SON ÇIKAN POPÜLER OYUNLAR

OYUN HABERLERİ Cyberpunk 2077 PS4 oynanış fragmanı!!!

GhostRider33

Kullanıcı
Arkadaşlar PS Türkiye yayınlamış. 7 yıllık konsola göre muhteşem görünmüyor mu?

Aslan

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı

MucoBEY

Kullanıcı
480p de izliyorum buna rağmen iyi ama tek sıkıntı oyunu oynamamız için yüksek sürümlerin kırılması lazım. CD alsak bile yüksek sürüm ister.
Yinede siz çok heveslenmeyin +18 unsurlar çok olacağı söyleniyor.

K.A
K.A

GhostRider33

Kullanıcı
480p de izliyorum buna rağmen iyi ama tek sıkıntı oyunu oynamamız için yüksek sürümlerin kırılması lazım. CD alsak bile yüksek sürüm ister.
Yinede siz çok heveslenmeyin +18 unsurlar çok olacağı söyleniyor.
Karakter oluşturmada adamın cinsel organının kalınlığını ve uzunluğunu ayarlıyorsun daha ne olacak:p

premiumbird

Kullanıcı
oyun güzel

falcon1905

Kullanıcı
Ben oyun icin gunceledim ps4 u sirf bu oyun icin oyunu ilk aldiginizda sanki 480p goruntu veriyor ps3 bile boyle degil bu yuzden oyunu guncellemem grekti 45 gb bi guncelleme indirdim simdi grafikler cok iyi durumda cesitli bug larda giderildi

K.A
K.A

GhostRider33

Kullanıcı

Tevater213

Kullanıcı

ferdinandiii0

Kullanıcı
Şu oyunu iyi ki PC'de oynadım. Konsola almış olsam kesinlikle çok üzülürdüm.

Tevater213

Kullanıcı

Aslan

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Aynı şekilde ben de pc de oynadım fakat elimde yeterince kuvvetli bir ekran kartı olmasına rağmen optimizasyon sıkıntısından 50 fps üstü göremedim o yüzden pek de zevk alamadım.
Aynen 45-46 fps veriyor . İşin kötüsü bu oyun tam olmamış yarım kalmış sunum gibi. Oyun içi dinamikler tam oturmamış. Bu arada ekran kartın ne dostum?

Tevater213

Kullanıcı

Aslan

Yardımsever Üyemiz
Kullanıcı
Asus rx 590 kullanıyorum şu anlık. (Not: Oyunu 1080p low grafiklerde açıyordum)
Rx 590 ile çoğu oyunu 1080p full ayarda oynatır. Oyunda kullanılan oyun motoru sorunlu bende de aşırı sorunlu yükledim ama oynamıyorum patchler geldikçe güncelleyip fps artması var mı ona bakıyorum. Büyük beklenti oldu onlarda acele etti. Bu durum ilerleyen dönemlerde çıkaracakları oyunlara yansır. Kötü oldu.

K.A
K.A

GhostRider33

Kullanıcı
Dost Kayaoğlu'nun inceleme videosunu izlerseniz her şeyi detaylı bir şekilde anlatmış zaten.

ahmethan

Kullanıcı
Son mesajdan 1 sene sonra konuyu hortlatayım 😀 Oyunu defalarca silmek istedim. Hiçbir oyunda bu kadar çok öldürülmemiştim 😅 Öldükten sonra tekrar oynamak için uzun bir bekleme süresine ne demeli? 🤬 Ama dedim ki sabret oyuna bir şans ver. 😇 Şimdi oyunu saatlerce bırakamıyorum. Oynanışı basit olsaydı belki bu kadar keyif vermezdi. Ve oyun kesinlikle Türkçe altyazı olmadan oynanmazmış. O kadar çok diyalog var ki! Kim/Kimler sabırla Türkçe’ye çevirdiyse helal olsun. Emekleri ödenmez 👏👏 Oyunu yapanların hayal gücüne ne demeli? Kesinlikle 2077 ‘de böyle bir teknoloji ve yaşam olmazsa şaşarım. Detaylar, Mekanlar, Teknoloji o kadar gerçekçi ki resmen bizleri gerçekten geleceğe götürmüşler.

K.A
K.A

GhostRider33

Kullanıcı
Son mesajdan 1 sene sonra konuyu hortlatayım 😀 Oyunu defalarca silmek istedim. Hiçbir oyunda bu kadar çok öldürülmemiştim 😅 Öldükten sonra tekrar oynamak için uzun bir bekleme süresine ne demeli? 🤬 Ama dedim ki sabret oyuna bir şans ver. 😇 Şimdi oyunu saatlerce bırakamıyorum. Oynanışı basit olsaydı belki bu kadar keyif vermezdi. Ve oyun kesinlikle Türkçe altyazı olmadan oynanmazmış. O kadar çok diyalog var ki! Kim/Kimler sabırla Türkçe’ye çevirdiyse helal olsun. Emekleri ödenmez 👏👏 Oyunu yapanların hayal gücüne ne demeli? Kesinlikle 2077 ‘de böyle bir teknoloji ve yaşam olmazsa şaşarım. Detaylar, Mekanlar, Teknoloji o kadar gerçekçi ki resmen bizleri gerçekten geleceğe götürmüşler.
Bende pc den GeforceNow ile bitirdim oyunu 75 saattim var hersşeyi yaptım neredeyse 290k param var yeni dlc bekliyorum artık cikarsalarda yazın oynayacak oyun olsa.

ahmethan

Kullanıcı
Bende pc den GeforceNow ile bitirdim oyunu 75 saattim var hersşeyi yaptım neredeyse 290k param var yeni dlc bekliyorum artık cikarsalarda yazın oynayacak oyun olsa.
Oyunu bende nihayet bitirdim. Nasıl bir kafayla yaptınız? O hikayeyi nasıl uydurdunuz? Herşeyiyle harikaydı. Bütün görevleri tamamladıktan sonra da tekrar oynamaya devam etmek ne bileyi, beni artık oyundan soğutuyor. Kazandığım paralarla alabileceğim en iyi silahları, en iyi modifiyeleri yaptım. Ben artık başka oyunlara şans verip Cyberpunk defterini kapatıyorum :)

Üst Alt

AdBlock (Reklam Engelleyici) Tespit Edildi!

Merhabalar! Forumdaki reklamları görmek hepimiz açısından can sıkıcı olabiliyor ve bunun farkındayız.

Tabii ki reklam engelleme eklentileri, reklamları engellemede harika bir iş çıkarsa da forum sitemizin varlığını sürdürmesi açısından reklamlara ihtiyacımız var. Bu yüzden forum sitemizde iyi bir deneyim yaşamak için AdBlock (Reklam Engelleme) eklentinizi devre dışı bırakın lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz...

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım