BU GECE SPECTER CANLI YAYINI VAR ! PS4 7.5X KIRMA !

Cyberpunk 2077 PS4 oynanış fragmanı!!!

MucoBEY

Üye
Kullanıcı
480p de izliyorum buna rağmen iyi ama tek sıkıntı oyunu oynamamız için yüksek sürümlerin kırılması lazım. CD alsak bile yüksek sürüm ister.
Yinede siz çok heveslenmeyin +18 unsurlar çok olacağı söyleniyor.

GhostRider33

Üye
Kullanıcı
480p de izliyorum buna rağmen iyi ama tek sıkıntı oyunu oynamamız için yüksek sürümlerin kırılması lazım. CD alsak bile yüksek sürüm ister.
Yinede siz çok heveslenmeyin +18 unsurlar çok olacağı söyleniyor.
Karakter oluşturmada adamın cinsel organının kalınlığını ve uzunluğunu ayarlıyorsun daha ne olacak:p

falcon1905

Yeni Üye
Kullanıcı
Ben oyun icin gunceledim ps4 u sirf bu oyun icin oyunu ilk aldiginizda sanki 480p goruntu veriyor ps3 bile boyle degil bu yuzden oyunu guncellemem grekti 45 gb bi guncelleme indirdim simdi grafikler cok iyi durumda cesitli bug larda giderildi

GhostRider33

Üye
Kullanıcı
Ben oyun icin gunceledim ps4 u sirf bu oyun icin oyunu ilk aldiginizda sanki 480p goruntu veriyor ps3 bile boyle degil bu yuzden oyunu guncellemem grekti 45 gb bi guncelleme indirdim simdi grafikler cok iyi durumda cesitli bug larda giderildi
Videoları izledim adamlar resmen kazıklamış insanları.

Tevater213

Üye
Kullanıcı
Videoları izledim adamlar resmen kazıklamış insanları.
Açıkcası adamlar kazıklamış diyemeyiz. Evet hataları var fakat halk bu kadar baskı yaptı diye bu kadar erken çıkardılar normal şartlarda min. 1-1.5 yıl daha geliştirilmesi lazım olan bir oyun.

ferdinandiii0

Yeni Üye
Kullanıcı
Şu oyunu iyi ki PC'de oynadım. Konsola almış olsam kesinlikle çok üzülürdüm.

Tevater213

Üye
Kullanıcı
Şu oyunu iyi ki PC'de oynadım. Konsola almış olsam kesinlikle çok üzülürdüm.
Aynı şekilde ben de pc de oynadım fakat elimde yeterince kuvvetli bir ekran kartı olmasına rağmen optimizasyon sıkıntısından 50 fps üstü göremedim o yüzden pek de zevk alamadım.

Aslan

Üye
Kullanıcı
Aynı şekilde ben de pc de oynadım fakat elimde yeterince kuvvetli bir ekran kartı olmasına rağmen optimizasyon sıkıntısından 50 fps üstü göremedim o yüzden pek de zevk alamadım.
Aynen 45-46 fps veriyor . İşin kötüsü bu oyun tam olmamış yarım kalmış sunum gibi. Oyun içi dinamikler tam oturmamış. Bu arada ekran kartın ne dostum?

Tevater213

Üye
Kullanıcı
Aynen 45-46 fps veriyor . İşin kötüsü bu oyun tam olmamış yarım kalmış sunum gibi. Oyun içi dinamikler tam oturmamış. Bu arada ekran kartın ne dostum?
Asus rx 590 kullanıyorum şu anlık. (Not: Oyunu 1080p low grafiklerde açıyordum)

Aslan

Üye
Kullanıcı
Asus rx 590 kullanıyorum şu anlık. (Not: Oyunu 1080p low grafiklerde açıyordum)
Rx 590 ile çoğu oyunu 1080p full ayarda oynatır. Oyunda kullanılan oyun motoru sorunlu bende de aşırı sorunlu yükledim ama oynamıyorum patchler geldikçe güncelleyip fps artması var mı ona bakıyorum. Büyük beklenti oldu onlarda acele etti. Bu durum ilerleyen dönemlerde çıkaracakları oyunlara yansır. Kötü oldu.

Üst Alt