SON ÇIKAN POPÜLER OYUNLAR

PS4 YARDIM DS4 nereden alınır?

gangtho

Kullanıcı
Arkadaşlar konunun yeri burası mı pek emin değilim ama ps4 üm için 2. bir gamepad almak istiyorum. İnternette fazla sayıda imitasyon ürün mevcut. Yani 500₺ verip sahte de almak istemem, açıkçası 2. Ellere de pek güven olmuyor. Bana onun muadili, uygun fiyatlı ilk günden bozulmayan bir gamepad önerebilir misiniz? Fiyat ne kadar az olursa o kadar iyi kablolu da olabilir ama kablosuz tercihimdir. Ps3 kolunu çalıştırmanın bi yöntemi yok sanırım varsa bile bi aparatla birlikte oluyor ona da uğraşmaya değmez. OEM ürünler vs var ama yine de pek güvenemiyorum açıkçası böyle uyguna alıp sıkıntısız kullandığınız bir ürün varsa bana bildirirseniz çok iyi olur, teşekkürler

isqeletor25

Kullanıcı
Hocam SONY'den şaşma.
Hem 300 tl civarında orjinal diye satılan SONY aldım ,hem Snopy ps4 için olandan hepsi çöp çıktı. Ben de kendi kolumu tamir ettim sıfır gibi oldu. Tamir çok basit içindeki flex devreyi tamamen değiştirdim çok da ucuz.
Kendi kolumda sorun vardı. Yorumlara bakarak alayım dedim herkes demiş aynısı falan ,bir aldım o kadar kalitesiz ki. Hiç orijinal kol kullanmayan birisi belki yer.

Snopy ve üzerindeki SONY yazan ucuz kolların sorunları şöyle.
-Hoperlör var ama ses patlıyor.
-R3 L3 çok sert el acıtıyor sanki kırılacak hissi veriyor.
-Dokunmatik yüzey falan her özellik çalışıyor hepsini denedim ama kalite yok.
- Kalite yok derken mesela titreşim var ama sanki Nokia telefon titriyor. Hem orjinal hem muadili ayrı ayrı deneyerek fark ediyorsunuz bunu.
- En büyük sorun analoglar mesela az basıyodunuz az gidiyor ya öyle bir şey yok. Dokunuyorsun karakter uçuyor ve sadece 8 yön var.(Ara yönler ve ileri geri sağ sol. )
-Fps oynamak imkansız yani. Bu sorun hem sağ hem sol analogda var. Hassasiyet ince ayar diye bir şey yok.
-Benden tavsiye alacaksan ortadoğu orjinali falan değil, orjinal SONY kol al. Piyasa sahtekar dolu. Kimse sağlam kol satmıyor ikinci ele de bulaşma. İlla ikinci kol lazım diyorsanız bu Snopy gibi kollar ancak PES, FİFA' da arkadaşınıza verilir, ana kol kesinlikle olmaz.

isqeletor25

Kullanıcı
Ortadoğu orijinali diye satılanların hepsi çakma bu arada. SONY Türkiye 60 dolar altında kol satışının olmadığını söylemişti. İndirimlerde 50 dolara döşüyor bazen. Ucuz kollardan alan pişman olur net söylüyorum. Hele bu yazdıklarımı okuduktan sonra almayın yani. Her şeyleri çalışsa analoglar en büyük problem yani PS2 kolunda olan hassasiyet bu kollarda yok arkadaşlar. Şöyle özetliyim analog sorununu klavyeden wasd ile fps oynadığınızı düşünün, nişan alabilir misiniz?

isqeletor25

Kullanıcı
Ucuz olan kollarda site yorumları çok iyi oluyor. Yorumlar sahte demek istemiyorum ama alan kişilerin çoğu PES ,FIFA oynuyor olabilir. Kötü yorumlarda sorunları yazan insanlara da bakın derim.

K.A
K.A

gangtho

Kullanıcı
Ucuz olan kollarda site yorumları çok iyi oluyor. Yorumlar sahte demek istemiyorum ama alan kişilerin çoğu PES ,FIFA oynuyor olabilir. Kötü yorumlarda sorunları yazan insanlara da bakın derim.
Hocam değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederim, alıp pişman olmaktansa şimdiden konuya hakim olmak benim için iyi oldu. Yapacak bir şey yok artık güvenilir sitelerden orjinal ds4 almak dışında😂 Açıkçası ps3 parasını da gamepad e vermek içimden gelmiyor ama mecburuz. Tekrardan çok teşekkür ediyorum🙏🏾

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım