi birde ona bakabilirmisin örnek Manchester united Antony Dortmunda adeyemi milanda rafael leao çünkü normal fifa 23 kirik olmayanlarda yüzler değişmiş aynı yapmışlar kırık guncelleme bir değişme yok sade dünya kupasına leao degistirmisler ama milanda tipi daha değişik onlara bir bakabilirmisin
Antony Leao Dünya kupası modunda gerçek yüzleri var normal oyunda yok .Bu güncelleme ile ilgili yorumlara baktığımda kiminde bazı yüzler değişirken kiminde değişmemiş PS4 için kırık olmasa da.Bu kadro güncellemesinde ama değişen oyuncular da var hepsi olmasa da.

Son düzenleme:
PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PC BİLGİLERİ

Tugayy

Destekçi Üyemiz Aylık
Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Emeğinize sağlık teşekkürler uygulama yapılırken video çekip yükleme ihtimaliniz varsa daha iyi olur düşüncesindeyim

Karaa

Kullanıcı
Antony Leao Dünya kupası modunda gerçek yüzleri var normal oyunda yok Adeyemi de yok.Bu güncelleme ile ilgili yorumlara baktığımda kiminde bazı yüzler değişirken kiminde değişmemiş PS4 için kırık olmasa da.Bu kadro güncellemesinde ama değişen oyuncular da var hepsi olmasa da.
Videolarda değişmiş gözükür ondan sordum sanirim siz baktınız bir değişme felan yok sanırım bu kadro güncellemesiylede zaten fifanin guncellemesinde ne degisiyor bende anlamadim bir değişiklik hic göremedim :)

akkirac

Kullanıcı
Süper

Beyto280335izmirli

Kullanıcı
Teşekkürler

b2kdeli

Kullanıcı
Bunu da test edip geri bildirim yollarsanız sevinirim.31873 sürümünü sildim buradan devam edeceğim kadrolar resmi update içeriyor herhangi bir sıkıntı görünmüyor incelediğim kadarıyla.Hiç oyunu yüklemeyenlere 31874 kendinden Türkçe olan sürümü ve bu güncel kadroyu yüklemelerini tavsiye ederim.

[Gizli içerik]
Sağol kardes

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
Model: PRO
CUH Kodu:
Kapasite: 1TB
Versiyon: 9.00
Alım Yılı: 2021

eren291

Kullanıcı
teşekürler hocam

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
Model: FAT
CUH Kodu:
Kapasite: 2TB HDD
Versiyon: 9.0
Alım Yılı: 2014
PC BİLGİLERİ
İşlemci: Ryzen 5 1600AF
Ram: 16GB
HDD: 2TB SSD
Ekran Kartı: GTX 1060
İşletim Sistemi: WİN10

zfrvrn

Kullanıcı
teşekkürler

K.A
K.A

NeoSkyPS

Kullanıcı
Emeğinize sağlık teşekkürler uygulama yapılırken video çekip yükleme ihtimaliniz varsa daha iyi olur düşüncesindeyim
Bu konunun ilk mesajında var transferlerle ilgili olan kısımda.

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PC BİLGİLERİ

Karaa

Kullanıcı
Mesala bu videoda oyuncularin yüzü değişmiş bizim 1.06 güncelleme neden değişmemiş onu anlamadım güncelleme aynı güncelleme ama oyuncu yüzleri bizde böyle değil

emrkgn

Kullanıcı
teşekkürler

betoo

Kullanıcı
tesekkurler

K.A
K.A

NeoSkyPS

Kullanıcı
Mesala bu videoda oyuncularin yüzü değişmiş bizim 1.06 güncelleme neden değişmemiş onu anlamadım güncelleme aynı güncelleme ama oyuncu yüzleri bizde böyle değil
Dediğim gibi ps5 ayrı güncelleme gelmiş ps4e ayrı ps4'ü olupta yorumlarda bende şu değişti ben de bu değişmedi diyen çok herkese farklı bir update gelmiş gibi ya da doğru düzgün güncellemediler bilemiyorum.

DİKKAT: Dünya Kupası güncellemesi kadro işini bozdu biraz oyunda Dünya Kupası moduna girince kadrolar gidiyor eski kadrolar oluyor mesela her defasında tekrar kadro yükle demeniz lazım oyun ayarlarından Dünya kupası modunda oynarsanız geri normal takımlarla oynamak istediğinizde.

PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PC BİLGİLERİ

Karaa

Kullanıcı
Dediğim gibi ps5 ayrı güncelleme gelmiş ps4e ayrı ps4'ü olupta yorumlarda bende şu değişti ben de bu değişmedi diyen çok herkese farklı bir update gelmiş gibi ya da doğru düzgün güncellemediler bilemiyorum.

Haklısın inşallah yeni güncelleme duzeltirler

K.A
K.A

NeoSkyPS

Kullanıcı
Haklısın inşallah yeni güncelleme duzeltirler
Yolladığın videodan 10 tane oyuncu baktım rastgele hepsi var Atakan Karazor Emrehan Gedikli Adeyemi Diego Costa vs.. .Nunez vs eklenmemiş kel mesela onu yeni updatede ekleyecekler Dünya Kupasında olupta burda olmayanlarda da Antony vs sorun var onu da yenisinde düzeltirler.

Son düzenleme:
PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PC BİLGİLERİ

saykobaba

Kullanıcı
Bunu pes için yapabilirmiyiz

Karaa

Kullanıcı
Yolladığın videodan 10 tane oyuncu baktım rastgele hepsi var Atakan Karazor Emrehan Gedikli Adeyemi Diego Costa vs.. .Nunez vs eklenmemiş kel mesela onu yeni updatede ekleyecekler Dünya Kupasında olupta burda olmayanlarda da Antony vs sorun var onu da yenisinde düzeltirler.
İnşallah bende baktım ama neres felan hicbirini yapmamışlar inşallah düzeltirler yeni güncelleme bende her güncellemede ona bakıyorum ama birseyin degistini göremedim

impala

Kullanıcı
Teşekkürler

K.A
K.A

NeoSkyPS

Kullanıcı
PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PC BİLGİLERİ

saykobaba

Kullanıcı
K.A
K.A

NeoSkyPS

Kullanıcı
PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PC BİLGİLERİ
K.A
K.A

NeoSkyPS

Kullanıcı
PS4 KONSOL BİLGİLERİ
PC BİLGİLERİ
Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım