PS4 TÜRKÇE YAMA Far Cry 4 Gold Edition PS4 Türkçe Yama Çıktı !

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin

Buradan indirebilirsiniz:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Oyunu Çeviren: rockerdem(Erdem ÇATIK) ve TECHNOGAME ekibine teşekkür ederiz...
PS4'e göre düzenleme port etme: @Scofield
PS4 Oyun Bölge Kodu: CUSA00462

Kurulum: İndirdiğiniz arşivin içindeki exe dosyasını uygun boş alana sahip hdd içine veya oluşturduğunuz klasör içine çıkartıp, çalıştırın. Programı masaüstünde çalıştırıyorsanız otomatik olarak C tarafında işlem yapar. Kısacası exe neredeyse, dosya çıkartma ve paketleme işlemini orada başlatır. Ek olarak, kayıt yerini değiştirmek sadece oluşacak PKG dosyasının kayıt edileceği konumu değiştirir. Aklınıza takılan diğer sorulara yanıt bulmak için, program arayüzünde yer alan KURULUM sekmesine tıklayın.

Menü ve Arayüz
%100

Diyaloglar
%100

Görüntüler

HERKESE İYİ OYUNLAR DİLERİM (y)

Scofield

Administrator
Yönetici
Admin
Türkçe yama linki konuya eklenmiştir. Alttaki kurulum notlarını okumayı unutmayın. Önceki yamadan farkı, 1.07 güncellemesini içermesi ile beraber, bazı çeviri hatalarının düzeltilmesidir. (y)

Kurulum Notları
- Bu yama CUSA00462 bölge kodlu oyuna göre yapılmıştır. Tüm dlc (ek paket) çevirilerini de kapsamaktadır.
- 5.05, 6.72, 7.02, 7.55 versiyonlar da sorunsuz çalışmaktadır.
- OYUN SEÇ kısmından
oyunu, UPDATE SEÇ kısmından, oyunun 1.07 güncellemesini seçip BAŞLA tuşuna basın.
- Kuruluma başladığınız disk üzerinde 6gb boş alan olmasına dikkat edin.
- Kurulum süresi bilgisayarınızın performansına bağlı olarak uzun veya daha kısa sürebilir, bu esnada sabırlı olup bekleyin. (Bende 3 dakika sürmüştür.)

Dipnot: Arkadaşlar ufak bir bilgi daha vereyim. Bazı arkadaşlarımız komple yamayı indirdiklerini sanıyorlar, ama aslında 3-4mb'lık bir patch dosyasını indiriyorsunuz haberiniz olsun.

ardaerdurak111

Üye
Kullanıcı
Abi oyun ve uptade kısmını program kendimi indiriyor yoksa bizim mi oyun ve updatei indirip program içinden seçmemiz mi gerek ?

Mirawil103

Üye
Kullanıcı
Başkan 2-3 gün boş bırakıp. 1 Günde 2 tane patlattın :D Eline, emeğine sağlık. Kolay gelsin.. (Alıştırıyorsun bizi böyle güncel yamalara :D)

yhanova

Üye
Kullanıcı
@Scofield

Ağa hanımdan dayak yicem belli
"Bu bilgisayar hicmi kapanmaz"

Dur bı dakka büyük harflerle yazıyim da ses tonu belli olsun :)
"BU BİLGİSAYAR HİCMİ KAPANMAZ"

:)

fıro

Üye
Kullanıcı
@Scofield

Ağa hanımdan dayak yicem belli
"Bu bilgisayar hicmi kapanmaz"

Dur bı dakka büyük harflerle yazıyim da ses tonu belli olsun :)
"BU BİLGİSAYAR HİCMİ KAPANMAZ"

:)
En az 15 e yakın aynı oyun vardı Scolfield DLC li yada game of the edition sürüm yükleyince tekrar sil baştan tekrar farklı kur tekrar sil tekrar kur Superonlin ile geçenlerde telefonda görüştüm bana diyor operatördeki sizin gibi müşteri görmedik aylık kullanımınız 1 TB buluyor dedi gülmemek için zor tutum bilmiyor ki 34 TB var :)

ardaerdurak111

Üye
Kullanıcı
En az 15 e yakın aynı oyun vardı Scolfield DLC li yada game of the edition sürüm yükleyince tekrar sil baştan tekrar farklı kur tekrar sil tekrar kur Superonlin ile geçenlerde telefonda görüştüm bana diyor operatördeki sizin gibi müşteri görmedik aylık kullanımınız 1 TB buluyor dedi gülmemek için zor tutum bilmiyor ki 34 TB var :)
Maşallah abi allah arttırsın 😂

yhanova

Üye
Kullanıcı
Aylık 1 tb i goren müşteri temsilcisinin bakışını merak ettim bak monitöre kaç kere baktı kim bilir :)
Sende deseydin bu buzdağının görünen kısmı :) :D

fıro

Üye
Kullanıcı
Aylık 1 tb i goren müşteri temsilcisinin bakışını merak ettim bak monitöre kaç kere baktı kim bilir :)
Sende deseydin bu buzdağının görünen kısmı :) :D
Oyun film indirmeleri dışında TV internete bağlı TV yi bile internetden izliyoruz birde tablet var onuda mutfakta izliyoruz buzdolabını çamaşır makinesinide bağlamayı düşünüyorum:)

ardaerdurak111

Üye
Kullanıcı
Bende bu aralar the last of us ve 2 ve birkaç tane oyun daha indirdim benim rekor 220 gb veya 330 gb sanırım 😂

Mirawil103

Üye
Kullanıcı
Oyunu indirebileceğim bir site filan var mı ? Ben aradım ama gold sürümü bulamadım. : ( lütfen elinde olan yardımcı olsun..

@Scofield

Son düzenleme:
Üst Alt