PS4 REHBER EASY PKG EXTRACTOR - Konsol İçine Yüklü Oyun - Patch - DLC Dosyalarını USB İçine Çıkarma Programı

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
(5.05/5.07 versiyon konsollar için)
[6.72 de çalışan versiyonu da eklenmiştir.]

EVET BEYLER YİNE GELİŞTİRİCİ LAPY'NİN YARARLI BİR PROGRAMININ REHBER ANLATIMI İLE YİNE KARŞINIZDAYIM.
PROGRAM ADI EASY PKG EXTRACTOR YANİ ADINDAN DA ANLAŞILACAĞI ÜZERE PKG DOSYALARINI KONSOLDAN
USB FLASH BELLEK/HDD İÇİNE ÇIKARMAYA YARAYAN GÖRSEL MENÜLÜ BİR PROGRAM.

EĞER ELİNİZDE KONSOLUNUZA YÜKLEDİĞİNİZ OYUNLARINIZIN + YAMA + DLC DOSYALARININ YEDEĞİ YOK İSE TEKRAR KONSOL İÇİNDEN İSTEDİKLERİNİZİ SEÇEREK USB İÇİNE GERİ ÇIKARTABİLİYORSUNUZ. ÜSTELİK İSTER OYUN İSTER YAMA İSTER DLC DOSYASI OLSUN İSTEĞİNİZE GÖRE AYRI AYRI DA ÇIKARTABİLİYORSUNUZ VEYA TOPLU OLARAK DA ÇIKARABİLİYORSUNUZ.

TABİ KONSOLUNUZDA BUNLARIN YÜKLÜ OLMASI GEREKİR YANİ SADECE OYUNU YÜKLEDİYSENİZ SADECE OYUNU ÇIKARTABİLİRSİNİZ AMA HEM OYUN HEM PATCH HEM DLC YÜKLÜ İSE İSTER HEPSİNİ İSTER AYRI AYRI İSTERSENİZ TOPLU OLARAK ÇIKARTABİLME ŞANSINIZ VAR.

ZATEN PROGRAM DETAYLI BİLGİLER VERİYOR VE OYUN + YAMA + DLC YÜKLÜ OLAN OYUNLARI BİLGİ NOTU İLE GÖSTERİYOR.

YİNE ÜÇGEN TUŞU İLE HANGİ DOSYA PKG TÜRÜNÜ ÇIKARTMAK İSTİYORSANIZ ONU SEÇEBİLİRSİNİZ.

GERİSİNİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ. KONSOLA EXFAT FORMATLI BİR USB FLASH BELLEK YADA HARİCİ HDD BAĞLAMAYI UNUTMAYIN.

NOT: İstenirse FTP payload ve Filezilla programı ile bağlanıp PKG dosyaları çıkartılabilir ama böylesi menülü bu program ile daha kolay.

NOT: Bu programı bir üyemiz bana önceden özel mesaj ile nedir ne işe yarar diye sormuştu ben de sadece program adından bilgisayarımızdaki herhangi bir PKG dosyasını açıp dosyalarını çıkarma programıdır demiştim alakası yokmuş konsol içinden PKG çıkarma programıymış. :)

PS4 Easy PKG Extractor Programı - 5.05
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

PS4 Easy PKG Extractor Programı - 6.72
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

darksmoke

Yeni Üye
Kullanıcı
umarım 6.72 de çalışıyordur deniyorum bakalım :)

darksmoke

Yeni Üye
Kullanıcı
bu arada patch diye adlandırılan update dosyaları falan mı onu bilemedim

medivel

Yeni Üye
Kullanıcı
Video da sorun var galiba.
Düzelme: Videoda sorun.

Son düzenleme:

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector

darksmoke

Yeni Üye
Kullanıcı
abi aynen kitlendi cihaz bu sürüm 6.72 de çalışmıyor bilgin olsun

darksmoke

Yeni Üye
Kullanıcı
6.72 versiyon çalışıyor çok teşekkürler abi arkadaşların da bilgileri olsun 5.05 den kalan oyunları yedekleyebilirler yer açmak için muazzam çözüm süpersin abi :)

darksmoke

Yeni Üye
Kullanıcı
ama harici disk içine atamıyorum yer olduğu halde yer yok uyarısı veriyor acaba neden olabilir bilgin var mı abi

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
ama harici disk içine atamıyorum yer olduğu halde yer yok uyarısı veriyor acaba neden olabilir bilgin var mı abi
Hemen test ettim bende yedek aldı usb hdd içine. Ben HEN kırması yaptım belki sen Mira kırması yaptın ondan olmuyordur.
Olmadı konsolu kapat aç tekrar dene olmaz ise sana HEN kırması rehberini göndereyim.

darksmoke

Yeni Üye
Kullanıcı
mira unoffical kuruyordum abi valla çok güzel olur bir de onla denyeyim olmadı 3 kez denedim olmadı maalesef :(
gönderebilirsen çok sevinirim bekliyorum abicim saygılar

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Admin
Inspector
mira unoffical kuruyordum abi valla çok güzel olur bir de onla denyeyim olmadı 3 kez denedim olmadı maalesef :(
gönderebilirsen çok sevinirim bekliyorum abicim saygılar

beyaz_show

Yeni Üye
Kullanıcı
(5.05/5.07 versiyon konsollar için)
[6.72 de çalışan versiyonu da eklenmiştir.]

EVET BEYLER YİNE GELİŞTİRİCİ LAPY'NİN YARARLI BİR PROGRAMININ REHBER ANLATIMI İLE YİNE KARŞINIZDAYIM.
PROGRAM ADI EASY PKG EXTRACTOR YANİ ADINDAN DA ANLAŞILACAĞI ÜZERE PKG DOSYALARINI KONSOLDAN
USB FLASH BELLEK/HDD İÇİNE ÇIKARMAYA YARAYAN GÖRSEL MENÜLÜ BİR PROGRAM.

EĞER ELİNİZDE KONSOLUNUZA YÜKLEDİĞİNİZ OYUNLARINIZIN + YAMA + DLC DOSYALARININ YEDEĞİ YOK İSE TEKRAR KONSOL İÇİNDEN İSTEDİKLERİNİZİ SEÇEREK USB İÇİNE GERİ ÇIKARTABİLİYORSUNUZ. ÜSTELİK İSTER OYUN İSTER YAMA İSTER DLC DOSYASI OLSUN İSTEĞİNİZE GÖRE AYRI AYRI DA ÇIKARTABİLİYORSUNUZ VEYA TOPLU OLARAK DA ÇIKARABİLİYORSUNUZ.

TABİ KONSOLUNUZDA BUNLARIN YÜKLÜ OLMASI GEREKİR YANİ SADECE OYUNU YÜKLEDİYSENİZ SADECE OYUNU ÇIKARTABİLİRSİNİZ AMA HEM OYUN HEM PATCH HEM DLC YÜKLÜ İSE İSTER HEPSİNİ İSTER AYRI AYRI İSTERSENİZ TOPLU OLARAK ÇIKARTABİLME ŞANSINIZ VAR.

ZATEN PROGRAM DETAYLI BİLGİLER VERİYOR VE OYUN + YAMA + DLC YÜKLÜ OLAN OYUNLARI BİLGİ NOTU İLE GÖSTERİYOR.

YİNE ÜÇGEN TUŞU İLE HANGİ DOSYA PKG TÜRÜNÜ ÇIKARTMAK İSTİYORSANIZ ONU SEÇEBİLİRSİNİZ.

GERİSİNİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ. KONSOLA EXFAT FORMATLI BİR USB FLASH BELLEK YADA HARİCİ HDD BAĞLAMAYI UNUTMAYIN.

NOT: İstenirse FTP payload ve Filezilla programı ile bağlanıp PKG dosyaları çıkartılabilir ama böylesi menülü bu program ile daha kolay.

NOT: Bu programı bir üyemiz bana önceden özel mesaj ile nedir ne işe yarar diye sormuştu ben de sadece program adından bilgisayarımızdaki herhangi bir PKG dosyasını açıp dosyalarını çıkarma programıdır demiştim alakası yokmuş konsol içinden PKG çıkarma programıymış. :)

PS4 Easy PKG Extractor Programı - 5.05
[Gizli içerik]

PS4 Easy PKG Extractor Programı - 6.72
[Gizli içerik]
tesekkür

subzero003

Yeni Üye
Kullanıcı
teşekkürler. çok işime yaradı.

Üst Alt